Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reyer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reyer“.

Signalai iš Italijos – du „Ryto“ amerikiečiai gali iškeliauti

Andrew Goudelockas ir vis dar oficialiai Vilniaus „Rytui“ priklausantis Demetriusas Jacksonas gali išvykti į Italiją. Amerikiečiais domisi Venecijos „Reyer“, skelbia 15min žurnalistas Donatas Urbonas. Pranešama, kad italai iš pradžių rimtai svarstė A. Goudelocko kandidatūrą, bet nusprendė ieškoti kitokio plano žaidėjo. Dėl to į Venecijos klubo akiratį pateko ir D. Jacksonas. Pasak D. Urbono, jei pastarasis išvyktų į „Reyer“ – vilniečiai gautų 45 tūkst. eurų išpirką.
2021-01-01

Italijoje – dar vienas puikus Gedimino Oreliko pasirodymas

Gediminas Orelikas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, atvedęs „Reyer“ į pergalę namie – 92:81 (30:25, 23:21, 23:13, 16:22). Venecijos krepšininkai nugalėjo Kremonos „Vanoli“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 7:2, bet „Vanoli“ rezultatą išlygino (7:7), o vėliau pirmavo 20:12. „Reyer“ spurtavo 8:0 (23:22). 33-ąją minutę Venecijos komanda buvo priekyje 85:62. „Reyer“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Vanoli“ – 13. G. Orelikas per 20 minučių pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias Venecijos ...
2017-10-22

Gediminas Orelikas ir vėl buvo nesulaikomas, tačiau „Reyer“ pralaimėjo

Gedimino Oreliko atstovaujamas Venecijos „Reyer“ (1-1) FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose po pratęsimo 101:103 (21:15, 17:19, 26:26, 21:25, 16:18) nusileido Atėnų AEK (1-1). Puikiai žaidęs G. Orelikas per tris ketvirčius surinko 20, o mačą baigė su 25 taškais (2/3 dvit., 4/10 trit., 9.12 baud.). Lietuvis dar atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.
2017-10-18

Gediminas Orelikas – naudingiausias trijų pratęsimų dramoje

Antradienį FIBA Čempionų lygoje trijų pratęsimų dramą išgyveno Venecijos „Reyer“ ir Bandirmos „Banvit“ krepšininkai. Italijoje vykusias rungtynes laimėjo Gedimino Oreliko vedami šeimininkai – 108:101 (19:16, 25:12, 20:22, 16:30, 11:11, 4:4, 13:6). „Reyer“ mačą pradėjo 6:0, 8:1, po dviejų ketvirčių pirmavo 44:28, o po trijų – 64:50. Venecijos krepšininkai sužaidė labai prastą ketvirtąjį kėlinį ir, likus penkioms sekundėms, „Banvit“ pirmavo 80:77. Pirmąjį pratęsimą tritaškiu po G. Oreliko perdavim...
2017-10-11

Įspūdingai žaidęs Gediminas Orelikas atvedė komandą į pergalę

24 taškai, tiek pat naudingumo balų ir pergalingas metimas. Toks Gedimino Oreliko sekmadienis Italijoje. 27-erių lietuvio Venecijos „Reyer“ 79:78 (14:23, 24:19, 25:20, 16:16) namie nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkus. Svečiai rungtynes pradėjo 5:0, o pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą – 22:12. „Reyer“ 14-ąją minutę rezultatą išlygino (30:30). Nuo to laiko vyko itin atkakli ir permaininga kova.