renata voracova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renata voracova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renata voracova“.

Tęsiasi moterų teniso turnyras Tailande

Tailande tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūst. JAV dolerių. Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje favoritė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:2 sutriuškino Liuksemburgo atstovę Annę Kremer, antroji raketė australė Casey Dellacqua 5:7, 6:2, 2:6 pralaimėjo slovėnei Andrejai Klepač, rusė Vesna Manasijeva 6:2, 6:1 nugalėjo trečiąją pagal reitingą vokietę Angeliquę Kerber, o ketvirtoji pagal skirstymą Taivano atstovė Chan Yung-Jan iš tolesnės kovos elimi...
2008-02-07

Tarptautiniame moterų teniso turnyre Tailande

Antradienį Tailande prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūst. JAV dolerių.Vienetų varžybų šešioliktfinalyje trečioji raketė vokietė Angelique Kerber 6:3, 7:5 nugalėjo Kinijos atstovę Meng Yuan, septintoji pagal reitingą amerikietė Jill Craybas 6:1, 6:1 sutriuškino ukrainietę Olgą Savčiuk, o korto šeimininkė Tamarine Tanasugarn iš tolesnės kovos eliminavo aštuntąją pagal skirstymą rusę Anastasiją Rodionovą - 6:2, 6:1.Į aštuntfinalį taip pat iškopė dar viena ...
2008-02-05

WTA serijos teniso turnyrą Kanadoje laimėjo amerikietė

Kanadoje pasibaigusio WTA serijos "Bell Challenge" moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo 31 metų amerikietė Lindsay Davenport, sekmadienį finale 6:4, 6:1 įveikusi trečiąją pagal reitingą 24 metų ukrainietę Julią Vakulenko.Tai buvo antrasis JAV tenisininkės laimėtas turnyras šiemet bei 53-čiasis per visą jos karjerą.
2007-11-05

Rusijos tenisininkių pergalės turnyre Taškente

Uzbekistano sostinėje tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo keturios rusės.
2007-10-02

2007-10-02

Baigėsi antrasis atvirojo Australijos teniso čempionato vienetų varžybų etapas

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20 mln. Australijos dolerių, ketvirtadienį baigėsi antrasis (1/32 finalo) vienetų varžybų etapas. Moterų turnyre pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko keturios rusės.