renalda gedutytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renalda gedutytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renalda gedutytė“.

Ž. Lekavičiui – dziudo čempionato bronza

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje sekmadienį Lietuvos atstovas Žilvinas Lekavičius (svorio kategorija iki 90 kg) pelnė bronzos medalį. 16-metis vilnietis C grupėje įveikė Portugalijos ir Rumunijos sportininkus, tačiau pralaimėjo Rusijos atstovui Magomedrasului Gašimovui. Paguodos varžybose Ž. Lekavičius nugalėjo Viačeslavą Romanonoką iš Latvijos, o kovoje dėl bronzos medalio įveikė ukrainietį Glebą Buchariną. Šioje svorio kategorijoje kovojo 19 sportininkų.
2009-06-28

R. Gedutytė – Europos dziudo čempionė

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje Lietuvos atstovė Renalda Gedutytė iškovojo pirmąją vietą. Tai - pirmasis aukso medalis per visą Lietuvos moterų dziudo istoriją. 16-metė R. Gedutytė svorio kategorijos iki 63 kg finale šeštadienį nugalėjo savo bendraamžę Azerbaidžano atstovę Chanim Huseinovą. Pakeliui į finalą lietuvė įveikė Izraelio, Prancūzijos ir Olandijos atstoves. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 24 sportininkės.
2009-06-28

Planetos jaunimo dziudo taurės varžybose Kaune lietuviai pelnė 14 medalių

Beveik 300 sportininkų iš dvylikos valstybių dalyvavo Kaune vykusiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo taurės varžybas. Lietuvos merginos bei vaikinai šiame turnyre iškovojo 2 aukso, 4 sidabro bei 8 bronzos medalius. Nugalėtojais atskirose svorio kategorijose tapo kaunietė Justina Macijauskaitė (44 kg) bei sunkiasvoris ukmergiškis Žilvinas Linartas.