reinaldas seibutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reinaldas seibutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reinaldas seibutis“.

Seibutis ilgai vargo prieš „Real“ bokštus

Ispanijos pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas šeštadienio pavakarę pratęsė sėkmingą pergalių seriją ir be didesnių sunkumų susitvarkė su Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“. „Real“ pirmavo visų rungtynių metu ir Saragosos komandą išvykoje nugalėjo 85:70 (20:10, 22:22, 16:24, 27:14). R. Seibutis aikštelėje praleido 23 minutes minutes, pelnė 8 taškus, tačiau susitvarkyti su tiesioginiais varžovais gynyboje lietuviui sekėsi sunkiai, o tritaškį varžovai jam leido išmesti tik vi...