reggie bullockas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reggie bullockas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reggie bullockas“.

Prie „Mavericks“ prisijungęs Reggie Bullockas: „Pagaliau nereikės gintis prieš Luką Dončičių“

Dvejus metus Niujorko „Knicks“ žaidęs Reggie Bullockas šiemet nusprendė persikelti į Dalaso „Mavericks“ gretas. Tokiu sprendimu 30 metų 198 cm ūgio amerikietis labai džiaugiasi, nes daugiau rungtynių metu nebereikės gintis prieš Luka Dončičių. „Luka – yra puikus žaidėjas. Džiaugiuosi, kad galiu jį vadinti komandos draugu. Taigi, daugiau aš neturėsiu prieš jį gintis rungtynių metu. Turėjome gerų tarpusavio dvikovų praeityje.
2021-09-07

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...