regbio-7 rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „regbio-7 rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „regbio-7 rinktinė“.

Čilėje daugiausiai žeminimų atlikęs regbininkas Karbauskas: „Tokį pasirodymą lėmė komandos draugų sukurtos progos“

Praėjusį savaitgalį Lietuvos regbio-7 rinktinė pirmą sykį istorijoje išbandė jėgas prestižinės pasaulio regbio-7 serijos atrankoje – „Challenger“ turnyre. Lietuvos regbininkai jame užėmė devintąją vietą, o komandos lyderis Kęstutis Karbauskas buvo vienas ryškiausių turnyro žaidėjų. K. Karbausko įspūdingą pasirodymą Čilėje puikiai iliustruoja statistika.
2022-08-18

Lietuvos regbio-7 rinktinei – dėkingi antrojo „Grand Prix“ etapo burtai

Puikiai į Europos elitą sugrįžusi Lietuvos regbio-7 rinktinė sužinojo pirmuosius varžovus antrajame Europos čempionato "Grand Prix" diviziono turnyro etape, kuris birželio 13-14 dienomis vyks Lione (Prancūzija). Lietuvos regbininkai žais C grupėje su Ispanijos, Vokietijos ir Rumunijos komandomis. Šiais metais buvo nuspręsta prieš etapą komandas suskirstyti į krepšelius ir traukti burtus, o ne sudėlioti grupes pagal išsidėstymą pirmajame etape.
2015-06-09

Už reikšmingą pergalę padėkota Lietuvos regbio-7 rinktinei

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente su reikšminga pergale šių metų Europos regbio-7 čempionate (A divizione) ir iškovota pozicija tarp 12 stipriausių Europos komandų („Grand Prix“ divizione) pasveikinta Lietuvos regbio-7 rinktinė, čempionato Lietuvoje organizatoriai. „Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikinu Lietuvos regbio-7 olimpinę rinktinę ir jos vyriausiąjį trenerį Sigitą Kukulskį iškovojus pirmąją vietą antrame pagal pajėgumą divizione Europoje.
2014-06-18

Lietuvos regbio-7 rinktinė įspūdingai triumfavo Kaune

Lietuvos regbio-7 rinktinė iškovojo fantastišką pergalę Europos čempionato A diviziono turnyre Kaune ir iškovojo vienintelį kelialapį į aukštesnį divizioną. Dramatiškame čempionato finale Lietuvos vyrai 22:17 (5:12) nugalėjo pajėgią Lenkijos rinktinę. Finalą, kuriame buvo žaidžiami du kėlinukai po 10 minučių, geriau pradėjo lenkai. Jie laimėjo pirmąjį kėlinuką, tačiau antrajame puikiai startavo mūsiškiai.
2014-06-15

Lietuvos regbio-7 rinktinė kovos dėl patekimo į elitinį divizioną

Lietuvos regbio-7 rinktinė tęsia pergalingą žygį link savo tikslo. Kaune vykstančiame Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyre lietuviai sekmadienį pasiekė finalą ir kovos dėl nugalėtojų taurės ir vienintelio kelialapio į elitinį divizioną. Pusfinalyje Lietuvos regbininkai 15:7 (10:0) nugalėjo Kipro nacionalinę komandą. Lietuviai nuo pat susitikimo pradžios nuolat žaidė su kamuoliu ir spaudė varžovus. Pirmajame kėlinyje žeminimus pelnė Justinas Vasiliauskas ir Dovydas Taujanskas.
2014-06-15

Lietuvos regbio-7 rinktinė grupės etapą baigė pergale prieš favoritus

Puikų pasirodymą Kaune vykstančiame Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyre pratęsė Lietuvos rinktinė. Lietuviai trečiose A grupės rungtynėse 19:12 (5:5) nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusią pajėgią Ukrainos komandą. Dramatiškose rungtynėse viskas sprendėsi lemiamomis akimirkomis. Lietuviai jau pasibaigus laikui sugebėjo perimti kamuolį ir Mantautas Vilimavičius pelnė pergalingą žeminimą.
2014-06-14

Lietuvos regbio-7 rinktinė nesunkiai nugalėjo latvius

Šeštadienį Kaune įsibėgėja Europos vyrų regbio-7 čempionato A diviziono turnyras, kuriame pergalėmis džiugina Lietuvos komandos, jau užsitikrinusios vietas ketvirtfinalyje. Čempionų titulo ir kelialapio į aukščiausią divizioną siekianti Lietuvos rinktinė antrose A grupės rungtynėse 26:0 (21:0) nugalėjo Edmundo Ščavinsko treniruojamą Latvijos komandą, kuriai tai buvo antra nesėkmė. Lietuviai nuo pat pradžios turėjo iniciatyvą ir tolo nuo varžovų.