Reda Zarauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Reda Zarauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Reda Zarauskienė“.

Kaune baltarusiai jėga nuėmė Ukrainos vėliavą – sulaikyti bandžiusiam vyrui perkando pirštą

Prie bendruomenės namų Panemunėje plevėsavusi Ukrainos vėliava užkliuvo pro šalį ėjusiems baltarusiams. Vienas jų ne tik nulaužė kotą, bet dar ir numetė vėliavą ant žemės, vėliau ją išvadino skuduru. Piktadarius bandė sulaikyti žinomas visuomenininkas. Sulaikomas baltarusis priešinosi ir kauniečiui perkando pirštą. Prie bendruomenės kūrybos namų Panemunėje dabar plevėsuoja jau tik istorinė Lietuvos vėliava su Vyčiu.
Aktualijos 2023-05-02

Išskirtiniai TV3 kadrai: prabilo pedofilo namą Kaune apsupę kaimynai – girdėdavo baisius garsus

Nors nuteistas ir vėl teisiamas dėl nepilnamečių berniukų tvirkinimo ir net galimo prievartavimo, kaip jaunimo mentorius išgarsėjęs kaunietis Remigijus Jakštys nepaiso teismo draudimo ir toliau į savo namus vakaroti vedasi paauglius. Vakarą išvydę dar vieną galimą auką, neapsikentė ir sukilo jo kaimynai. TV3 žinios rodo unikalius kadrus, kaip žmonės apsupo namus ir nesitraukė tol, kol pareigūnai pedofilo slaptavietėje nesurado pasislėpusį galimai jo išnaudojamą keturiolikmetį.

Vaikų tvirkintojas užkluptas Kaune, kur galimai rado naują auką – baugių pranešimų yra ir Vilniuje

Buvęs tikybos mokytojas, pagarsėjęs nepilnamečių tvirkintojas Algimantas Ulvidas vėl nerimsta. Jis užkluptas su galimai nauja auka – Kaune vežiojosi paauglę. O tvirkintoją atpažinęs kaunietis surengė jam linčo teismą – suknežino nosį. Kumščius į darbą paleido vienas vyriškis, kurio dukra taip pat nukentėjo nuo žinomo nusikaltėlio polinkių šokti nuogam paauglėms.

Šiaulių verslininkas prieš eismą galėjo lėkti iš žmonos gimtadienio: policijai apie jį pranešta 3 minutės iki avarijos

Aiškėja, kad galingu „Mersedesu“ lėkdamas prieš eismą autostradoje mirtiną avariją sukėlė Šiaulių verslininkas, gerai žinomas teisėsaugai už įvairius pažeidimus. Ir šį kartą prie vairo jis sėdo neturėdamas tam teisės, mat vairuotojo pažymėjimą prarado, kai buvo sučiuptas už vairo sunkiai girtas. Aiškėja, kad vyras lėkė į Šiaulius iš sanatorijos, kurioje su žmona galimai šventė jos gimtadienį.

Kauno ligoninė žada tyrimą, kai buvo paviešintas galimas smurtas prieš operuotą senjorę

Kaunietė dalijasi šiurpą keliančiais garso įrašais, kuriuose ligoninės personalas koneveikia garbaus amžiaus moterį, grasina ją primušti. 80-metė senolė į ligoninę pateko dėl apendicito operacijos, o tai, ką patyrė – sunkiai apibūdinama žodžiais. Dukra ant mamos kūno pamatė ir mėlynes, tad įtaria, kad moterį darbuotoja mušė. Įvykiu jau domisi ir policija, o ligoninė žada vidinį tyrimą. 80-metė Jadvyga su dukra Dalia keliauja į teismo medicinos tarnybos Kauno skyrių.

Magistralėje ties Kaunu „Tesla“ partrenkė vyrą: į kelią išbėgo draudžiamoje vietoje

Skaudi avarija nutiko magistralėje ties Kaunu, automobilis „Tesla“ partrenkė vyrą. Šis į kelią išbėgo draudžiamoje vietoje. Sunkiai sužalotas vyriškis nuvežtas į Kauno klinikas. Kyla klausimų, kodėl šiuo atveju nesuveikė ir vienu saugiausiu laikomo „Tesla“ automobilio apsaugos sistemos. Skaudi nelaimė nutiko pavakare autostradoje Vilnius–Klaipėda. Ties Kaunu, kur yra nusukimas į kelią link Jonavos, elektromobilis „Tesla“ partrenkė vyrą.

Apie 4-metės skendimą prabilo Kauno baseino vadovas: „Įvykyje dalyvavo ir telefonas“

Kauniečių šeimos – mamos ir mažamečių dvynių – apsilankymas „Žalgirio“ arenos baseine vos nesibaigė šeimos tragedija. Į gilų baseiną žengusi mažylė prigėrė vandens ir ėmė skęsti. Ją po vandeniu atsitiktinai pastebėjo lankytoja ir jau be gyvybės ženklų esančią mergytę ištraukė. Mergaitę puolė gaivinti ir gelbėtojai, ir netoli buvę būsimos medicinos darbuotojos.

Aiškėja daugiau apie Kėdainiuose prieš gydytoją smurtavusį vyrą: kaunietis policijai žinomas

Prieš medikus ir toliau liejasi smurtas. Į Kėdainius švęsti Naujųjų nuvykęs kaunietis ne tik susipliekė su keliais sėbrais, bet, patekęs į ligoninę, dar labiau sužvėrėjo. Išplūdo medikus, o vieną gydytoją pagriebęs už rankų švystelėjo ant žemės, moteris trinktelėjo galvą į grindis. Neblaivų vyrą sutramdė policija. Fejerverkus Naujametę naktį teko atlaikyti Kėdainių ligoninės medikams – jie dalijasi sukrečiančiu incidentu priėmimo Skubiosios pagalbos skyriuje.

Apsišaukėlis dantistas taikosi į pensininkus: statybiniais įrankiais „gydo“ žmonių namuose

Senos veiklos vėl griebėsi kaunietis dantistas apsišaukėlis. Nors jau teistas du kartus, buvęs stalius, panašu, nepasimokė, tik pakeitė darbo profilį. Užuot tvarkęs žmonėms dantis savo namuose, dabar taisyti dantų vykdavo į klientų namus. Kol kas į teisėsaugą kreipėsi viena apgauta senjorė, kuriai po vyro paslaugų dantys dar labiau įsiskaudo, tačiau pareigūnai įtaria, kad tokių pigiai susitvarkiusių dantis pas šarlataną gali būti daugiau.

Aiškėja daugiau apie 23-ejų merginos padegtą namą Kaune: prieš kelias savaites ten buvo rastas vyro lavonas

Prieš vidurnaktį Kaune specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlė namą padegusi jauna mergina. Ji medinuką apipylė degiu skysčiu ir padegė, o sulaikyta apie savo kėslus iš karto prisipažino pareigūnams. Vos prieš tris savaites šiame negyvenamame name rastas ir jauno vyro lavonas. Tyrėjai dabar aiškinasi, ar šie du įvykiai yra susiję. Tarnybų sujudimas prieš pat vidurnaktį Juozapavičiaus prospekte.
Kriminalai 2022-12-15
REKLAMA
REKLAMA

Aiškėja daugiau apie mirtiną avariją Kauno rajone: ją sukėlė prie vairo užsnūdęs jaunas estas

Mirtina avarija Kauno rajone. Ją sukėlė prie vairo užsnūdęs jaunas estas. Jo automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė vilkiką. Šis ėmė slysti ir rėžėsi į automobilvežį. Jo vairuotojas žuvo vietoje. Dar trys avarijos dalyviai patyrė sunkius sužalojimus – jie išvežti į ligoninę. Rytas pakaunėje prasidėjo tragiška žinia iš greitkelio „Via Baltica“. Lengvuoju automobiliu „Škoda“ vyko du estai – jie važiavo nuo Panevėžio pusės.
Kriminalai 2022-11-28

Aiškėja daugiau apie Kėdainių mokykloje su kirviu siautėjusį mokinio tėvą: tik rugsėjį grįžo iš įkalinimo įstaigos

Siaubingą dramą išgyveno Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija. Į mokyklą su kirviu įsiveržę romų tautybės asmenys, plūdosi ir grasino kirviu. Aršiausią vyrą pavyko nuraminti pavaduotojui ir tuomet kirvį paimti. Mokiniai ir mokytojai sukrėsti, stebisi ir kodėl visus sukapoti grasinęs kėdainiškis nesuimtas. Siaubingas išpuolis sukrėtė Kėdainių Juozo Paukštelio progimnaziją. Pamokoms įpusėjus, į mokyklą įsiveržė trys romų tautybės asmenys – vienas jų švaistėsi kirviu ir plūdosi.

Kaskadinis BMW manevras Kaune vos nesibaigė tragiškai: išlėkė prieš eismą ir į krantinę

Kaskadinis BMW manevras vidurnaktį vos nesibaigė tragiškai. Dideliu greičiu senamiesčio link skriejęs BMW tapo nevaldomas, išlėkė prieš eismą ir nugarmėjo į krantinę. Nuo panirimo į Nemuno vandenį jį apsaugojo ten įrengti atitvarai. Prieš vidurnaktį kaskadinis BMW skrydis iš Karaliaus Mindaugo prospekto į krantinę vos nesibaigė maudynėmis Nemune. Automobilį sulaikė prie upės įrengti atitvarai. „BMW vairuojamas 22 metų vyro.

Aiškėja daugiau apie Kėdainiuose rastą žmogaus galvą: galėjo pasidarbuoti žvėrys

Jauno kėdainiečio noras pažvejoti baigėsi siaubingu išgąsčiu. Paauglys pakeliui parke aptiko kraupų radinį – žmogaus galvą. Įvykį tiriantys pareigūnai sako, kad tai kaukolė, o kiek ji laiko pragulėjusi pievoje, paaiškės po tyrimo. Žvejoti išsiruošęs 15-metis Kėdainių miesto parke, visai netoli Dotnuvėlės tvenkinio, aptiko makabrišką radinį – žmogaus galvą.

Direktorius apie Kaune pieštuku mokytojos badytus vaikus: „Žaidimo forma norėjo parodyti, kaip jai duria širdį“

Muzikos mokytoja Kaune ketvirtokus auklėjo dūriais į delną pieštuku. 18-ai vaikų ji rankas badė nusmailintais pieštukais. Pasipiktinę tėvai sukėlė skandalą. Nors pedagogė suskubo išeiti iš darbo, jos veiksmus tiria teisėsauga. Specialistai šokiruoti ir mokytojos elgesį vadina neadekvačiu. Šokiruojantis incidentas Kauno Veršvų gimnazijos padalinyje. Pradinėje mokykloje jauna muzikos pedagogė 18-ai ketvirtokus auklėjo dūriais, jų rankytes badė nusmailintais pieštukais, juos drožė vaikams matant.

Kleboniškio gyventojai apie veiksmo filmą primenančias BMW gaudynes: „Keturi šūviai iš kovinių ginklų – ne juokai“

Milžiniškas greitis ir šūviai – tokios naktinės gaudynės vyko Kaune. Be valstybinių numerių lėkęs BMW gerą pusvalandį vedžiojo pareigūnus už nosies. Policijos paleisti šūviai jo mašinos nekliudė. Pratęsti gaudynes šunkeliais sutrukdė pakelės griovys – mašina įstrigo jame. Sulaikomas neblaivus lakstūnas priešinosi pareigūnams, dabar gresia iki trejų metų nelaisvės. Baigėsi veiksmo filmą primenančios naktinės gaudynės Kaune – BMW atsidūrė griovyje, o kelių gaidelis su antrankiais areštinėje.
Kriminalai 2022-08-16

Aiškėja daugiau apie 19-mečio motociklininko žūtį Kaune: viskas dėl automobilio manevro

Vos 19-kos metų motociklininkas Kaune žuvo po neatsakingo automobilio vairuotojo manevro. Jis sukdamas į kairę nepraleido tiesiai važiavusio motociklo. Vaikinas mirė greitosios automobilyje. O prie Kėdainių į vilkiko priekabą įsirėžęs mikroautobuso vairuotojas laimės kūdikis – mašinos priekis visiškai suknežintas, o vyrui vos lengvi sužeidimai. Naktiniuose liudininkų kadruose – tragedijos Juozapavičiaus prospekte Kaune akimirkos.

Aiškėja daugiau apie konfliktą Jonavos kavinėje: jos vadovas pateikė savo versiją

Diskriminacija ar tiesiog eilinis konfliktas? Įvykiu vienoje Jonavos kavinėje domisi ir teisėsauga, ir lygių galimybių kontrolierė. Atėjusios papietauti romų tautybės moterys neaptarnautos, išvadintos nepagarbiais epitetais ir už rankų ištemptos lauk. Įtarimų kelia ir policijos pareigūnų veiksmai, kodėl šie atvykę į kavinę nereagavo į čigonių skundus.

Paaiškėjo Kauno centre sukniubusio vyro tapatybė – jis buvo pažįstamas daugeliui

Makabriška mirtis Kaune – gatvėje parkrito vyras. Du su juo buvę agresyvūs šunys ėmė šeimininką saugoti ir nieko prie jo neprileido, tad medikai negalėjo prieiti ir suteikti pagalbos, o atvykę policininkai prieš juos nenaudojo jokių tramdymo priemonių. Beveik dvi valandas visi laukė gyvūnų globėjų, o vyriškis mirė.  Dramą prie Kauno pilies sekmadienio pavakare fiksuoja liudininkai. Ant grindinio sukniubęs vyras, šalia jo du agresyvūs šunys.
Į viršų