red october

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „red october“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „red october“.

Italijoje iš penkių lietuvių geriausiai sekėsi Tautvydui Lydekai

Sekmadienį vakare ant Italijos krepšinio lygos parketų išbėgo penki lietuviai. Visų jų komandos šventė pergales namuose. Geriausiai sekėsi Tautvydui Lydekai. Vidurio puolėjo Brindizio „Happy Casa“ 75:72 (22:17, 22:13, 16:24, 15:18) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“. T. Lydeka per 20 minučių pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš septynių ir šešias baudas iš devynių. Aukštaūgis atkovojo septynis kamuolius, išprovokavo šešias pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-05-07

Italijoje – naudingas Milano komandos lietuvių žaidimas

Italijos krepšinio lygoje dar vieną pergalę iškovojo Milano „EA7 Emporio Armani“. Ji svečiuose 98:93 (24:18, 28:25, 22:20, 24:30) nugalėjo Kantu „Red October“. Prie laimėjimo svariai prisidėjo lietuviai. „EA7 Emporio Armani“ antrosios mačo pusės pradžioje įgijo dviženklę persvarą ir pergalės iš rankų neišleido. Artūras Gudaitis per 26 minutes pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė septynis dvitaškius iš aštuonių ir atkovojo aštuonis kamuolius. Puolėjo sąskaitoje – 19 naudingumo balų.
2018-04-16

Rimo Kurtinaičio treniruojama ekipa ir vėl pralaimėjo Italijoje

Sekmadienį Italijos krepšinio lygoje Rimo Kurtinaičio treniruojama Kantu „Red October“ ekipa 82:83 (28:24, 18:17, 13:12, 23:30) nusileido Kazertos „Pasta Reggia“ komandai. Kantu klubas kontroliavo rungtynes tris kėlinius, tačiau ketvirtajame varžovai spurtavo ir pagvelbė pergalę. Vaidas Kariniauskas per 7 minutes nei karto nemetė į krepšį, bet atkovojo du kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Penktą pralaimėjimą patyręs Kantu klubas nukrito į vienuoliktą vietą Italijos čempionate.
2016-11-13

Šnipinėjimo virusas „Red October“ veikė ir Lietuvoje

Kompiuterių saugumo ekspertai galiausiai ištyrė vadinamąjį išmanųjį virusą „Red October“, kurį naudodami internetiniai įsilaužėliai nuo 2007 m. vogė konfidencialius duomenis iš įvairių organizacijų, įskaitant vyriausybines įstaigas. Apie tai pranešė bendrovė „Kaspersky Labs“. „Pagrindiniu šį virusą naudojusių nusikaltėlių taikiniu buvo tapusios diplomatinės atstovybės ir vyriausybinės įstaigos visame pasaulyje.