reanimatologas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reanimatologas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reanimatologas“.

Tyrė, kas lemia sergančiųjų kraujo vėžiu mirštamumą: po gydymo reanimacijoje išgyveno tik 1 iš 4

„Save matau ne kaip mokslininką, bet gydytoją, kuris turi smalsumo“, – sako Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose dirbantis gydytojas anesteziologas reanimatologas Šarūnas Judickas. Pasak jo, būtent smalsumas skatindavo studijų metais dalyvauti konferencijose, susipažinti su kolegų atliekamais tyrimais ir pačiam ieškoti srities, geriausiai atliepiančios jo interesų kryptį.
2022-09-13

Medikas atskleidė, kas iš tikrųjų vyksta „narkozės“ metu: kitiems baisu vien pagalvoti

Anesteziologai-reanimatologai, žmonės, kuriems be baimės patikime savo gyvybę. Šios medicinos srities profesija – viena atsakingiausių, tačiau reikalaujanti daugiausiai profesinio darbo aukų. Kokie yra darbo ypatumai bei kodėl ši sritis yra tikras kazino, tv3.lt naujienų portalui papasakojo Kauno klinikų anesteziologas-reanimatologas Ainius Žarskus.
2022-03-29

Skausmo klinika Kėdainiuose: iš tolimų miestų atvažiuoja ir dėl mažesnių eilių

Kėdainių ligoninėje vos antrus metus veikianti Skausmo klinika lūkesčius pateisino su kaupu. Klinikoje lankytojų skaičius nuolat auga, maža to, į Kėdainiuose dirbančius specialistus kreipiasi ir gyventojai iš kitų, net didžiųjų, Lietuvos miestų. Klinikoje besilankančių pacientų skaičiui ir toliau augant, bus svarstoma ir apie skyriaus plėtimą.
Aktualijos 2020-03-05

Reanimacijos gydytojo darbas: sunkūs ligoniai, mirtis ir viltys padėti kitiems

Dažnas tikriausiai esame girdėję sakant, kad reanimatologai – prie mirties įpratę gydytojai. Šis teiginys teisingas tik vieninteliu aspektu – šiame skyriuje mirtis yra dažna. Kauno klinikų gydytojas Tomas Tamošuitis sako: sėkmingas donorystės procesas įmanomas tuomet, kai jame dalyvaujantys gydytojai reanimatologai patys tiki kilnia organų donorystės idėja ir šiame procese dalyvauja iš pašaukimo.
Aktualijos 2015-09-28
Į viršų