raudonviršiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raudonviršiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raudonviršiai“.

Iš miško lietuviai grybus neša kibirais: atskleidė, kur randa

Miške pasirodžius pirmiesiems grybams, grybautojai plūsta į įvairius Lietuvos miškus. Grybavimo entuziastai neslepia – miško paklotėse pilna gėrybių, iš kurių galima paruošti skanią vakarienę.   Vilma Vereniūtė pasakoja, kad jau du kartus Varėnos rajone esančiuose miškuose rinko pirmąsias voveraites. Vilma juokauja, kad gėrybių kiekio net nesvėrė, nes tik grįžus iš miško, skubėjo paruošti vakarienę iš pririnktų grybų.
2024-06-11

Iš miško Ieva grįžo su 105 raudonviršiais: atskleidė, kur rado

Rudens rytas vienai moteriai prasidėjo kitaip nei įprastai. Joniškio rajone gyvenanti Ieva Gecevičiūtė išėjo į mišką nieko nesitikėdama, tačiau namo grįžo su pintine pilna raudonviršių grybų bei baravykų. Moteris visada galvodavo, kaip žmonės miškuose randa tiek grybų, su karučiais veža, tačiau šį kartą pasisekė ir jai – Ieva iš miško grįžo su 105 raudonviršiais. Miške ieškodama grybų į paprastus net nebežiūrėjo, ieškojo tik raudonviršių ir baravykų.
69 2023-09-20

Grybus iš miško Mindaugas nešė kibirais: išdavė, kur rado

Vos tik pradėjus lyti lietui, grybautojai jau trina rankas ir skuba į mišką ieškoti laimikių. Vieni sako, kad miškai visai tušti, o kiti iš jų grįžta pilnomis pintinėmis ar kibirais. Vienas laimingųjų – raseiniškis Mindaugas Macevičius, vos per kelias dienas surinkęs įspūdingą kiekį grybų. Grybauti Mindaugas patraukė į Raseinių rajono, Šiluvos miškus, iš kurių išėjo nešinas pilnais kibirais raudonviršių. Vyras išdavė, kur pavyko rasti tiek grybų.
444 2023-08-02

Išėjusi grybauti Laima iš laimės krykštavo lyg vaikas: parodė įspūdingą laimikį

Grybaujantiems Šilutės rajone – puikios žinios. Šiame krašte pasirodė ne tik voveraitės, bet ir pirmieji raudonviršiai. Išėjusi grybauti Laima į namus grįžo radusi netgi apie 1 kilogramą sveriantį raudonviršį. Savo laimikiu Šilutės rajone grybavusi Laima Šiaudvytienė pasidalino „Facebook“ esančioje grybautojų grupėje. „Pagrybavom – vieni raudonviršiai“, – dalinosi ji. Laimai pasisekė rasti ir grybą „milžiną“: „Vienas grybas buvo labai didelis ir svėrė apie 1 kilogramą.
2023-07-28

Atėję į mišką neteko žado: lietuvių pora grįžo su įspūdingu laimikiu

Vasarai persiritus į antrą pusę lietuviai iš miškų grįžta su pilnais kibirais ar pintinėmis grybų. Savo laimikį parodė ir Eimantas su Raimonda, kurie per itin trumpą laiką pririnko kibirą grybų. Jiedu grybavo Akmenės rajono Ventos miestelio miškuose. Vos per valandą kibiras prisipildė grybų – į jį nugulė kone vien raudonviršiai.
2023-07-27

Išėję grybauti panevėžiečiai liko be žado: laimikiai netilpo į kibirus

Įpusėjus vasarai, lietuviai jau traukia į miškus ieškoti grybų. Nors vieniems nepavyksta nieko rasti, kiti į namus grįžta su įspūdingais laimikiais. Vieną tokių pavyko „sumedžioti“ panevėžiečių šeimai – rasti grybai nė netilpo į kibirus. Laimikio nuotraukomis pasidalinusi panevėžietė Toma Lapinskienė pasakojo, kad su šeima kiekvienais metais itin laukia grybavimo sezono –  tai visą šeimą suvienijanti maloni veikla. „Nuo pat mažens į mišką vedame ir vaikus.
191 2023-07-20
Į viršų