Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rasa troup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rasa troup“.

Lengvaatlečiai sezoną baigė rinkimais

Savaitgalį Palangoje vykusioje Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) sezono uždarymo šventėje buvo apdovanoti geriausi ir populiariausi 2008 metų lengvaatlečiai - V. Alekna ir L. Grinčikaitė, o naujuoju šalies rinktinės vyriausiuoju treneriu patvirtintas buvęs ėjikas Kęstutis Jezepčikas. K. Jezepčikas pakeitė vienuolika metų šias pareigas ėjusį Aleksą Stanislovaitį.
2008-10-06

Bėgikė Rasa Troup net 14 sekundžių pagerino Lietuvos rekordą

Šiandien vykusiose moterų 3000 metrų bėgimo su kliūtimi varžybose puikiai pasirodė Lietuvos lengvaatletė Rasa Troup. 31-metų lengvaatletė, distanciją įveikusi per 9 minutes 30,21 sekundžių, net 14,01 sekundžių pagerino Lietuvos rekordą ir tik per plauką nepateko į finalą. Mūsiškė galutinėje įskaitoje užėmė garbingą 19 vietą.
2008-08-15

Lengvaatlečiai išsiaiškino, kas vyks į olimpiadą

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, surengtas Kaune, ne vienam sportininkui tapo paskutine galimybe įrodyti savo vertę ir išsikovoti kelialapį į Pekino (Kinija) olimpines žaidynes, rašo pirmadienio "Lietuvos žinios". Ieties metikės Indrė Jakubaitytė ir Inga Stasiulonytė šiandien susikaus per papildomas varžybas. Tada ir paaiškės, kuri iš šių sportininkių su Lietuvos lengvaatlečių rinktine vyks į Pekino olimpines žaidynes.
2008-07-21

Bėgikė Rasa Troup įvykdė Pekino olimpinių žaidynių normatyvą

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) lengvosios atletikos federacijos Pietų Kalifornijos čempionate (Southern California USATF Championships) lietuvė Rasa Troup užėmė antrą vietą 3000 metrų kliūtiniame bėgime bei įvykdė Pekino vasaros olimpinių žaidynių A normatyvą. Ji distancijoje sugaišo 9 minutes 44,22 sekundės. Šis rezultatas yra 3,25 sekundės geresnis už R. Troup priklausantį šios rungties Lietuvos rekordą.
2008-06-09

R. Troup pergalė už Atlanto

Minesotos valstijoje (JAV) 36-ą kartą vykusio 8 km bėgimo (St. Patrick`s Day Human Race) nugalėtoja tarp moterų tapo Rasa Troup, distanciją įveikusi per 28 minutės bei 7 sekundės.
2008-03-18

Rasa Troup lengvaatlečių varžybose JAV užėmė antrąją vietą

Minesotos valstijoje (JAV) vykusiose uždarų patalpų "Jack Johnson Classic" lengvaatlečių varžybose antrąją vietą 3000 m bėgime užėmė Rasa Troup, distanciją įveikusi per 9 minutes 21,81 sekundės.Nugalėjo Emily Brown (9:10,60), o trečia finišavo Diane Nukuri (9:24.25). Deividas Šeferis dalyvavo "Reabok Collegiate Games" lengvaatlečių varžybose Bostone (JAV). 55 m bėgime jis finišavo dvyliktas (6,76 sek.), 200 m rungtyje - šeštas (22,77 sek.