raminta makackaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raminta makackaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raminta makackaitė“.

Europos čempionato pradžioje – auksas ir trys sidabro medaliai

Europos pilno kontakto karatė čempionatas Tbilisyje (Sakartvelas) šeštadienį lietuviams prasidėjo labai gerai. Pirmąją varžybų dieną Lietuvos rinktinė savo laimėjimų istoriją papildė dar vienu aukso ir trimis sidabro medaliais. Katos rungties čempione tapo Diana Mačiūtė, finale pranokusi tautietę Ramintą Makackaitę. Be to, sidabru kumitė varžybose pasipuošė Brigita Svinkūnaitė ir katos mišrių komandų varžybose dalyvavusi Lietuvos ekipa.
2021-06-26

Lietuvos karatė meistrai iškovojo pirmuosius medalius Europos čempionate

Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjusiame 2019 metų pilno kontakto (kiokušin) karatė Europos čempionate Lietuvos sportininkai jau rytinėje šeštadinio varžybų dalyje iškovojo pirmuosius apdovanojimus. Moterų katos rungtyje Raminta Makackaitė užėmė antrąją vietą, o Diana Mačiūtė ir Justina Zykutė pasidalino trečiąją poziciją. Pirmąja Europos čempione tapo belgė An Driesens-Polimeno.
2019-04-13

Lietuvos kiokušin karatė kovotojams – aštuoni Europos čempionų titulai

Kielcuose (Lenkija) vykęs 2017 metų Europos jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 22 metų) kiokušin karatė čempionatas dar kartą patvirtino, kad Lietuva yra viena geriausių šios sporto šakos talentus ugdančių šalių. Jaunučių amžiaus grupėje varžėsi 167 sportininkai iš 18 šalių. Lietuviai tarp jų iškovojo penkis aukso, du sidabro, tris bronzos medalius ir komandinėje įskaitoje užėmė pirmąją vietą.
2017-11-13

Kiokušin karatė Europos čempionate - dar vienas lietuvių čempiono titulas

Kauno Sporto halėje toliau vyksta 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas, sportininkai varžosi dėl medalių trijose amžiaus grupėse - jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 22 metų) kovas pagal svorio kategorijas bei suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos varžybas. Sekmadienio rytą vyko kata rungties varžybos. Jose Lietuvos sportininkams čempionais tapti nepavyko, tačiau buvo pelnyta keletas prizinių vietų.