raivydas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raivydas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raivydas“.

Šuolininkas į aukštį R. Stanys Estijoje iškovojo dar vieną pergalę

Sekmadienį Silamejėje (Estija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos šuolių į aukštį varžybose Lietuvos atstovas Raivydas Stanys užėmė pirmąją vietą. 25-erių metų Europos vicečempionas peršoko į 2 m 24 cm aukštį iškeltą kartelę. R. Stanys šeštadienį taip pat laimėjo varžybas Taline.
2012-08-27

Raivydas Stanys: žiemos sezonas pradėtas stebint olimpiniam čempionui

Šeštadienį pasibaigusiose 7–osiose Henrio Silovo vardo šuolių į aukštį varžybose Daugpilyje (LAT) antrus metus iš eilės nugalėtoju tapo Raivydas Stanys. Raivydui Staniui tai buvo pirmasis startas po vasarą patirtos čiurnos traumos, o tuo pačiu ir naujo žiemos sezono pradžia. Šį kartą R.Stanys įveikė 2.15 m aukštį ir tapo varžybų nugalėtoju. Toliau sportininkas kartelę pakėlė į 2.21 m aukštį, tai būtų buvęs naujas šių varžybų rekordas.