raimondas turla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimondas turla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimondas turla“.

Trišuolininkas D. Aučyna iškovojo pergalę Baltarusijoje

Baltarusijos sostinėje Minske vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų vyrų trišuolio rungtį laimėjo Lietuvos atstovas Darius Aučyna. Jo rezultatas – 16 m 17 cm. Vaida Žūsinaitė 1500 m bėgimo distancijoje užėmė antrą vietą (4.20,77). Nugalėjo baltarusė Marina Arzamasova (4.15,99). Raimondas Turla 400 m bėgimo rungtyje buvo ketvirtas (50,11 sek.
2012-07-19

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Kaune baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės

Šeštadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Po šalies čempionato paaiškėjo, kad į Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybės, kurios kovo 2-4 dienomis vyks Birmingeme (D. Britanija) vyks penkiakovininkė Austra Skujytė, sprinterė Lina Grinčikaitė bei trišuolininkas Mantas Dilys.
2007-02-11

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.
2007-02-10

Taline – sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai

Estijos, Latvijos, Lietuvos bei Rusijos lengvaatlečiai antradienį dalyvavo Taline vykusiose "Kuldliiga" ("Aukso lyga") pirmojo žiemos etapo varžybose.Austra Skujytė, pakartojusi asmeninį rekordą (1,89 m), laimėjo moterų šuolius į aukštį, o 60 m barjeriniame bėgime tenkinosi ketvirtąją vieta (8,74 sek.). Greičiausiai šią distanciją įveikė estė Mirjam Liimask (8,35 sek.).800 m bėgime dvigubą pergalę iškovojo lietuviai - Mindaugas Norbutas finišavo pirmas (1:53,94 sek.
2007-01-23

Pajėgiausių Lietuvos lengvaatlečių klasifikacijos lyderis - disko metikas Virgilijus Alekna

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) paskelbtame geriausių 2003 metų šalies sportininkų reitinge lyderiu tebėra olimpinis ir pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, turintis 216,138 įskaitinio taško. Antrąją vietą užima daugiakovininkė Austra Skujytė (197,210 tšk.), o trečiąją - Lietuvos rekordininkė 100 m bėgime Agnė Visockaitė-Eggerth (174,458 tšk.): 1. Virgilijus Alekna diskas 216,138 tšk.
2003-10-29

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate kandidatai į pasaulio čempionatą iškovojo pergales

Dvi dienas Kaune vykusiame 79-ajame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate rinktinės kandidatai dalyvauti rugpjūčio 23-31 dienomis Prancūzijoje vyksiančiame pasaulio čempionate nugalėjo savo rungtyse. Didžiausia lietuvių viltis pasaulio pirmenybėse olimpinis čempionas disko metikas Virgilijus Alekna diską nuskraidino 67,71 m, sprinterė Agnė Eggerth (Visockaitė - BNS) 100 m nubėgo per 11,37 sek. ir pagerino čempionatų rekordą, Kristina Saltanovič 20 km nužingsniavo per 1 val. 31 min. 9 sek.