Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimonda gedutytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimonda gedutytė“.

Labiausiai įsiskolinę kandidatai į Seimą: skolos viršija ir 100 tūkst. eurų

Ne visi kandidatai į Seimą gali pasigirti glėbiais turto. Dalis jų valdžios siekia tuščiomis kišenėmis ir su didžiulėmis skolomis, kurios kartais viršija ir 100 tūkst. eurų. Portalas tv3.lt pateikia labiausiai įsiskolinusių kandidatų sąrašą, sudarytą pagal viešai prieinamus kandidatų finansinius duomenis ir turto deklaracijas. Iš 1754 asmenų, kandidatuojančių į Seimą, 29-ių skolos perkopia 10 tūkst. eurų.

Dziudo imtynininkė R. Gedutytė pralaimėjo pirmąją kovą

Austrijos sostinėje Vienoje vykstančio Europos dziudo čempionato moterų svorio kategorijos iki 78 kg pirmojoje kovoje šeštadienį Lietuvos atstovė Raimonda Gedutytė pralaimėjo pirmąją kovą ir buvo priversta pasitraukti iš varžybų. 22-ejų metų lietuvė pralaimėjo 26-erių metų ukrainietei Marinai Pryščepai.
2010-04-24

Dziudo imtynininkams universiada – nesėkminga

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) dziudo varžybose antradienį Lietuvos atstovams nepavyko iškovoti medalių. Merginų svorio kategorijos iki 78 kg aštuntfinalyje Raimonda Gedutytė nugalėjo bulgarę Marija Oriačovą, bet ketvirtfinalyje turėjo pripažinti kubietės Kaliemos Antomačin Merensijo (Kaliema Antomachin Merencio) pranašumą. Paguodos turnyro pirmojoje kovoje lietuvė pralaimėjo Rusijos atstovei Florai Mchitarian.
2009-07-07

Albertas Techovas ir Vytautas Skilinskas pralaimėjo pirmąsias kovas

Lietuvos dziudo imtynininkai Albertas Techovas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Vytautas Skilinskas (iki 66 kg) pralaimėjo jau pirmąsias penktadienį Gruzijos sostinėje Tbilisyje prasidėjusio Europos čempionato kovas ir buvo privesti pasitraukti iš varžybų. 29-erių metų A. Techovas pralaimėjo 22-ejų metų čekui Pavelui Petrikovui, o 20-metis V. Skilinskas nusileido 21-ų metų lenkui Tomaszui Kowalskiui, kuris laimėjo C grupės varžybas ir pateko į pusfinalį.
2009-04-24

Europos dziudo čempionate - 7 lietuviai

Lietuvos dziudo federacijos vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinta komandos sudėtis, dalyvausianti Europos pirmenybėse Portugalijos sostinėje Lisabonoje balandžio mėnesio 10-14 dienomis.
2008-03-28

R. Gedutytė pasaulio dziudo taurės varžybų etape Minske - septinta

Sekmadienį Baltarusijos sostinėje pasibaigusiame planetos moterų dziudo taurės varžybų etape septintąją vietą svorio kategorijoje iki 78 kg su olande Marthinde Verkerk pasidalijo Raimonda Gedutytė.Lietuvos sportininkė grupės varžybose pirmąją kovą pralaimėjo vokietei Jenny Karl, kuri vėliau finalo dvikovą dėl aukso medalio pralaimėjo prancūzei Celinei Lebrun.
2007-10-14

Pasaulio dziudo imtynių taurės varžybose Estijoje lietuvės be pergalių

Savaitgalį moterų dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose Estijos sostinėje lietuvės pergalių neiškovojo.Svorio kategorijoje iki 63 kg Rasa Gasiulytė pirmą kovą pralaimėjo Sulbiye Demiralay iš Turkijos ir pasitraukė iš turnyro.Svorio kategorijoje iki 78 kg Raimonda Gedutytė pirmoje kovoje turėjo pripažinti turnyro nugalėtoja tapusios britės Michelles Rogers pranašumą, o paguodos turnyre nusileido lenkei Katarzynai Wrobel.
2007-09-25

Pasaulio taurės dziudo imtynių varžybose Čekijoje lietuvės pergalių neiškovojo

Čekijoje vykusiose pasaulio taurės moterų dziudo imtynių varžybose Lietuvos atstovės pergalių neiškovojo. Svorio kategorijos iki 63 kg turnyre Rasa Gasiulytė pirmojoje kovoje nusileido belgei Laurei Aerts, o Raimonda Gedutytė svorio kategorijos iki 70 kg varžybose pirmą imtį pralaimėjo lenkei Agnieszkai Czepukoje.
2007-03-06

Lietuvos dziudo sportininkų nesėkmės turnyre Vokietijoje

Vokietijoje vykusiame planetos dziudo taurės varžybų etape sėkmingiausiai iš penkių Lietuvos atstovų pasirodė Radvilas Matukas. Jis svorio kategorijoje iki 81 kg) nugalėjo lenką Robertą Krawczyką, tačiau antrąją kovą pralaimėjo gruzinui Sabai Gavašelišviliui bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų. Toje pat svorio kategorijoje Giedrius Karavackas pirmojoje kovoje turėjo pripažinti čeko Jaromiro Ježeko pranašumą.
2007-02-25

R. Gedutytė - tarptautinio dziudo imtynių turnyro Belgijoje prizininkė

Belgijoje vykusiame "Belgian Ladies Open" tarptautiniame moterų dziudo imtynių turnyre bronzos medalį svorio kategorijoje iki 78 kilogramų iškovojo Raimonda Gedutytė. R. Gedutytė įveikė Olandijos, Vokietijos, Anglijos ir JAV atstoves ir tik pusfinalyje nusileido vokietei J.Smidke. Kita turnyre dalyvavusi lietuvė Rasa Gasiulytė svorio kategorijos iki 63 kg turnyre liko trylikta.