radanfahas abu bakras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radanfahas abu bakras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radanfahas abu bakras“.

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

Įsibėgėjusi „Sūduva“ nesunkiai perlipo ir „Utenio“ barjerą

Trečiąją vietą A lygoje užimanti Marijampolės „Sūduva“ nemažina apsukų, iškovodama ketvirtąją pergalę iš eilės. Puikią formą demonstruojanti Suvalkijos komanda namuose be didesnių sunkumų 2:0 (1:0) įveikė Utenos „Utenį“ ir sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderio Vilniaus „Žalgirio“. Trejomis rungtynėmis mažiau sužaidusi „Sūduva“ nuo sostinės komandos atsilieka 14 taškų, tačiau pagal prarastus skirtumas ištirpo iki penkių.
2017-09-28

„Sūduva“ išplėšė tašką akistatoje su „Žalgiriu“

Generalinė repeticija prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ pavyko. Suvalkijos komanda svečiuose praleido įvartį antrojo kėlinio pradžioje, bet sugebėjo išplėšti tašką akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ – 1:1 (0:0). „Trakams“ iškovojus pergalę, čempiono turėta dviženklė persvara sumažėjo iki devynių, tuo metu riterių atotrūkis nuo juos persekiojančių suvalkiečių paaugo iki penkių taškų.