račinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „račinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „račinskas“.

Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionais tapo A. Zareckis ir R. Račinskas

Šiandien pasibaigė dvi dienas Vilniuje LOSC šaudykloje vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos čempionatas. Kvalifikacinėse varžybose tranšėjinėje aikštelėje geriausią rezultatą parodė Algirdas Keršulis (111 pataikymų iš 125). Antras buvo Rytis Sventickas (107), trečioje – Kristijonas Žemaitis ir Donatas Blaškevičius (105). Po pusfinalio ir finalo Lietuvos čempionu tapo Aleksėjus Zareckis (11 + 11). Finale nugalėtojui pralaimėjęs Rytis Sventickas pelnė sidabrą (11+7). Kovoje dėl bronzos...
2013-07-21

Šaulys R. Račinskas apgynė Lietuvos čempiono titulą

Sekmadienį Vilniuje, Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) šaudykloje, vykusio Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionato antrojo etapo - dupletų rungties - nugalėtoju tapo vilnietis Ronaldas Račinskas. Praėjusių metų šalies čempionas finale pranoko kitą sostinės atstovą Gediminą Kielą. Abu šauliai finale surinko po lygiai taškų - 141 iš 200 galimų. Persirungime 2:1 pajėgesnis buvo R. Račinskas. Bronzą iškovojo marijampolietis Rytis Sventickas, surinkęs 135 taškus.
2012-09-09

Lietuvos šaudymo čempionais tapo R. Sventickas ir R. Račinskas

Vilniuje vykusio Lietuvos šaudymo į skriejančius taikinius čempionato šaudymo apvalioje aikštelėje nugalėtoju tapo vilnietis Ronaldas Račinskas. Jis surinko 136 taškus (112+24) iš 150 galimų. Kitus du prizininkų pakylos laiptelius taip pat užėmė sostinės sportininkai. Sidabro medalį pelnė Germanui Bogdanovui (134 tšk.; 111+23), o bronza atiteko Rolandui Lisauskui (123 tšk.
2012-06-03

Lietuvos šaudymo čempionate pirmauja D. Gudzinevičiūtė ir R. Račinskas

Šeštadienį Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) šaudykloje Vilniuje prasidėjusiame Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionato antrajame etape - varžybose tranšėjinėje ir apvalioje aikštelėse - po pirmosios varžybų dienos pirmauja Lietuvos olimpinės rinktinės nariai Daina Gudzinevičiūtė ir Ronaldas Račinskas. Tranšėjinėje aikštelėje D. Gudzinevičiūtė pataikė į 63 taikinius iš 75 galimų. Apvalioje aikštelėje R. Račinskas pataikė į 70 taikinių iš 75. Finalai vyks sekmadienį.
2011-10-08

Šaulys R. Račinskas pasaulio taurės varžybose Slovėnijoje – 41–as

Maribore (Slovėnija) vykusių pasaulio šaudymo taurės varžybų šaudymo į skriejančius taikinius atrankos varžybose apvalioje aikštelėje Lietuvos atstovas Ronaldas Račinskas užėmė 41-ąją vietą. 43-ejų metų lietuvis kvalifikacijos varžybose surinko 118 taškų (22+24+23+24+25) iš 125 galimų. Nugalėjo 27-erių metų danas Andersas Goldingas. Šioje rungtyje dalyvavo 134 šauliai.
2011-07-16

Šaulys R. Račinskas – Europos taurės varžybų nugalėtojas

Vilniuje, Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) šaudykloje, vykusiose Europos šaudymo į skrendančius taikinius taurės varžybose apvalioje aikštelėje nugalėtoju tapo Lietuvos atstovas Ronaldas Račinskas. Jis surinko 137 taškus iš 150 galimų. Antrąją vietą užėmė kitas mūsų šalies atstovas Germanas Bogdanovas (132 tšk.), o trečias liko lenkas Adamas Chmielinski (130 tšk.). Varžybų tranšėjinėje aikštelėje nugalėtoju tapo estas Andresas Kullas (136 tšk.
2011-07-03

Europos šaudymo į skrendančius taikinius taurės varžybose pirmauja R. Račinskas

Vilniuje, Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) šaudykloje, vykstančiose Europos šaudymo į skrendančius taikinius taurės varžybose po pirmosios dienos, šeštadienio, apvalioje aikštelėje pirmauja Lietuvos atstovas Ronaldas Račinskas. Jis pataikė į 70 taikinių iš 75 galimų. Tranšėjinėje aikštelėje pirmauja Estijos šaulys Andresas Kull (71 pataikymas iš 75). Varžybų finalai vyks sekmadienį.