Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „racing team“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „racing team“.
Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“,  Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“,

Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“: čia vaikai ir paaugliai varžėsi įvairiose rungtyse

Rugpjūčio 14 d. vyko sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“, kuriame vaikai ir paaugliai varžėsi įvairiose rungtyse, trąsose, estafetėse. Reikėjo važiuoti įvairiomis trąsomis, per lauką, mišką, smėlį. Vaikai buvo suskirstyti skirtingomis amžiaus grupėmis. Estafečių rungtyje reikėjo apvažiuoti kūgį, kitas kliūtis, pravažiuoti griovį. Tėvelius ir vaikus džiugino įvairios pramogos, edukacinės veiklos, viena iš jų – piešyba ant veido, rankų, kuri labai patiko ypač paaugliams.
2021-08-24

Palangoje prasidėjo „Aurum 1006 km lenktynės“

Iki varžybų likusius mėnesius, dienas ir valandas ištisus metus skaičiavęs didžiausias Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynes“ rengiančios VšĮ „Promo Events“ laikrodis sustojo.
2018-07-19

1000 km lenktynės: faktai ir skaičiai

Rugsėjo 21-23 dienomis „auto24ring“ trasoje šalia Pärnu miesto (Estija) surengtos pirmosios „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynės. Šios arenos šeimininkai pirmąkart jas patikėjo surengti užsieniečiams – didelę tokių renginių patirtį turinčiam „Promo events“ kolektyvui iš Lietuvos. Tai buvo paskutinės ilgų nuotolių lenktynių serijos „1000 km Cup“ varžybos. Pirmosios liepą vyko Palangoje. Lenktynių arenoje plevėsavo Estijos, Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Izraelio vėliavos.
2017-09-28

Antanas Juknevičius maratoniniame etape džiaugėsi radęs balansą tarp greičio ir atsargumo

Sausio 6-ąją įvyko ketvirtasis Dakaro ralio etapas, kuris išskirtinis tuo, jog po jo lenktynininkai negalės naudotis mechanikų pagalba taisant automobilį, o patys prie jo padirbėti galės tik prieš pat rytojaus startą. Startavęs iš 53-iosios vietos „Edas Racing Team“ komandos ekipažas aplenkė net 13 automobilių ir finišavo 40-oje vietoje. Maratoniniai greičio ruožai yra Dakaro ralio vizitinė kortelė, net ir didžiausias varžybų žvaigždes nakčiai paliekanti be komandos.
2016-01-06

Antanas Juknevičius „Overdrive“ bolidą palygino perėjimui nuo „žigulio“ į „Porsche“ automobilį

2015-ųjų lapkričio 14 dieną „RaceTech“ dirbtuvėse įvyko oficialus „Edas Racing Team“ komandos pristatymo bei naujojo Antano Juknevičiaus automobilio išlydėjimo renginys. Surengtame pristatyme sportininkas papasakojo apie visus bekelės monstro „Overdrive“ privalumus, parodė naują, unikalų automobilio dizainą ir atsakė į visų žiniasklaidos atstovų klausimus.
2015-11-16

„Dubai Tour“: antrame etape – Elios Viviani pergalė, Gediminas Bagdonas – 25-as

Ketvirtadienį Dubajuje antrame „Dubai Tour 2015“ etape pergalę iškovojo italas „Sky“ komandos narys Elia Viviani. Sprinto finiše jis iš trečios pozicijos aplenkė britą Marką Cavendishą („Etixx-Quick Step“) ir kiek per anksti spurtuoti pradėjusį italą Andreą Guardini („Astana“). „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis lietuvis Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 25-as. Jau nuo pat ryto oro prognozės dėl stipraus vėjo žadėjo daug įdomesnį etapą nei vakar.
2015-02-05

C.Stoneris nugvelbė pergalę Australijoje, V.Rossi finišavo antras

Šešioliktajame „Moto GP“ pirmenybių etape Australijoje „namų“ pergalę iškovojo praėjusių metų čempionas Casey Stoneris. Australas nutraukė penkių iš eilės Valentino Rossi pergalių seriją ir padovanojo šventę „Ducati“ komandai po paskutinio laimėjimo Vokietijoje liepos mėnesį. C.Stoneris, lenktynes pradėjęs iš pirmosios pozicijos, nesunkiai tolo nuo varžovų ir į savo sąskaitą įsirašė penktąją sezono pergalę.
2008-10-05

Australijos lenktynių kvalifikaciją laimėjo C.Stoneris, V.Rossi patyrė šiurpią avariją

Australijoje vykstančio „Moto GP“ pirmenybių 16-ojo etapo kvalifikaciją šeštadienį laimėjo praėjusių metų čempionas Casey Stoneris, atstovaujantis „Ducati“ komandai. Australas nesunkiai įveikė varžovus po pagrindio savo varžovo bei šįmet čempiono vardą jau užstikrinusio Valentino Rossi griūties. Pastarasis nesuvaldė „Yamaha“ motociklo ir patyrė šiurpią avariją. Žymusis Italijos motociklininkas avarijos metu nesusižeidė, tačiau kvalifikacijoje užėmė tik 12-ąją vietą.
2008-10-04

V.Rossi šeštą kartą tapo pasaulio čempionu!

Valentino Rossi iškovojo šeštąjį pasaulio čempiono titulą, sekmadienį Japonijoje nugalėjęs penktą kartą iš eilės šių metų „Moto GP“ pirmenybėse. Tai buvo jau aštuntoji „Yamaha“ komandos atstovo sezono pergalė. V.Rossi susigrąžino pasaulio čempiono vardą po dvejų metų pertraukos. Prieš tai planetos čempionais buvo tapę Nicky Haydenas ir Casey Stoneris. Antras finišo vėliavą kirto C.Stoneris („Ducati“), trečias - Dani Pedrosa („Honda“). Iki čempionato pabaigos liko dar trys etapai.