r. thomas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. thomas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. thomas“.
REKLAMA
Polifenoliai  Polifenoliai

Kuo naudingi polifenoliai? Jie gali užkirsti kelią daugeliui ligų

Silpnas imunitetas, vėžys, įvairios lėtinės ligos – vienos didžiausių mūsų amžiaus sveikatos problemų. Britų mokslininkai, ieškodami minėtų ligų prevencijos būdų, atrado, kad daržovėse ir vaisiuose esantys ir stiprų antioksidacinį poveikį turintys bei imunitetą stiprinantys polifenoliai efektyviai kovoja su organizmo senėjimu, lėtinėmis ligomis ir vėžiu.
2020-10-25

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

Pauliukaitis prakalbo apie sveikatą: stengiasi atsiriboti nuo nerimo

Žinomas televizijos laidų vedėjas, režisierius, scenaristas, dėstytojas doc. Vytenis Pauliukaitis pramogų industrijoje sukasi kone visą gyvenimą. Energingas ir veiklus vyras neslepia, kad darbai ir nauji projektai neleidžia sustoti, bet bėgantys metai ir pasaulį užklupęs grėsmingas virusas privertė keisti kai kuriuos gyvensenos įpročius. Į kiekvieno žmogaus organizmą su maistu, oru ar per odą nuolat patenka įvairiausių mikroorganizmų, su kuriais kovoti tenka imuninei sistemai.
2020-04-19

Stano – apie pagrindinį dalyką, pasikeitusį po ligos: nesusimąstome, kokią siaubingą žalą darome sau

Šiuo metu kaip niekad esame susirūpinę savo imunine sistema, nes nuo jos priklauso, ar mūsų organizmą įveiks ligų sukėlėjai, ar mes būsime jiems atsparūs. Imuninei sistemai kenkia ir nuolatinis stresas, ir rūkymas, ir įvairūs aplinkos veiksniai, bet ją reikšmingai stiprina  augaluose ir daržovės randami polifenoliai, kurių naudą išbandė ir atlikėjas, dainų autorius bei muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano.
2020-04-12

Kazlauskienė nuo virusų saugosi natūraliomis priemonėmis: reikia naudoti tai, kas naudinga imunitetui

Šiomis dienomis ypač daug kalbama apie imuninę sistemą, tikintis, kad kiekvieno mūsų organizmas atlaikys ne tik pasaulį užpuolusį virusą, bet ir vieną grėsmingiausių ligų pasaulyje – vėžį. Neabejingi yra ir estrados dainininkai Liveta ir Petras Kazlauskai. Jie tikina jau seniai atradę natūralius būdus ir preparatus, skirtus būtent imuninės sistemos stiprinimui ir džiaugiasi su metais neblėstančia energija.
2020-03-27

Šakalytė prisiminė jautrius išgyvenimus: ragina nedelsti

Sekmadienį TV8 medicinos laidoje „Sveikatos medis“ didelis dėmesys bus skiriamas moterų sveikatai ir krūties vėžio rizikai, įvairių profesijų atstovai dalinsis patarimais, kaip išspręsti profesines sąnarių ligas, išskirtiniame susitikime su Didžiosios Britanijos profesoriumi R. Thomas bus atsakyta į klausimą, kas padeda išvengti onkologinių ligų, o rubrikoje „Ačiū, daktare“ skambės gražiausi žodžiai gydytojams už išgelbėtą gyvybę.
2019-10-19

Iliuzionistas Stonys pabilo apie klastingą ligą: „Baimei negalima pasiduoti“

Susidūrusiems su onkologinėmis ligomis bei jų artimiesiems – gera žinia. Į Lietuvoje organizuojamas viešas paskaitas jau rytoj atvyksta Jungtinės Karalystės Kembridžo universiteto profesorius, žymus onkologas Robert J. Thomas, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-08

Iliuzionistas A. Stonys atskleidė, kaip jam pavyko įveikti vėžį: stebuklingo preparato receptas

Gyvenimas vienam garsiausių Lietuvos iliuzionistų Arvydui Stoniui nepagailėjo sunkių išbandymų – prieš keletą metų iširo santuoka, ir būtent tuo laikotarpiu jis išgirdo šokiruojančią gydytojų diagnozę – prostatos vėžys. Tačiau šiandien žinomas vyras plačiai šypsosi pasauliui – ji atrado būdą, kaip suvaldyti klastingą ligą. A. Stonys ypač dėkingas likimui už pažintį su jo gyvenseną pakeitusiu profesoriumi onkologu Robert Thomas iš Didžiosios Britanijos.
2018-04-29
Į viršų