r. rumšas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. rumšas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. rumšas“.

Dopingo skandalai tęsiasi: diskvalifikuotas Raimondas Rumšas

Sunkiaatletis Aurimas Didžbalis įtariamas vartojęs dopingą, o dviratininkas Raimondas Rumšas sulaukė griežto verdiklo. Sportininkas diskvalifikuotas ketveriems metams. Tai pranešė Italijos antidopingo agentūra NADO. R. Rumšas profesionalų varžybose negalės dalyvauti iki 2022-ųjų spalio 21-osios. 23-ejų lietuvis įkliuvo rugsėjį, per patikrinimą Italijoje, kur gyvena Rumšų šeima. Dviratininko organizme rastas draudžiamas preparatas GHRP-6. Tai – hormonų augimą skatinanti medžiaga.
2018-01-24

Dviratininkų Rumšų šeimai – dar vienas smūgis: sūnaus kraujyje rasta dopingo

Nesėkmės toliau persekioja vieno žinomiausių Lietuvos dviratininkų Raimondo Rumšo šeimą. Gegužę mirė 21-ejų sportininko sūnus Linas, o dabar 23-ejų atžalos Raimondo kraujyje rasta dopingo, praneša Italijos žiniasklaida. R. Rumšas jaunesnysis kol kas suspenduotas. Skelbiama, kad dopingo testas atliktas rugsėjo 4-ąją Toskanoje. Tą pačią dieną Rumšų namuose surengtos kratos dėl mįslingai mirusio L. Rumšo. Rasti didžiuliai kiekiai draudžiamų preparatų. L. Rumšo gyvybė užgeso gegužės 2-ąją.
2017-10-03

Dviratininkas Raimondas Rumšas skina pergales Italijoje

Dviratininkas Raimondas Rumšas jaunesnysis („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) sekmadienį laimėjo Italijoje, Toskanos regione, vykusias 48-ąsias lenktynes „Coppa Bologna“. Tai – trečioji 22-ejų metų lietuvio pergalė per 15-a dienų. R. Rumšas 139 km nuvažiavo per 3 val. 26 min. 26 sek. (vid. greitis – 40,488 km/h) ir antrąją vietą užėmusį italą Giovanni Petroni („Cervelo“) aplenkė 1 min. 59 sek.
2017-07-31

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.
2015-08-20

Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ – trylika lietuvių

Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“. Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. „Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuoja dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa.
2015-08-18

Dviratininkas A. Kruopis iškovojo antrąją pergalę

Gegužės 1 dieną, sekmadienį, Belgijoje (Hoboken) Aidis Kruopis, atstovaujantis Belgijos ProKontinentinei komandai „Landbouwkrediet“, laimėjo „Grote Prijs 1 Mei – Ereprijs Victor de Bruyne“ lenktynes (1.2). 177,2 km distancijos finiše aplenkęs Martyno Maniušio komandos draugus Jeremy Burton ir Adrien Vandenmeersch („Dunkerque Littoral Cyclisme“), Aidis Kruopis iškovojo antrąją asmeninę pergalę šiais metais.