Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. navardauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. navardauskas“.

Nuteistas bibliotekininkės žudikas: išniekino beveik tris kartus vyresnę moterį

Panevėžio apygardos teisme šį penktadienį skelbiamas nuosprendis 55-erių bibliotekininkę Pasvalio rajone išžaginusiam ir po to nužudžiusiam kiek vyresniam nei 20-ies Rokui Navardauskui. Vyras pripažintas kaltu, subendrinus laisvės atėmimo bausmes, nuteistas 18 metų ir 2 mėnesiams. Jis kalės pataisos namuose. Teismas nusprendė, kad vyras turės atlyginti ir žalą nukentėjusiems sūnui ir dukrai: po 30 tūkst. eurų neturtinės ir dar 5 tūkst. turtinės žalos.

Ramūnas Navardauskas: niekados nemaniau, kad būsiu profesionalas

„Dviračiai man pasirodė įdomesni“, – taip apie sportininko karjeros pradžią pasakoja Ramūnas Navardauskas, kuris dabar per sezoną numina 300 000 km. Pasak jo, dviračių sporte vien fizinio pasiruošimo neužtenka – be psichologinės ištvermės bei mąstymo varžybų laimėti nepavyks. Trys svarbiausios dviratininko savybės „Dviračių sporte pirmiausiai turi būti fiziškai stiprus.
2017-11-24

Ramūnas Navardauskas savo 105-ajame „Tour de France“ etape – septintas

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis JAV komandai „Cannondale - Drapac“, 103-iųjų labiausiai prestižinių daugiadienių lenktynių „Tour de France“ paskutiniame, 21-ajame, etape sekmadienį po finišo sprinto užėmė garbingą septintą vietą. Tai - aukščiausia 28 metų Lietuvos čempiono pozicija šiose varžybose šiais metais. Paryžiuje, Eliziejaus laukuose, pergalę šventė 34 metų vokietis Andrė Greipelis („Lotto Soudal“). Jis 113 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 08 sek. (vid.
2016-07-24

Ramūnas Navardauskas antrajame dviratininkų lenktynių etape Prancūzijoje finišavo šeštas

85-ą kartą Prancūzijoje vykstančių dviratininkų lenktynių „Criterium International“ antrajame etape šaštadienį šaštąją vietą užėmė „Cannondale Pro Cycling“ komandos narys narys Ramūnas Navardauskas. 7 km atskiro stato lenktynėse Lietuvos dviratininkas 10 sekundžių pralaimėjo antrojo etapo nugalėtojui prancūzui Thibaut'ui Pinot'ui, aplenkusiam tautiečius Jerome'ą Coppelį bei Alexandre'ą Geniezą: 1. Thibaut Pinot (Prancūzija) 9 min. 11 sek.
2016-03-26

Ramūnas Navardauskas pirmajame dviratininkų lenktynių etape Prancūzijoje buvo septintas

Šeštadienį Prancūzijoje prasidėjo 85-ą kartą rengiamos trijų etapų dviratininkų lenktynės „Criterium International“, kurių pirmajame etape septintas finišavo „Cannondale“ ekipos narys Ramūnas Navardauskas. 90,5 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su etapo nugalėtoju airiu Samu Bennettu, aplenkusiu prancūzus Rudy'į Barbier'ą ir Romainą Feillu: 1. Sam Bennett (Airija) 2 val. 03 min. 15 sek.
2016-03-26

Puikiai sezoną pradėjęs dviratininkas R.Navardauskas: likau tik per pusę dviračio nuo prizinės vietos

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) ketvirtadienį Maljorkoje (Ispanija) vykusiose lenktynėse „Trofeo Felanitx-Ses Salines-Campos-Porreres“ (UCI kategorija 1.1) finišavo ketvirtas. Praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas, kuriam šeštadienį sukaks 28-eri, pelnė 60 pasaulio reitingo taškų. Po finišo sprinto nugalėjo vokietis Andre Greipelis („Lotto Soudal“). 33 metų dviratininkas 176,2 km nuvažiavo per 4 val. 5 min. 15 sek.
2016-01-29

Ramūnas Navardauskas „Eneco Tour“ šeštajame etape finišo liniją kirto 40-tas

Olandijoje vykstančių 11-ųjų "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių šeštąjį etapas 40-tas baigė "Team Cannondale-Garmin" komandos narys Ramūnas Navardauskas. Lietuvis šeštadienį 198 km etape net 9 minutes ir 5 sekundės pralaimėjo pergalę iškovojusiam belgui Timui Wellensui.
2015-08-15

R. Navardauskas – vienoje komandoje su pasaulio čempionu

Kolorado valstijose (JAV, Co, Boulder) pristatyta jungtinė amerikiečių-šveicarų ProTuro komanda „Garmin-Cervelo“ („Garmin-Transitions“ + „Cervélo TestTeam“), kurioje greta pasaulio dviračių sporto žvaigždžių yra ir mūsų šalies dviratininkas Ramūnas Navardauskas.
2011-01-04

Licencijų dalybų finalas: dar vienas akmuo į UCI daržą

UCI pranešimo, išplatinto š. m. gruodžio 10 d., laukė ne vien „Geox-TMC“ komanda, kone aršiausiai išsakiusi kritiką apie UCI ProTour licencijų dalybas. Nepasitenkinimą UCI taikomais atrankos kriterijais bei įtarimu dėl galimos klaidos skaičiuojant taškus buvo išreiškęs ir „Française des Jeux“ komandos direktorius Christophe Blanchard-Dignac. Kaip pamename, UCI pateiktoje klasifikacijoje (Žr.
2010-12-12

Neaiškus garsiųjų „Paris-Roubaix“ (U-23) dviračių lenktynių likimas

Praėjusią savaitę garsiųjų „Paris-Roubaix“ (U-23) (pranc. „Paris-Roubaix Espoirs“) lenktynių organizatoriai prabilo apie iškilusius finansinius sunkumus, dėl kurių kitąmet (2011.05.29) varžybos gali ir neįvykti. Trumpai apie lenktynes Šios lenktynės dar vadinamos „mažosiomis Paris-Roubaix“, nes jų maršrutas eina istorinių „Paris-Roubaix“ (1896) trasa, atvedančia į senąjį Roubaix velodromą, kuriame šiemet triumfavo šveicaras Fabian Cancellara.