R. Kalinkino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „R. Kalinkino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „R. Kalinkino“.

Robertas Kalinkinas – apie santykius su žmona Agne ir mielą šeimos tradiciją: kasmet stebina vis įspūdingiau

Dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne atšventė 12-ąsias santuokos metines. Kartu pora – jau penkiolika metų, o jų santykiai, pasak R. Kalinkino, kasmet tik stiprėja. Vyras atskleidė ir kaip jų šeimoje atsirado miela vestuvių metinių tradicija.  R. Kalinkinas tikina, su žmona vestuvių metines minintis kasmet. Visgi, šiemet tą daryti teko ramiau – moteris vis dar atsigauna po operacijos: „Mes šią šventę minime kasmet, šie metai – ne išimtis.
2021-08-31

Dizaineris Kalinkinas: dėl pandemijos neįprasime nešioti treningų ir sportinių kelnių – vėl norėsime puoštis

COVID-19 pandemija, galingai supurčiusi mados industriją, pristabdė naujų kolekcijų kūrimą ir dizainerių kūrybinius planus. Apie tai kalbantis Robertas Kalinkinas pastebi – fizinių parduotuvių uždarymas stipriai paveikė šį verslo segmentą, nes elektroninė prekyba Lietuvoje tik vystosi, pirkėjai vis dar pratę apsipirkti gyvai, o autorius slegia didelė mokestinė našta.
2021-05-17
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01

Kalinkinas apie grožį: vyrai dažniausiai laukia, kol pabirs visos dalys

Liberalėjant pasauliui žmonės pamažu tampa atviresni išbandyti naujus dalykus, tarp jų – ir skirti dėmesio savo grožiui. Nors moterims tai įprasta, vyrai šioje srityje žengia tik pirmuosius žingsnius. Vis dėlto, žinomo dizainerio Roberto Kalinkino teigimu, rūpestis oda turi tapti neatsiejama kiekvieno modernaus vyro rutinos dalimi, rašoma pranešime spaudai. Vyras papasakojo savo pokyčius bei pasidalijo savo mintimis.
2019-12-19

Dizaineris Robertas Kalinkinas: susimąstykite, kai jums sako, jog įdomiai atrodote

Šeštadienį prekybos centre „Ozas“ vyko grožio, mados ir stiliaus diena, kurioje visi norintys galėjo išbandyti grožio procedūras ir susipažinti su lietuviškos mados kūrėjais. Jie savo ruožtu nebijojo patarti ir patys dalijosi savo grožio bandymų patirtimi. Dizaineris Robertas Kalinkinas 2,5 metų augino plaukus, netgi pasidarė cheminį sušukavimą, po kurio nusprendė plaukus nusikirpti. Dabar jis visiems pataria atkreipti dėmesį, jei kiti kalbėdami apie jūsų išvaizdą sako, kad atrodote įdomiai.
2017-03-27

Svajonės išsipildymas: Roberto Kalinkino pamokos ir suknelė Paryžiaus mados savaitėje

Sukurti drabužį Paryžiaus mados savaitei ir pasiūti suknelę bene stilingiausiai Lietuvos scenos žvaigždei Ericai Jennings – tokius iššūkius per dieną turėjo įveikti Raminta Razgutė, tapusi vieno iš žinomiausių šalies dizainerių Roberto Kalinkino mokine. „Pas Robertą darbo daug, o laiko mažai. Kurdama Paryžiaus mados savaitei jaučiau įtampą, labai jaudinausi ir siūdama suknelę Ericai Jennings. Tačiau visa tai - vertinga patirtis, prieš pradedant savarankišką karjerą.
2016-11-09

Dizainerio Roberto Kalinkino kolekcija subūrė madai neabejingas įžymybes

Antradienio vakarą naujai įkurtoje „Robert Kalinkin“ parduotuvėje dizaineris R. Kalinkinas pristatė naujausią savo kūrinį – aktyvaus laisvalaikio drabužių limituoto tiražo kolekciją „Robert Kalinkin x Audimas“. Dizaineris džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu su sporto ir laisvalaikio aprangos gamintoju: „Dirbti su didžiule komanda, nuolat jaučiant visapusį palaikymą, buvo neįkainojama patirtis. Norėjome sukurti visomis prasmėmis natūralią kolekciją.
2016-09-20

Modelis Karolina Toleikytė ir dizaineris Robertas Kalinkinas mokys mados paslapčių

Bene garsiausias šių dienų Lietuvos modelis Karolina Toleikytė ir novatoriškasis dizaineris Robertas Kalinkinas atrinko dvi specialaus konkurso nugalėtojas. Geriausiai užduotis atlikusios Raminta Razgutė ir Kristina Miliauskaitė net tris mėnesius nardys po mados pasaulio užkulisius bei semsis žinių iš savo srities profesionalų. Iš šimtų konkurse užsiregistravusiųjų, tiek į dizainerės, tiek į modelio kategorijas buvo atrinkta po penkias perspektyviausias dalyves.
2016-08-30

E. Žičkus vilkės Oskarams siūtą smokingą

Jau rytoj, trečiadienį, 10 mėnesio 10 dieną, eterio chuliganas – kanalas TV6 švęs dešimties metų jubiliejų. Gimtadienis, kuris bus švenčiamas kartu su jauno mados maištautojo Roberto Kalinkino 2013-ųjų pavasario/vasaros kolekcijos pristatymu, suburs ištikimiausius kanalo gerbėjus, madai neabejingus žmones bei būrį Lietuvos žvaigždžių.
2012-10-09
Į viršų