qin gangas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „qin gangas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „qin gangas“.

Paslaptingai nušalintas buvęs Kinijos URM atsistatydina iš įstatymų leidėjo pareigų

Buvęs Kinijos užsienio reikalų ministras Qin Gangas, kuris pernai buvo netikėtai atleistas iš pareigų ir nuo to laiko nesirodė viešumoje, atsistatydino kaip įstatymų leidėjas, pranešė valstybinė žiniasklaida.
2024-02-28

Kinija atsisako paaiškinti, kodėl atleistas gynybos ministras

Kinija trečiadienį, praėjus dienai po to, kai iš pareigų buvo atleistas gynybos ministras Li Shangfu, atsisakė paaiškinti šio sprendimo priežastis. Antradienį Pekinas paskelbė, kad iš ministrų kabineto pašalinti Li Shangfu, jau kelis mėnesius nesirodęs viešumoje, ir buvęs užsienio reikalų ministras Qin Gangas. Jų atleidimas nebuvo paaiškintas. Trečiadienį užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Mao Ning paklausta apie atleidimą žurnalistams sakė, kad neturi jokios kitos informacijos.
2023-10-25

Kinijos URM atsisako komentuoti Qin Gango atleidimą

Kinijos užsienio reikalų ministerija trečiadienį atsisakė komentuoti užsienio reikalų ministro Qin Gango atleidimą. Žiniasklaidos paklausta apie antradienį įvykusį staigų Qin Gango nušalinimą, atstovė spaudai Mao Ning žurnalistams paminėjo tik valstybinės naujienų agentūros straipsnį: „Dėl šio klausimo „Xinhua“ jau paskelbė informaciją. Galite ja remtis.“ Apie Qin Gango atleidimą paskelbta išvakarėse, jam jau mėnesį nesirodant viešumoje.
2023-07-26

Valstybinė žiniasklaida: Qin Gangas atleistas iš Kinijos užsienio reikalų ministro pareigų

Kinijos užsienio reikalų ministras Qin Gangas antradienį buvo atleistas iš pareigų, pranešė valstybinė žiniasklaida. Apie tai paskelbta po to, kai Qin Gangas jau mėnesį nesirodo viešumoje. „Kinijos aukščiausioji įstatymų leidžiamoji valdžia antradienį susirinkusi į sesiją nubalsavo už tai, kad užsienio reikalų ministru būtų paskirtas Wang Yi", – sakė valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“. „Qin Gangas buvo atleistas iš užsienio reikalų ministro pareigų“, – priduriama pranešime.
2023-07-25

Kinijos užsienio reikalų ministras beveik mėnesį nesirodo viešumoje: kas žinoma

Kinijos užsienio reikalų ministras Qin Gangas viešumoje nesirodo beveik mėnesį, o tai kelia daugybę klausimų apie tai, kur jis yra. Štai kas iki šiol yra žinoma apie vieną iš Kinijos aukščiausio rango diplomatų: Kas yra Qin Gangas? 2022 metų gruodį užsienio reikalų ministru paskirtas Qin Gangas vertinamas kaip prezidento Xi Jinpingo (Si Dzinpingo) patikėtinis. 57 metų vyras kelerius metus dirbo Kinijos ambasadoje Londone ir laisvai kalba angliškai.
2023-07-24

Kinijos užsienio reikalų ministras: Taivanas kelia didžiausią riziką Kinijos ir JAV santykiuose

Kinijos užsienio reikalų ministras sekmadienį pareiškė, kad Taivanas kelia didžiausią riziką santykiuose su Jungtinėmis Valstijomis, pranešė valstybinė žiniasklaida. „Taivano klausimas yra Kinijos pagrindinių interesų pagrindas, svarbiausias Kinijos ir JAV santykių klausimas ir didžiausia rizika“, – sakė Qin Gangas Pekine viešinčiam JAV valstybės sekretoriui Antony Blinkenui, skelbia Kinijos valstybinis transliuotojas CCTV.
2023-06-18

JAV: Kinijos užsienio reikalų ministras sutiko atvykti atsakomojo vizito

Kinijos užsienio reikalų ministras po derybų su JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu Pekine sekmadienį sutiko atvykti atsakomojo vizito į Vašingtoną, pranešė Valstybės departamentas. Departamento pranešime jųdviejų derybos vadinamos konstruktyviomis. A. Blinkenas pakvietė užsienio reikalų ministrą Qin Gangą ir „jie susitarė suplanuoti abipusį vizitą abiem pusėms tinkamu laiku“, sakė Valstybės departamento atstovas spaudai Mattas Milleris.
2023-06-18

„Tesla“ vadovas Muskas Pekine susitiko su Kinijos užsienio reikalų ministru

Bendrovės „Tesla“ vadovas Elonas Muskas antradienį Pekine susitiko su Kinijos užsienio reikalų ministru Qin Gangu, sakoma Kinijos ministerijos pranešime. Qin Gangas E. Muskui pasakė, kad Kinija yra „įsipareigojusi kurti geresnę, į rinką orientuotą, teisinės valstybės principu besiremiančią ir internacionalizuotą verslo aplinką“ užsienio įmonėms, teigiama pareiškime. Tai pirmasis E. Musko vizitas į Kiniją nuo COVID-19 pandemijos pradžios.
2023-05-30

Kinų užsienio reikalų ministras lankysis Vokietijoje, Prancūzijoje ir Norvegijoje

Pekinas pirmadienį pranešė, kad Kinijos užsienio reikalų ministras Qin Gangas šią savaitę apsilankys Europoje, Kinijai siekiant tarpininkauti sprendžiant konfliktą Ukrainoje ir atkurti ryšius su senuoju žemynu. Pekinas stengiasi parodyti save kaip neutralią šalį kalbant apie Rusijos karą prieš savo provakarietišką kaimynę, o praėjusį mėnesį prezidentas Xi Jinpingas pirmą kartą nuo Maskvos invazijos pradžios pasikalbėjo su Ukrainos lyderiu Volodymyru Zelenskiu.
2023-05-08

Kinija naujuoju užsienio ministru paskyrė kovingo būdo diplomatą Qin Gangą

Kinija penktadienį paskyrė JAV ambasadorių Qin Gangą, garsėjantį griežtais pasisakymais prieš Vakarus, naujuoju užsienio reikalų ministru, pranešė valstybinė žiniasklaida.  56-erių Qin Gangas pakeitė Wang Yi, kuris nuo 2013 metų buvo Kinijos diplomatijos veidas. Nuo praėjusių metų Qin Gangas buvo aukščiausio rango Pekino atstovas Vašingtone, kuriam buvo pavesta atkurti dviejų didžiausių pasaulio ekonomikų santykius.
2022-12-30
REKLAMA
REKLAMA

Kiniją įsiutino JAV karinė ataskaita

Pekinas itin priešiškai sureagavo į Pentagono ataskaitoje, kurioje teigiama, kad Kinijos karinė galia keičia karinį balansą Azijos regione. Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovas Qin Gangas pavadino JAV ataskaitą „esminiu faktų iškraipymu“. Kasmetinėje savo ataskaitoje Kongresui Pentagonas pareiškė, kad Kinija vysto „griaunamąsias“ branduolinės, kosmoso ir kibernetinė karybos technologijas. Jos esą gali būti naudojamos ginčytinoms teritorijoms atsikovoti.
2009-03-26

Kinija sunerimusi dėl Pietų Osetijos bei Abchazijos pripažinimo

Kinijos komunistinė diktatūra išplatino pareiškimą, kuriame išreiškė savo susirūpinimą dėl Rusijos sprendimo pripažinti separatistines Pietų Osetijos bei Abchazijos respublikas. „Kinija reiškia savo nerimą dėl paskutiniųjų pokyčių Pietų Osetijoje bei Abchazijoje“ – pareiškė Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovas Qin Gangas, kalbėjęs per Šanchajaus Bendradarbiavimo organizacijos susitikimą. Rusija Pietų Osetijos bei Abchazijos nepriklausomybę nusprendė pripažinti rugpjūčio 26 dieną.
2008-08-28

JAV atvėrė kelią Šiaurės Korėjai susigrąžinti Makao banke įšaldytas lėšas

Jungtinės Valstijos trečiadienį atvėrė kelią Šiaurės Korėjai atgauti milijonus dolerių, kurie buvo įšaldyti šios šalies sąskaitose Makao banke.Šių lėšų susigrąžinimas yra vienas pagrindinių Šiaurės Korėjos sąlygų, išdėstytų susitarime dėl šios izoliuotos stalinistinės valstybės branduolinių ginklų programos nutraukimo.
2007-03-15

Kinija ragina taikiai išspręsti Irano branduolinę problemą

Kinija nuosekliai ragina Irano branduolinį klausimą išspręsti taikiomis priemonėmis, antradienį pareiškė šalies URM oficialusis atstovas Qin Gangas (Čin Gangas)
2007-02-27
Į viršų