prostejov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „prostejov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „prostejov“.

A. Eitutavičius Čekijoje – arti dvigubo dublio

Penkioliktą pergalę aštuonioliktose Čekijos čempionato rungtynėse iškovojo Prostėjovo „BK Prostejov“ klubas, kurio garbę gina Arvydas Eitutavičius, namuose 71:54 nesunkiai įveikęs „Turi Svitavy“ krepšininkus. Lietuvis rungtyniavo 33 minutes, pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 1/6 trit., 6/8 baud.), atkovojo net 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 1 ir suklydo 2 kartus, surinko 21 naudingumo balus.
2011-12-19

Sėkmingo A. Eitutavičiaus žaidimo pergalei neužteko

Antrąją nesėkmę devintajame Čekijos čempionato ture patyrė Arvydo Eitutavičiaus Prostėjovo „BK Prostejov“ klubas, savų sirgalių akivaizdoje turėjęs pripažinti šalies čempiono Nymburko ČEZ pranašumą - 71:88 (18:19, 16:25, 15:25, 22:19). Lietuvis aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 3/4 dvit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 1 kartą.
2011-10-29

A. Eitutavičius karjerą pratęs Čekijoje

Europos taurės turnyro kvalifikaciniame etape rungtyniausianti Prostėjovo „Prostejov“ ekipa pasirašė sutartį su Arvydu Eututavičiumi. Skelbiama, kad 28 metų 188 cm ūgio gynėjas Čekijos vicečempionų gretose rungtyniaus vieną sezoną. Praėjusį sezoną A.Eitutavičius rungtyniavo Graikijoje, kur vilkėjo Salonikų „Iraklis“ ekipos marškinėlius. Šios šalies pirmenybėse krepšininkas iš Lietuvos vidutiniškai rinko po 7,5 taško, atkovojo po 2,1 kamuolio bei atliko po 1,5 rezultatyvaus perdavimo.
2011-08-12

Lietuvių klubas Čekijoje ir toliau nepralaimi

Aštuntąją pergalę Čekijos krepšinio lygoje šventė be pralaimėjimų žengiantis Prostejovo „Prostejov“ klubas, kuriame rungtyniauja Benas Veikalas ir Andrius Šležas, namuose 86:70 įveikęs Brno „Basketbol“ krepšininkų. B. Veikalas nugalėtojams per 15 minučių į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 2 bei perėmė 4 kamuolius A.Šležas aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.