prekybos centras

Prekybos centras

 

 

Tai didelė komercinė erdvė, kurioje yra įsikūrę daugybė įvairių parduotuvių, restoranų ir paslaugų teikimo vietų. Šie centrai dažniausiai turi platų prekių asortimentą, apimantį drabužius, elektronikos prekes, maisto produktus, buities reikmenis ir kt. Be to, prekybos centruose dažnai būna pramogų zonos, tokios kaip kino teatrai, vaikų žaidimų aikštelės ir sporto klubai. Prekybos centrai yra populiari vieta tiek kasdieniams apsipirkimams, tiek laisvalaikio praleidimui.

„Rimi“ ragina kuo greičiau grąžinti 1 prekę: pasitikrinkite, ar nepirkote

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai nuo 2024 06 21 iki 2024 07 05 vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius ekologiškas grikių kruopas „Biorina“, jų nebenaudoti ir kreiptis į prekybos centrą dėl pinigų grąžinimo. Ragina kuo skubiau grąžinti vieną prekę Prekybos centras tvirtina, jog UAB „Lašų duonos“ grikių kuopos yra galimai nesaugi vartoti.
2024-07-04

Prekybos centras Lietuvoje jau kviečia į Kalėdų mugę: pirkėjai nustebę

Nors vasara dar tik įsibėgėja, kai kurie jau pradeda ruoštis 2024-ųjų metų žiemai, o tiksliau – kalėdinei mugei. Tokia reklama papuošė vieną Vilniaus prekybos centrą. „Kviečiame prekeivius į PC „Vilnius Outlet” Kalėdų mugę”, – rašoma reklaminio stendo plakate. Jo apačioje ir kontaktai, į ką reikia kreiptis, jeigu nuspręsite dalyvauti mugėje. Šią reklamą pastebėjo kainas nagrinėjančio portalo „pricer.lt“ atstovas Petras Čepkauskas.
186 2024-06-26

Vilniaus prekybos centras nutarė įsileisti šunis iki 20 kg: žmonės svarstė, ar juos svers prie durų

Vieno sostinės prekybos centro noras būti draugišku keturkojams sukėlė pasipiktinimą socialiniuose tinkluose. Mat verslininkai leido į prekybos centrą atsivesti augintinius, bet ne sunkesnius nei 20 kilogramų. Žmonės puolė piktintis, kodėl diskriminuojami dideli, bet draugiški šunys – tokie kaip labradorai arba Berno zenenhundai, ir svarstė, kas augintinius prie durų svers. Kilus nepasitenkinimui, prekybos centras svorio ribojimą keturkojams panaikino. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Prekybos centrų juodieji sąrašai: kada uždraudžia lankytis visam laikui

Daugeliui lietuvių gali atrodyti, kad draudimas visam laikui lankytis kokiame nors prekybos centre neegzistuoja, nes garsiai apie tai nėra kalbama. Vis tik vadinami juodieji klientų sąrašai bent jau dalyje vietų mūsų šalyje tikrai yra. Užsienyje ši praktika yra naudojama daug plačiau. Kai kur klientams, nepaisantiems draudimo lankytis parduotuvėse, gali grėsti net laisvės atėmimo bausmė.
2024-06-06

Radinys „Norfoje“ šokiravo rokiškietį: nesupranta, kaip taip galima

Savaitgalį „Rokiškio Sirenos“ rubriką „Tavo bėdos mano“ pasiekė K. T. (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) laiškas, kuriame išdėstyta labai rimta problema. Siuntėjo teigimu, prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvės, esančios miesto centre, lentynoje – pasibaigusio galiojimo mišinėliai vaikams.
2024-05-29

Nustebino žinia pirkėjams prekybos centre: daugiau grynųjų nepriims?

Toli gražu ne visi gyventojai pasitiki bankais ir mieliau atsiskaitinėja ne kortelėmis, o grynaisiais pinigais. Tačiau, pasirodo, norėdamas atsiskaityti visiškai legaliu būdu, gali likti it musę kandęs. Pasirodo, kai kurie prekybininkai nenori priimti daugiau kaip 200 eurų grynaisiais pinigais. Su tokia netikėta situacija susidūrė prekybos ir pramogų centre „Ozas“ apsilankiusi vilnietė Vitalija.
2024-05-24

Didžiulis gaisras Varšuvoje – sudegė vienas didžiausių prekybos centrų

Varšuvoje didžiulis  gaisras – visiškai sudegė vienas didžiausių Lenkijos prekybos centrų. Jame buvo įsikūrę bemaž pusantro tūkstančio smulkių parduotuvių, kurias kasdien aplankydavo apie dešimt tūkstančių žmonių. Dėl ko kilo milžiniškas gaisras, dar neaišku. Milžiniški liepsnų liežuviai ir juodų dūmų kamuoliai į dangų kyla Varšuvoje. Miesto šiauriniame Bialolenkos rajone dega vienas didžiausių Lenkijos prekybos centrų.

Seimo nariai kreipėsi į prekybos tinklus: prašo žymėti į Rusiją eksportuojančių bendrovių prekes

Grupė Seimo narių kreipėsi prekybos tinklus, prašydami žymėti į Rusiją eksportuojančių bendrovių prekes. „Lietuvos visuomenė turi teisę žinoti, kokia produkcija toliau eksportuojama į Rusiją. Žymint produkciją, prekybos tinklai informuotų vartotoją ir taip leistų pačiam spręsti, kokią produkciją įsigyti“, – pranešime spaudai sako viena iš kreipimosi iniciatorių, Seimo narė Dalia Asanavičiūtė.
2024-04-26

Didieji prekybos tinklai mažina „Vičiūnų“ gaminių kiekį lentynose: įrodžius pažeistas sankcijas, „Maxima“ svarstys nutraukti sutartį

Didieji Lietuvos prekybos tinklai tikina rimtai žvelgiantys į tai, kad dėl galimo sankcijų pažeidimo „Vičiūnų“ grupei priklausanti įmonė atsidūrė teisėsaugos struktūrų akiratyje. Jų teigimu, Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio įmonei delsiant trauktis iš agresorės Rusijos rinkų, „Vičiūnų“ produkcijos prekybos centrų lentynose palaipsniui mažėja.
2024-04-14

Prekybos centras „Europa“ skelbia darbo laiką Velykų savaitgalį

Prekybos centras „Europa“ Velykų išvakarėse, kovo 30-ąją, dirbs iki 17 val., pirmąją Velykų dieną – kovo 31-ąją, nedirbs, o antrąją – taip pat dirbs iki 17 val. Įprastai visą parą visomis dienomis dirbs tik prekybos centre įsikūręs sporto klubas. Velykų išvakarėse kovo 30-ąją prekybos centro prekių ir paslaugų vietos, maisto ir pokalbių erdvėje „Dialogai“ įsikūrę restoranai, „Benu“ vaistinė, „Kosmopark“ paroda dirbs nuo 10 iki 17 val.
2024-03-22
REKLAMA
REKLAMA

Vilnietės dukra prekybos centre patyrė tikrą siaubą: dabar įspėja visus tėvus

Vilnietės 13-metė dukra patyrė didžiulį stresą, kai prekybos centro „Akropolis“ apsaugos darbuotojai ją sulaikė už tariamą nusikaltimą ir valandą neišleido. Nežinia, kuo viskas būtų pasibaigę, jei ne paauglės draugė, kuri pateikė įrodymą, jog mergina nekalta. Su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi moteris piktinosi, kad persigandusi jos dukra už nepadarytą pažeidimą buvo taip ilgai laikoma apsaugos kabinete, o jos pačios apie tai niekas neinformavo.

Pamatęs, ką vyras daro „Megoje“, kaunietis iškvietė apsaugą: tokio atsakymo nesitikėjo

Su naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ susisiekė nustebęs kaunietis. Jis atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip vyras po prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ erdves it paspirtuku važinėja hidrauliniu palečių keltuvu. Savotišką pramogą vyras užfiksavo pirmadienį apie 21 val. Vyras stebėjosi apsaugos darbuotojų abejingumu. „Perdaviau apsaugai, sako, ne mūsų atsakomybė“, – teigė įvykį užfiksavęs „Megos“ lankytojas.
2024-03-21

Žiniasklaida: leidus prekiauti pasibaigusio galiojimo maisto produktais, jų prekybininkai nesiūlo

Nuo šių metų Lietuvoje leidžiant prekiauti pasibaigusio galiojimo, bet dar tinkamais vartoti maisto produktais, pavyzdžiui, miltais, kruopomis, kava, prekybininkai tokių produktų pirkėjams iki šiol nesiūlo, rašo portalas lrt.lt.  „Maximos“ atstovė Raminta Gecevičiūtė teigia, kad šiuo metu neturi planų pardavinėti produktų, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs, bet jie dar yra tinkami vartoti.
2024-03-16

„Akropolis“ nuo šiol įsileidžia gyvūnus

Nuo kovo 8 dienos į Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ lankytojai gali atvykti kartu su savo šunimis arba katėmis – prekybos ir pramogų centras tampa draugiškais augintiniams.
1655 2024-03-10

Pasipiktino vienu prekybos centru: čekių neduoda, o mokėti leidžia tik grynais?

Vengimas duoti apsipirkimo kvitų ir reikalavimas mokėti tik grynaisiais pinigais daugeliui iškart asocijuojasi su sukčiavimu. Taip pasirodė ir vienam klaipėdiečiui. Jis piktinosi, kad didžioji dalis parduotuvių viename prekybos ir pramogų centre neva slepia mokesčius, o atsakingos institucijos nieko nesiima. Vis tik pašnekovai atkreipė dėmesį, kad prašymas mokėti tik grynaisiais nėra nusikaltimas. O kasos kvitus duoti privalo ne visi.
2024-03-09

Sostinės prekybos centre kilo gaisras

Šeštadienio vakarą viename iš sostinės prekybos centrų kilo gaisras. Kaip pranešė Policijos departamentas, gaisras apie 22.40 val. kilo Ozo gatvėje esančio prekybos ir pramogų centro laiptinėje bei pagalbinėse patalpose. Pirminiais duomenimis, galimai buvo padegtos kartoninės dėžės. Gaisro metu aprūko langas ir sienos. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.
Kriminalai 2024-02-25

Apsilankius prekybos centre alytiškė pasipiktino: nesupranta, kaip taip galima

Alytaus gyventoja skundžiasi, kad viename iš miesto prekybos centrų neveikia liftas. Pasak jos, tai kelia problemą žmonėms su negalia, mamoms su vežimėliais ir senjorams pakliūti į antrąjį prekybos centro aukštą.  Į Naujojoje gatvėje esantį prekybos centrą „CENTRO“ užsukusi gyventoja liko nemaloniai nustebinta, mat negalima pasinaudoti į antrą aukštą keliančiu liftu.
2024-02-21

Nepasiturintieji paramą gaus kitaip – jiems išdalins socialines korteles

Nuo šių metų įsigaliojus naujai paramos teikimo nepasiturintiems gyventojams tvarkai, nuo kitos savaitės gyventojams bus pradėtos dalinti socialinės kortelės, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sukrečiantis įvykis prekybos centre: pribloškė visus

Trečiadienio vidurdienį į vieną Kėdainių mieste esantį prekybos centrą skubėjo greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai, mat buvo gautas pranešimas, kad salėje sukniubo žmogus. Laimei, moteris atsigavo, istorija baigėsi laimingai. Šio įvykio liudininkai pasidžiaugė, kad nelaimės akimirkoje aplinkiniai žmonės nebuvo abejingi: į pagalbą moteriai suskubo ir personalas, ir klientai.

Gavę iškvietimą policininkai neteko žado: negalėjo patikėti, ką mato

Timotis Hopperis ir jo sūnus 3-ijų Itanas buvo prekybos centre, kai berniukas įlipo į žaidimo mašiną, pilną žaislų ir joje užstrigo. Viskas vyko Kvynslando pietryčiuose, Australijoje. Timothy Hopperis ir jo sūnus Ethanas lankėsi pietryčių Kvinslende (Australija) esančiame prekybos centre, kai mažasis Ethanas įlipo į mašiną per prizų dalytuvą. Linksmoje filmuotoje medžiagoje matyti, kad jis gana ramiai vaikštinėjo dėžėje, o suaugusieji visaip stengėsi jį išvilioti.
2024-02-03

Iš prekybininkų ir valdžios lūpų – žinia pirkėjams: sugalvojo išeitį, kaip sumažinti kai kurių produktų kainas

Vyriausybė nusprendė, kad nuo šių metų bus galima ilgiau prekiauti pasibaigusio galiojimo produktais, jeigu nepažeista pakuotė. Pakeitimai taikomi ilgo galiojimo maisto produktams, kurie pasibaigus jų galiojimo terminui vis dar yra saugūs ir tinkami vartoti. Iniciatyvos šalininkai džiaugiasi, kad tai padės sumažinti maisto švaistymą, o skeptikai atkerta, kad naujovė ilgainiui padarys žalą žmonių sveikatai.

Išgirdus, ką lietuviai vagia iš parduotuvių, nustemba ne vienas

Prekybos centrų, parduotuvių darbuotojai bei vagystes tiriantys policijos pareigūnai pastebi, jog vagiamos ir brangesnės prekės, ir visiškos smulkmenos. Pavogtų daiktų sąraše rikiuojasi ir loterijos bilietai, ir duona, ir pyragai, ir alkoholiniai gėrimai. Savaitgalį socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip iš Šėtos gatvėje esančios parduotuvės „Tau patiks“ vagis išsineša visą maišelį įvairių maisto priekių bei gėrimų.
2024-01-17

Kyjivo prekybos centro vaikų kambaryje kilo gaisras

Iš Kyjivo Solomiankos rajone esančio prekybos centro „Kosmopolit“, kuriame kilo gaisras, evakuojami žmonės. Tai šeštadienį „Telegram“ kanale pranešė Ukrainos sostinės meras Vitalijus Klyčko. „Iš prekybos centro „Kosmopolit“, kuriame kilo gaisras, evakuojami žmonės. Preliminariais duomenimis, ugnis įsiplieskė keturių aukštų pastato ketvirtajame aukšte, vaikų kambaryje“, – sakoma pranešime. „Gelbėjimo tarnybos skuba į įvykio vietą“, – pridūrė Kyjivo meras.
2024-01-13

Parduotuvėse – sujudimas prieš šventes: „Maxima“ skelbia, kada mažiau eilių

Likus vos kelioms dienoms iki Kūčių ir Kalėdų parduotuvėse stebimas intensyviausias pirkėjų sujudimas. Jau dabar prie didžiųjų prekybos centrų aikštelių matome nusidriekusius automobilius, o parduotuvėje tenka ilgėliau palaukti eilėse prie kasų, ieškoti laisvesnės vietos prie lentynų. Prekybos tinklas „Maxima“ šiomis dienomis rekomenduoja rinktis mažiau aktyvias parduotuvių darbo valandas ir apsipirkti tada, kai pirkėjų srautai yra mažesni, teigiama pranešime žiniasklaidai.
2023-12-21

Palygino kainas parduotuvėse: „Maxima“ ir „Lidl“ prekių krepšelis pigiausias?

Gruodį įsibėgėjusi Kalėdų karštinė priverčia dažną pirkėją į prekių krepšelį įsidėti didesnį produktų kiekį nei buvo planuota iš anksto. Slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų agentūros SeeNext atliktas gruodžio mėnesio tyrimas, kuriame palygintos dažno vartojimo maisto prekių kainos, atskleidė, kad šventiniu laikotarpiu žemiausiomis kainomis galima apsipirkti prekybos tinklų „Lidl“ ir „Maxima“ parduotuvėse.
2023-12-19

Perspėja gudraujančius savitarnos kasose: taip perkantiems alkoholį – rimtos bėdos

Nepilnamečiai gali įsigyti alkoholio? Daugelis iškart sakytų, kad tikrai ne, tačiau vaikai randa būdų, kaip apeiti sistemą ir įsigyti alkoholinių gėrimų. Kai kurie komentatoriai atkreipė dėmesį, jog nepilnamečiai gali alkoholio įsigyti apgaudami savitarnos kasų sistemą parduotuvėse. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su prekybos centrų tinklų atstovais paaiškėjo, jog tokia sistema iš tiesų įmanoma. Šį sukčiavimo būdą į paviršių iškėlė Simono Urbono pasidalintas vaizdo įrašas.

Prekybos centras „Ozas“ įveda tylos laiką: nenustebkite, jei taps kiek neįprastai tylu

Vilniuje veikiantis prekybos centras „Ozas“ tampa pirmuoju šalyje, kuriančiu draugišką aplinką nematomą negalią turintiems žmonėms. Numatytu laiku bus prigesinama šviesa ir išjungiama muzika, autistiškiems žmonėms atsigauti skirta atskira erdvė su specialiomis, nusiraminti padedančiomis priemonėmis, rašoma pranešime žiniasklaidai.
124 2023-11-21

„Rimi“ prašo klientų kuo skubiau grąžinti vieną prekę

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai nuo 2023 10 26 iki 2023 11 26 vykdomas galimai nesaugios prekės pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų.
2023-11-10

„Rimi Lietuvos“ apyvarta šiemet išaugo 7 proc.

Vieną didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje turinčios bendrovės „Rimi Lietuva“ pardavimų pajamos per tris šių metų ketvirčius siekė 332,4 mln. eurų (be pridėtinės vertės mokesčio) ir buvo 7,1 proc. didesnės nei prieš metus. „Rimi Lietuvą“ valdančios „Rimi Baltic“ grupės įplaukos didėjo 5,9 proc. iki 1,332 mlrd. eurų, nurodoma įmonę valdančios Švedijos „ICA Gruppen“ veiklos per pirmus devynis šių metų mėnesius ataskaitoje. „Rimi Baltic“ finansinė apyvarta Latvijoje augo 4,8 proc.
2023-10-27

Prabilo apie tragišką vyro mirtį prekybos centre: gyventojai dar bandė gaivinti, bet gyvybė užgeso

Penktadienio popietę skaudi nelaimė įvyko Kėdainių rajone esančiame prekybos centre – ten sukniubęs mirė žmogus. Nelaimėliui nepadėjo nei jį gaivinę įvykio liudininkai, nei atskubėję greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nelaimė įvyko po 14 val. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs žmogus pranešė, kad Ąžuolyno g. 2A, esančiame prekybos centre „Norfa“ sukniubo žmogus, kuris nekvėpuoja, mėlynuoja, miršta.

Vaizdas parduotuvių lentynose gyventojus paliko be žado – nepraėjo nė Vėlinės, o jau ruošiasi Kalėdoms

Dar nepraėjo nė Vėlinės, o parduotuvėse jau rikiuojami kalėdiniai atributai: žvakių, eglutės žaisliukų, girliandų. Vieni pirkėjai džiaugiasi šventine nuotaika, kiti piktinasi – ar ne per anksti? Psichologas įspėja, kad ankstyvas Kalėdų bumas yra tik prekybininkų triukas, o kai kuriems žmonės tai gali sukelti nemalonius jausmus.

Lapkritį duris atvers naujas prekybos centras: siekia būti pigiausiu

Į Lietuvos rinką netrukus žengs naujas mažmeninės prekybos tinklas. Lietuviškas prekės ženklas „Maisto Logistikos Centras“ jau lapkričio 2 dieną atidarys pirmąjį savo prekybos centrą Vilniuje, Architektų g. 11, o kitais metais planuojama ir aktyvesnė plėtra. Prekybos tinklo atstovai teigia, kad pagrindinis jų išskirtinumas – itin žemos kainos, leidžiančios nelaukti akcijų, ir vietinių produktų asortimentas, rašoma pranešime žiniasklaidai.
51 2023-10-20

Vaizdelis parduotuvėje Maltoje lietuvį pribloškė: vyras negali patikėti, kaip taip galima

Maltoje viešintis vilnietis liko be žado, kai vietinėje parduotuvėje rado lietuviškų prekių... rusiškomis etiketėmis. Tarp parduodamų produktų – varškė, silkės ir net hematogenas. Negana to, Maltos parduotuvėse veikia atskiri vien tik rusiškų prekių skyriai. Ar tai reiškia, kad pati Europa į sankcijas Rusijai numoja ranka? Prieš kelias savaites Mantas (vardas pakeistas – red.past.) išvyko į Maltą atlikti praktikos.

„Maxima“ klientams siunčia žinią: to kiti laukė ilgai

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atidarė atnaujintą legendinę parduotuvę netoli Gariūnų turgavietės Vilniuje. Tiek vilniečių, tiek aplinkinių miestų gyventojų mėgstama apsipirkimų vieta, įsikūrusi adresu Mamoničių g. 3, duris atvėrė spalio 3 dieną. „Tai jau 23-čius darbo metus skaičiuojanti, sentimentais ir istorijomis apaugusi tinklo parduotuvė.
2023-10-04
REKLAMA
Lild Lietuva Lild Lietuva

5 būdai sutaupyti dar daugiau su prekybos centru LIDL

Dabar – kaip niekada geras laikas rūpintis savo biudžetu ir skirti daugiau dėmesio taupymui. Sakysite, kad tam visada yra tinkamas metas? Esate visiškai teisūs. Tačiau tai itin aktualu, kai kainos parduotuvėse kyla nekontroliuojamai. Tiesa, tik ne LIDL, kurią net 43% iš apklaustų pirkėjų nominuoja pigiausia parduotuve. Ar jau išbandėte visas LIDL siūlomas galimybes? Nustebsite sužinoję, kad įmanoma sutaupyti dar daugiau.
2023-09-10

„Maxima LT“ gavo 10 tūkst. eurų baudą: darbuotojai kliudė atlikti patikrinimą

Konkurencijos taryba pripažino, kad „Maxima LT“ patikrinimo šios prekybos įmonės patalpose metu nevykdė institucijos įgaliotų pareigūnų reikalavimų peržiūrėti ir gauti informaciją, reikalingą įtariamo pažeidimo tyrimui atlikti. Už Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo (MPĮNVDĮ) pažeidimą prekybos įmonei skirta 10 tūkst. eur bauda, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-08-17

Prie prekybos centro – šiurpą keliantis radinys: pribloškė net visko mačiusius

Kauniečiai naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė apie netikėtus svečius prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje. Apie bičių spiečiaus atsiradimo priežastis galima spėlioti iš ant kelio besimėtančių avilio detalių. „Kauno parduotuvės „Mega“ automobilių stovėjimo aikštelėje apsistojo bičių spiečius. O šalia parduotuvės, kelyje pamestos avilio dalys“, – pranešė kauniečiai.

Palangos parduotuvėje Zita patyrė siaubingą įvykį: įspėja visus

Sekmadienį apsilankiusi Palangoje esančiame IKI prekybos centre, Zita tapo nemenkai išgąsdinusio įvykio liudininke – visai šalia jos nukrito ir sudužo įėjimo durų stiklinė plokštė. Laimei, niekas nenukentėjo, pavyko atsipirkti tik stipriu išgąsčiu. Parduotuvės atstovai apgailestauja dėl įvykusio incidento ir paaiškino, kodėl dužo durų stiklas.
2023-08-08

„Autoaibė“ iš „Eikos“ įsigijo Klaipėdos prekybos centrą „Smiltė“

Klaipėdos automobilių dalių pardavėja „Autoaibė“ iš nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika“ nusipirko prekybos centro Klaipėdoje „Smiltė“ patalpas. Sandorio suma neskelbiama, pranešė „Eika“. „Eikos“ generalinis direktorius Domas Dargis teigė, kad keičiantis rinkos sąlygoms ir vartotojų įpročiams sprendimų, kaip racionaliai išnaudoti prekybos centrą, bendrovė ieškojo kelerius metus.
2023-07-24

Prekė ta pati – kainos dvi: netyčia ar gudraujama?

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ trečiadienio vakarą sulaukė skaitytojos pranešimo apie Petrašiūnų ir Šančių mikrorajonuose esančiose „Lidl“ parduotuvėse pastebėtas skirtingas prekių kainas. Kaip teigia moteris, kaina ant prekės dėžutės ir skelbiama iškaboje skiriasi, todėl tampa neaišku, kuria kaina pirkėjas turėtų vadovautis. „Ar netyčia, ar gudraujama? „Lidl“ kainos – skelbiama 17.99 Eur, o ant dėžutės 19.99 Eur.
2023-07-21

„Iki“ skelbia, kaip dirbs per NATO suvažiavimą: bus pokyčių dėl prekių pristatymo į namus

Liepos 11-12 dienomis vyksiantis NATO viršūnių susitikimas Vilniuje atneš daug pokyčių sostinės centro gyvenime, tačiau „Iki“ parduotuvių klientai galės apsipirkti įprastai. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad Vilniaus centre esančios „IKI Express“ parduotuvės veiks kaip įprasta ir lauks lankytojų. Be to, renginio dienomis bus taikoma solidi nuolaida elektroninėje parduotuvėje užsakytų pirkinių atsiėmimo paslaugai, rašoma pranešima spaudai.
2023-07-07

Naujoji Zelandija pirmoji uždraudžia plonus plastikinius maišelius prekybos centruose

Liepos 1-ąją Naujoji Zelandija taps pirmąja šalimi pasaulyje, uždraudusia plonus plastikinius maišelius, kuriuos prekybos centrų lankytojai naudoja paskiriems produktams susidėti. Naujasis draudimas taip pat bus taikomas plastikiniams šiaudeliams bei vienkartiniams stalo įrankiams. Naujosios Zelandijos vyriausybė plečia kampaniją prieš vienkartinius plastikinius gaminius, pradėtą 2019-aisiais, uždraudus storesnius plastikinius maišelius, kuriuos pirkėjai naudojo neštis pirkinius namo.
2023-06-29

„Iki“ keičia dalies parduotuvių darbo laiką: paaiškėjo, kuriuo laiku dirbs

Prasidėjus vasarai, pirkėjų patogumui populiariose „Iki“ parduotuvėse keičiamas darbo laikas. Nuo birželio 1-osios pajūryje, kurortinėse teritorijose ir kai kuriose kituose Lietuvos miestuose „Iki“ parduotuvės dirbs valanda ilgiau. Pokyčiai įsigalioja 9 prekybos vietose, rašoma pranešime žiniasklaidai.  „Vasara keičia lankytojų srautus ir pirkėjų įpročius. Šiltuoju metų laiku daugiau lankytojų sulaukia parduotuvės pajūryje, kurortinėse teritorijose, tokiose kaip Anykščiai ar Ignalina.
2023-06-01

Lietuviai masiškai šluoja vieną prekę: paaiškino, kodėl

Prekybos centro internete „Pigu.lt“ pardavimai rodo, kad šiemet pirkėjai iš anksto ruošiasi vasaros pramogoms. Šį gegužės mėnesį, anksčiau nei įprasta, į viršų šoko vandens sporto prekių pardavimai, kurie buvo net tris kartus didesni nei 2022-ųjų tuo pačiu laikotarpiu. Tiek pat augo irklenčių, kurios tapo populiariausia preke šioje kategorijoje, pardavimai. „Nors irklenčių pardavimai karaliavo ir praėjusią vasarą, tačiau toks ankstyvas susidomėjimas vandens sporto prekėmis nėra įprastas.
2023-05-30

Paaiškėjo, kas užsakė pribloškiantį vaizdo įrašą, kuris sukėlė didžiulį internautų pasipiktinimą

Prieš porą savaičių socialiniuose tinkluose sparčiai išplito vaizdo įrašas, kur neva užfiksuota graži senjorų akimirka automobilių stovėjimo aikštelėje, kurią neva sugadina vairuotojo signalizavimas.

Vilniaus „Akropolyje“ atsidaro 6 naujos parduotuvės

Gegužės 12 d. prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ Vilniuje duris atvėrė atnaujinta ir išsiplėtusi modernios klasikos ir žinomiausių Europos prekės ženklų parduotuvė „City“. Artėjančią vasarą prekybos centras pasitinka ir su kitomis penkiomis naujomis prekybos erdvėmis, tarp kurių – vienintelė Lietuvoje „Lacoste“ prekės ženklo parduotuvė, rašoma pranešime žiniasklaidai. Sostinės „Akropolyje“, 561 kv.
2023-05-12

Prekybos centras „Ozas“ evakuojamas

Antradienio rytą tv3.lt skaitytojai pranešė apie sujudimą prekybos centre „Ozas“. Pranešta, kad prekybos centre matomi dūmai, į įvykio vietą atvykusios gausios ugniagesių pajėgos.  Paaiškėjo, kad tai – Vilniaus priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vykdomos ugniagesių pratybos, kurių metu imituojamas gaisras. Jų metu buvo naudojami mokomieji dūmai, kadangi pats prekybos centras turėjo tikslą praktikoje evakuoti darbuotojus ir lankytojus. „Šiandien, gegužės 9 d. 10 val.

„Lidl“ skelbia darbo laiką vasarą: viena parduotuvė dirbs ir iki vidurnakčio

Nuo gegužės 15 dienos keičiasi dalies „Lidl“ parduotuvių darbo laikas. Atsižvelgiant į pirkėjų patogumą ir pamėgtų šiltojo sezono maršrutų kryptis, pereinama prie vasaros darbo laiko. Dalis parduotuvių visą vasaros laikotarpį dirbs ilgiau – iki 23 val., o „Lidl“ parduotuvė Palangoje – iki 24 val. Dalis parduotuvių darbą pradės ir viena valanda anksčiau, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-05-08

Įspėja gudraujančius savitarnos kasose: viskas kaip ant delno

Niekam nėra paslaptis faktas, kad apsiperkant savitarnos kasose kartais žmonės nusprendžia sutaupyti ar pasukčiauti. Tačiau toks elgesys gali pridaryti rimtų nemalonumų. Be to, teisininkai įspėja, kad tokie būdai norint sutaupyti pinigų – neveikia, kadangi netekusios tam tikros pajamų dalies, prekybos centrai neretai pradeda kelti tik dar labiau kainas. Viena moteris, pasidalinusi istorija žurnale „Sisters in Law“, prikaustė teisininkų dėmesį.
2023-05-06

„Nepasimaukite“ ant šių prekybos centrų gudrybių: jos priverčia jus pirkti

Neretai atvykę į parduotuvę apsipirkti iš jos išvykstame su kur kas daugiau prekių nei planavome jų įsigyti. Taip yra todėl, kad prekybos centrai naudoja puikiai veikiančius marketingo triukus, kurių aukomis tampa pirkėjai. Pinigų taupymo specialistas atskleidė kelias prekybos centrų gudrybes, kurios skatina pirkėją nusipirkti net ir tai, ko jam nereikia. Sužinokite jas.
2023-04-22
Į viršų