porsche cayenne

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „porsche cayenne“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „porsche cayenne“.

„Porsche“ ruošia naują premjerą: pristatys atnaujintą „Taycan“ elektromobilį

Vokietijos sportinių automobilių gamintojas „Porsche“ jau netrukus pasaulio rinkoms pristatys atnaujintą elektrinį „Taycan“ modelį su gerokai galingesne baterija. Naujos kartos sedanas išsiskirs didesniu įveikiamu atstumu bei greitesniu jos įkrovimo laiku. Netrukus debiutuosiančiame „Taycan“ bus montuojama naujos kartos „Performance Battery Plius“ baterija, kurios įkrovimo galia sieks iki 300 kW, o ją įkrauti bus galima per kur kas trumpesnį laiką – iki 80 proc. per mažiau nei 20 minučių.
2024-02-06

Hibridinės „Porsche Panamera 4 E-Hybrid“ testas: Ką gali pasiūlyti „Taycan“ šešėlyje likęs modelis?

„Porsche“ bestselerių gretos jau kurį laiką yra labai aiškiai apibrėžtos. „Porsche Cayenne“ ir „Porsche Macan“ yra, švelniai tariant, auksinius kiaušinius dedančios žąsys, o štai neseniai pasirodęs elektrinis „Porsche Taycan“ savo populiarumu turėjo nustebinti net ir pačios bendrovės atstovus, mat vien per 2021-uosius metus gamintojas pardavė beveik 42 tūkst. elektrinių „Taycan“ ir visai neseniai perkopė 100 tūkst. pagamintų automobilių ribą.
2024-01-31

„Porsche“ automobilių paklausa neslopsta: populiariausiojo titulą dalinasi du modeliai

Vokietijos sportinių automobilių gamintojas „Porsche“ pernai pardavė 320 221 automobilius visame pasaulyje, kai tuo tarpu 2022 m. – 309 884 vnt. Anot „Porsche Lietuva” atstovų net ir pasaulinio ekonomikos neapibrėžtumo laikais „Porsche“ prekės ženklas sėkmingai išlaikė labiausiai geidžiamų ir išskirtinių automobilių rinkos pozicijas.
2024-01-23

„Porsche“ plečia hibridinių automobilių gamą: pristatė vien elektra 90 km nuvažiuojantį „Cayenne“

„Porsche“ toliau plečia hibridinių automobilių asortimentą nauju SUV klasei priklausančiu „Cayenne S E-Hybrid“ modeliu. Visapusiškai atnaujintas modelis stebina puikiai subalansuota važiavimo dinamika, komfortu bei efektyvumu. Lapkritį pasirodysiantis automobilis bus trečiasis „Cayenne“ modelio sportinis hibridas. Su šių metų pradžioje visapusiškai atnaujinta „Porsche Cayenne“ hibridine sistema naujasis modelis įveikia dar didesnį atstumą, naudojant tik elektros energiją.
2023-12-27

Naujos kartos „Porsche Panamera“ modelyje – pažangūs žibintai, efektyvi elektrinė pavara

„Porsche“ pristato trečios kartos „Panamera“: trys naujos versijos su dar daugiau prabangos, sportiškumo ir pažangios skaitmenos technologijų. Anot ,,Porsche centro Vilnius” komandos, trečios kartos sedanas debiutuoja trimis naujomis modifikacijomis – „Panamera“, „Panamera 4“ ir „Panamera Turbo E-Hybrid“, kuri bus varoma galingesne jėgaine su atnaujinta pakabos sistema ir taps dinamiškiausiu sedanu savo segmente.
2023-11-27

„Porsche“ atstovai Lietuvoje pademonstravo „Cayenne“ galimybes bekelėje

Vilniaus „Porsche“ centro organizuotame „Cayenne Road Tour“ renginyje, „Porsche“ entuziastai, išbandė 5 naujuosius, trečios kartos „Cayenne“ modelius. Įveikti specialiai parengti maršrutai, apėmę skirtingus kelio paviršių tipus, tik dar kartą įrodė, kad šiam sportiniam visureigiui limitai neegzistuoja.
2023-10-26

„Porsche“ plečia hibridinių automobilių gamą – pristato „Cayenne S E-Hybrid“

„Porsche“ toliau plečia hibridinių automobilių asortimentą nauju SUV klasei priklausančiu „Cayenne S E-Hybrid“ modeliu. Visapusiškai atnaujintas modelis stebina puikiai subalansuota važiavimo dinamika, komfortu bei efektyvumu. Lapkritį pasirodysiantis automobilis bus trečiasis „Cayenne“ modelio sportinis hibridas. Su šių metų pradžioje visapusiškai atnaujinta „Cayenne“ hibridine sistema naujasis modelis įveikia dar didesnį atstumą, naudojant tik elektros energiją.
2023-09-27

„Porsche“ atstovai Lietuvoje atnaujinto „Cayenne“ premjerą Nidoje

Vienoje gražiausių Lietuvos vietų, Kuršių Nerijoje, Nidoje, buvo surengta galimybė išvysti naująjį „Porsche Cayenne“. Renginio „Nida dūzgia“ metu automobilis buvo pristatytas pasitelkiant meninį pasirodymą, o pats pristatymas simbolizuoja dar vieną naujieną – trečiosios kartos „Porsche Cayenne“ nuo šiol bus galima pamatyti ir išbandyti Vilniaus „Porsche“ centre. „Trečiosios kartos „Cayenne“ yra tai, ko ilgai laukė „Porsche“ automobilių gerbėjai.
2023-07-31

„Porsche 911“ jubiliejaus proga – įspūdingiausių versijų bandymai Prancūzijoje

„Porsche“ šiemet turi daugiau negu pakankamai progų švęsti. Iš Štutgarto kilusi kompanija 2023-aisiais mini jau 75-ąjį bendrovės veiklos gimtadienį, tačiau šis jubiliejus, tiesą sakant, labai greitai liko nuošalyje. Šiemet „Porsche“ mini dar vieną svarbią sukaktį – 60-ąjį legendinio „Porsche 911“ automobilio gimtadienį.
2023-07-27

Kuomet automobilio keisti nesinori: „Porsche Cayenne“ variklio skyriuje atsirado 1,9 TDI

Įsigyti „Porsche“ svajoja daugelis žmonių, kurių gyslose vietoj kraujo teka ne tik aukšto oktaninio skaičiaus benzinas. Vis dėlto, visi puikiai suprantame, jog pati didžiausia kliūtis įsigyti „Porsche“ – kaina ir priežiūros kaštai, kurie tikrai nebus priimtini visiems vairuotojams. Nepaisant to, „Porsche“ jau kurį laiką gamina ne tik sportinius kupė arba kabrioletus – šios markės gama yra gerokai platesnė.
2023-06-09
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje įvyko išankstinė naujos kartos „Porsche Cayenne“ premjera

„Porsche centras Vilnius“ „Verslo Gurmanų“ renginio svečiams surengė išankstinę pažintį su naujuoju trečiosios kartos „Porsche Cayenne'' modeliu. Oficialiai naująjį sportinį visureigį bus galima išvysti ir išbandyti liepos mėnesį, tačiau individualiai pažinčiai galima registruotis ir užsisakyti jau dabar. Vilniaus „Porsche“ centro vadovė Rasa Klimavičiūtė sako, kad naujasis modelis – tai ilgai laukta „Porsche“ dovana šio prekės ženklo gerbėjams.
2023-06-06

„Porsche“ pristatė visapusiškai atnaujintą „Cayenne“

Kinijoje, Šanchajaus automobilių parodoje, pirmiesiems „Porsche“ gerbėjams pristatytas naujasis, trečiosios kartos „Cayenne“ modelis. Vienas populiariausių sportinių visureigių pasižymi reikšmingiausiais atnaujinimais ir papildymais koncerno istorijoje. Patobulintas dizainas ir galingesnė variklių gama naująjį „Cayenne“ modelį išryškina kaip sportiškiausią automobilį savo segmente.
2023-04-18

„Porsche“ atskleidė kokių naujovių gali tikėtis „Cayenne“ gerbėjai

„Porsche“ pristato šių metų balandį pasirodysiančio trečiosios kartos „Cayenne“ modelio interjerą, kurio epicentre – naujas valdymo konceptas, skaitmeninis prietaisų skydelis su lenktu dizainu, optimizuotos ryšio funkcijos ir keleivių ekranas su vaizdo transliacijos funkcija. Siekiant didesnį dėmesį sutelkti į vairuotoją, „Porsche“ automobilyje visi būtiniausi valdikliai sutelkiami aplink vairą.
2023-04-03

„Porsche“ pademonstravo balandį pasirodysiančio „Cayenne“ dizainą ir naujoves

„Porsche“ pristato šių metų balandį pasirodysiančio trečiosios kartos „Cayenne“ modelio interjerą, kurio epicentre – naujas valdymo konceptas, skaitmeninis prietaisų skydelis su lenktu dizainu, optimizuotos ryšio funkcijos ir keleivių ekranas su vaizdo transliacijos funkcija. Siekiant didesnį dėmesį sutelkti į vairuotoją, „Porsche“ automobilyje visi būtiniausi valdikliai sutelkiami aplink vairą.
2023-04-03

„Porsche“ paskelbė, jog atnaujintą „Cayenne“ pristatys artėjantį pavasarį

„Porsche“ pranešė, jog šių metų pavasarį maloniai nustebins savo gerbėjus. Koncernas ketina išleisti atnaujintą trečiosios kartos „Cayenne“ modelį. Šiuo metu „Porsche“ intensyviai vykdo ikigamyklinių modelių testavimus, o atnaujinto „Cayenne“ premjeros galima tikėtis jau pavasarį. „Tai vienas reikšmingiausių atnaujinimų koncerno istorijoje.
2023-02-10

Būrys entuziastų su bekelei pritaikytais „Porsche“ įveikė 10 tūkst. kilometrų kelionę po Pietų Ameriką

„Porsche 911“ yra tiesiog puikus sportiškas kupė. Tokio kalibro automobilių pasaulyje, „911“ iki šiol laikomas universaliausiu ratuočiu šiame pasaulyje. Galbūt todėl šio modelio savininkai yra linkę leistis į įspūdingus žygius, kurie žavi visą entuziastų bendruomenę. Šį kartą gausus būrys „Porsche“ gerbėjų, užsimanė pakeliauti po spalvingą Pietų Amerikos žemyną.
2022-12-16

„Porsche“ atstovai Lietuvoje atskleidė, kuriuos modelius lietuviai mėgsta labiausiai

Per pirmąjį šių metų ketvirtį „Porsche“ klientams visame pasaulyje pristatė 68426 automobilius – 5 proc. mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais. Tuo tarpu Vilniaus „Porsche“ centre netgi fiksuotas beveik 2 proc. pardavimų augimas. Kai kuriuose pasaulio regionuose, įskaitant Kiniją, atsinaujinęs koronavirusas ir tebesitęsiantys tiekimo bei logistikos iššūkiai sukėlė nemenkų išbandymų, tačiau „Porsche“ automobilių paklausa pasaulyje nemažėja.
2022-04-22

„Porsche“ plečia „Platinum Edition“ seriją – pasirodė „Cayenne“ modelis

Automobilių pasaulyje pasirodė „Porsche Cayenne“ modelių „Platinum Edition“ versija. Ši speciali visureigių serija pasižymi išskirtinai derančiais matiniais platinos spalvos dizaino elementais ir papildoma standartine įranga. „Platinum Edition“ versija apima „Cayenne“, „Cayenne E-Hybrid“ ir „Cayenne S“ modelius, taip pat ir atitinkamus „Coupé“ variantus.
2022-01-18

„Porsche“ pristatė iki šiol galingiausią „Cayenne“ serijos modelį „Cayenne Turbo GT“

„Cayenne” – tai vienas populiariausių sportinių automobilių gamintojo „ Porsche“ modelių, plačiai vertinamas dėl savo sportiškumo visureigių klasėje, darniai koreliuojančio su aukščiausios klasės prabanga ir komfortu.
2021-07-30

Tarp Niurburgringo rekordininkų – masyvus „Porsche Cayenne Coupe“

Kiekvieną kartą, kai daugiau ambicijų turintis gamintojas nusprendžia pademonstruoti koks greitas ir puikiai valdomas jų naujas kūrinys, kiekvienas pasaulio gyventojas tikisi, jog tai bus išvaizdus, aerodinamiškas ir prie kelio prigludęs ratuotis. Juk esame įpratę, jog patys greičiausi automobiliai turi kupė arba sedano kėbulo tipą, bet tik ne šį kartą.
2021-06-17

„Porsche Cayenne“ populiarumo rodiklis: nuo konvejerio nuriedėjo milijoninis modelis

„Porsche“ bendrovės bestseleris, auksinius kiaušinius dedanti žąsis, melžiama karvė – „Porsche Cayenne“, praėjusią savaitę pasiekė gana rimtą tikslą.  „Porsche“ oficialiai pranešė, jog nuo konvejerio nuriedėjo jubiliejinis „Porsche Cayenne“ modelis. Praėjus 18 metų nuo „Porsche Cayenne“ gamybos pradžios, sportiškų automobilių gamintoja džiaugiasi, jog pagamintų „Porsche“ visureigių kiekis peržengė 1 mln. ribą.
2020-12-14

Nuo šiol „Porsche Cayenne E-Hybrid“ įveiks didesnį atstumą naudojant tik elektros energiją

Viso pasaulio vairuotojų pamėgti iš tinklo įkraunami hibridiniai „Porsche Cayenne E-Hybrid“ ir „Cayenne Turbo S E-Hybrid“ nuo šiol, naudodami tik elektros energiją, galės įveikti iki 30 proc. didesnį atstumą nei ankstesnės modelių versijos. „Padidinto pravažumo „Porsche Cayenne“ visada buvo mėgstamas vairuotojų, kurie nori ne tik sportiško ir prabangaus, bet ir praktiško tokio tipo automobilio.
2020-11-03

Galingieji V8 varikliai – vėl „Porsche Cayenne GTS“ modeliuose

Automobilių gamintojas „Porsche“ papildė padidinto pravažumo automobilių (SUV) kolekciją dviem naujais modeliais – „Cayenne GTS“ ir „Cayenne GTS Coupé“. Šie automobiliai išskirtiniai: kitaip nei modelio pirmtakuose, naujuosiuose „Cayenne GTS“ įmontuotas galingasis „V8“ variklis. 338 kW (460 AG) galią ir 620 Nm sukimo momentą pasiekiantis keturių litrų darbinio tūrio variklis su dviem turbokompresoriais pagerino visus automobilio parametrus.
2020-08-12

„Porsche“ entuziastams – nauja patirtis su „Cayenne“ bekelėje

„Porsche“ automobiliai yra neprilygstami ant asfalto, tačiau bekelėje juos išbando retas. Vilniaus „Porsche“ centro komanda nusprendė suteikti kitokią patirtį ir parengė specialius maršrutus, kuriuos buvo galima įveikti su instruktoriumi, išbandant skirtingas „Cayenne“ versijas. Maršrutai susidėjo iš asfaltu bei žvyru padengtų kelių, miško keliukų ar visiškos bekelės smėlynuose – vairuotojai važiavimo metu galėjo ne tik susipažinti su automobilio galimybėmis, bet ir įvertinti savo sugebėjimus.
2019-11-25

Palangoje siautėja prabangių automobilių savininkų siaubas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praneša, kad rugpjūčio 19-ąją Palangoje, Sporto g., buvo pavogti automobilio PORSCHE priekiniai žibintai ir apgadintas priekinis bamperis. Padaryta žala apie 4000 eurų. Tą pačią dieną Palangoje, Užkanavės g., įsibrauta į 2016 m. gaminto automobilio „Porsche Cayenne“ vidų. Iš automobilio pavogta vairo saugos oro pagalvė. Iš priekinių kairės pusės durelių daiktų skyriaus pavogti ten buvę akiniai nuo saulės „YSL“, verti 500 eurų.

Pasieniečiai sulaikė Anglijoje ieškomą „Porsche“ visureigį

Pasieniečiai antradienį sulaikė Anglijoje ieškomą „Porsche“ visureigį, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Varėnos pasienio rinktinės pasieniečiai ties Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį techninės pagalbos automobilį „Iveco“. Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą sunkiasvorę transporto priemonę vairavo 40 metų Kalvarijos gyventojas. Jo pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi.
Kriminalai 2019-08-07

„Porsche Cayenne Coupé“ – sėkmingo bendradarbiavimo su savo klientais pavyzdys

Pirmasis „Porsche Cayenne“ buvo pristatytas 2002 metais ir iškart susilaukė didelio pasisekimo visame pasaulyje. Iki šios dienos klientai įsigijo daugiau nei 850 tūkst. šių sportiškų ir erdvių visureigių – vidutiniškai po 50 000 kasmet, o 2018 m. – net 71 500. Klientų poreikiai tik auga, tad „Porsche“ per keliolika metų pristatė įvairias „Cayenne“ modifikacijas, o pati naujausia – šiemet pasirodžiusi „Coupé“ versija.
2019-08-01

„Porsche“ pristato dar vieną galingą „Cayenne Coupe“ modifikaciją

„Cayenne Coupe“ automobilį galima užsisakyti jau dabar, o pirmieji modeliai klientams bus pristatyti liepos pabaigoje. „Cayenne S Coupé“ širdis – 2,9 l V6 variklis su dviem turbokompresoriais, pasiekiantis 440 AG pajėgumą bei 550 Nm sukimo momentą. Tokie variklio parametrai užtikrina puikų įsibėgėjimą – su standartinėje įrangoje esančiu „Sport Chrono Package“ automobilis 100 km/val. pasiekia per 5 sekundes, o su trimis papildomais sportiniais įrangos paketais – 4,9 sek.
2019-05-20

„Porsche“ plečia „Cayenne“ gamą: pristato kupė versiją

„Porsche“ plečia sėkmingo SUV „Cayenne“ gamą ir pristato dar sportiškesnį modelį – „Cayenne Coupe“. Modelis turi visiškai unikalią galinę dalį, adaptyvų oro aptaką bei dvi skirtingas stogo koncepcijas – standartiškai montuojamas panoraminis stiklinis stogas, o papildomai užsakomas pagamintas iš anglies pluošto. Antroje sėdynių eilėje – dvi individualios sėdėjimo pozicijos. „Naujasis kupė – dar vienas „Porsche“ pasiūlymas išskirtinumo ieškantiems klientams.
2019-03-25

Lietuvos „kelių erelių“ siaubas – dar niekam nepavyko nuo jo pasprukti

Prieš kurį laiką Lietuvos kelių policija pristatė įspūdingą pirkinį – „Audi A6 Quattro“ tarnybinį automobilį, kuris gali išvystyti iki 300 km/val. greitį. Tai buvo dar vienas signalas „kelių ereliams“, kad su jų daromais pažeidimais nesiruošiama taikstytis. Prabėgo dveji metai, tad pasidomėjome, kokios naudos eismo saugumui šalies keliuose suteikė šis išskirtinis policijos įrankis kovoje su pažeidėjais.

Rusijos opozicijos lyderiui Navalnui gali tekti grįžti į kalėjimą

Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas pirmadienį, kitą dieną po išėjimo į laisvę atlikus dvi bausmes iš eilės, paskelbė, kad jam gresia nauji baudžiamieji kaltinimai šmeižtu. Prezidento Vladimiro Putino kritikas sekmadienį buvo paleistas iš kalėjimo, kur už protestų prieš Kremlių organizavimą vieną po kitos atliko 30 parų ir 20 parų įkalinimo bausmes.
2018-10-15

Vilniuje svečiuosis 6 išskirtiniai „Porsche“ automobiliai

Į Vilnių atvyksta net šeši išskirtiniai „Porsche“ automobiliai. Tai „Porsche Exclusive Manufaktur“ meistrų rankomis ištobulinti „718 Cayman“, „911 Carrera S“, „Cayenne S“ ir „Panamera Turbo S“, demonstruojantys itin plačias automobilių individualizavimo galimybes. Juos visus, kaip ir du itin retus automobilius-herojus, Vilniaus „Porsche“ centre bus galima šį penktadienį.
2018-09-13

Šveicarijoje uždrausta registruoti dyzelinius variklius turinčius „Mercedes Benz“ ir „Porsche“

Šveicarijos valdžios institucijos sustabdė kai kurių naujų „Mercedes-Benz Vito" ir „Porsche Macan" bei „Cayenne" visureigių registracijas. Pasak vienos turtingiausių Europos šalių valdžios atstovų, nuo rugpjūčio 17 dienos Šveicarijoje draudžiama registruoti „Mercedes Benz Vito“ automobilius su 1,6 litro darbinio tūrio, keturių cilindrų dyzeliniais motorais.
2018-08-16

Naujasis „Porsche Cayenne“ – jau ir „Plug-in“ hibridas

„Porsche“ plečia hibridinių automobilių gamą. Naujasis „Cayenne E-Hybrid“ visureigis užtikrina geriausias klasėje dinamines savybes, maksimalų efektyvumą, o jo praktiškumas išlieka aukščiausiame lygyje. Trijų litrų darbinio tūrio V6 variklis (250 kW/340 AG) visureigyje sujungtas su elektriniu (100 kW/136 AG), o bendra sistemos galia – 340 kW (462 AG). Didžiausias sukimo momentas – net 700 Nm ir dėl išskirtinių technologijų jis pasiekiamas prie labai žemų variklio apsisukimų.
2018-05-02

Lietuvoje – naujausio „Porsche Cayenne“ premjera

Gruodžio pradžioje „Porsche“ salonuose Europoje prasidėjo prekyba trečiosios kartos „Cayenne“ automobiliais. Dėl šios priežasties netradiciniais pristatymo renginiais stebinantis Vilniaus „Porsche“ centras savo klientus pakvietė į naujojo „Cayenne“ modelio pristatymo šventę. Lietuviai naująjį visureigį galėjo apžiūrėti ir įvertinti vieni pirmųjų pasaulyje.
2017-12-07

„Lamborghini Urus“ - visiškai kitoks negu pirmasis kompanijos visureigis

Egzotiškai atrodančių automobilių gamintoja „Lamborghini“, pirmadienio vakarą oficialiai pristatė ilgai lauktą - „Urus“ visureigį. Dabar turėtų sekti sakinys, kuriame pasakome, jog tai yra pirmasis „Lamborghini“ visureigis kompanijos istorijoje, tačiau taip tikrai nėra. „Lamborghini LM002“ - automobilis, kuris buvo gaminamas nuo 1986 iki 1993 metų - tai buvo pirmasis šios kompanijos visureigis.
2017-12-05

„Porsche Cayenne“ sėkmė – ir Lietuvoje, ir pasaulyje

Cayenne“ istorijos pradžią žymi dvi datos. 1998 m. birželio 3 d. „Porsche“ paskelbė, kad išleis sportinį didelio pravažumo automobilį. Po 15 mėnesių kompanija paskelbė Leipcige (Vokietija) statysianti naują gamyklą šiam automobiliui surinkti. Šie žingsniai pažymėjo didelės sėkmės pradžią. Šiandien jau galima užsisakyti trečiosios kartos „Porsche Cayenne“ – visureigį, pakeitusį naujų automobilių rinką. Nuo 2002-ųjų gaminamas modelis pasiūlė sportiško vairavimo savybių ir SUV praktiškumo derinį.
2017-11-30

Vestuvių metinių proga „Olialia“ mergaitė paviešino išskirtines akimirkas

 Pramogų pasaulyje išgarsėjusi kaip seksualaus merginų „Olialia“ projekto dalyvė bei buvusi krepšininko Jono Valančiūno širdies draugė, Agnė Staškevičiūtė šiandien mini svarbią dieną. Lygiai prieš metus moteris prabangioje ceremonijoje sumainė aukso žiedus. Agnė ir jos mylimasis Robertas Boravskis susituokė Monake, o šiandien pora pasidalijo vestuvių akimirkomis. Žavi blondinė daugeliui žinoma ir kaip socialinių tinklų žvaigždė. „Instagram“ tinkle Agnę seka daugiau nei 13 tūkst.
2017-09-06

„Porsche Cayenne“ sportiškų visureigių kartelę pakėlė į neregėtas aukštumas

Antradienio vakarą tiesiogiai iš Štutgarto visam pasauliui buvo pristatyta trečioji „Cayenne“ visureigio karta. Naujasis „Porsche“ kūrinys demonstruoja ne tik neprilygstamą praktiškumą, bet ir sportiškumą, derinamą su aukščiausios klasės komfortu. Trečiosios kartos „Cayenne“ modelis komplektuojamas su atnaujintais ir dar efektyvesniais varikliais, nauja aštuonių laipsnių automatine „Tiptronic S“ pavarų dėže bei keliomis iš kultinio 911 perimtomis ypatybėmis.
2017-08-30

Ankstyvoji naujos kartos „Porsche Cayenne“ premjera

Automobilių gamintojai siekia, jog kiekvienas naujas modelis būtų aprašytas visuose leidiniuose ir portaluose - kuo daugiau viešumo, tuo geriau. Vienas iš būdų sulaukti kuo daugiau dėmesio, „netyčia“ interneto platybėse išplatinti labai laukiamo modelio nuotraukas ir stebėti kaip automanų pasaulis eina iš proto.  Šį kartą „netyčinio“ debiuto arenoje atsirado ilgai laukto, naujos kartos „Porsche Cayenne“ visureigio nuotraukos, kurio oficialus debiutas turi įvykti šiandien - rugpjūčio 29 dieną.
2017-08-29

Trečios kartos „Porsche Cayenne“ išbandytas atšiauriausiomis sąlygomis

Visame pasaulyje itin didelio populiarumo sulaukusio „Porsche Cayenne“ visureigio trečioji karta debiutuos dar šią vasarą, jau rugpjūčio 29 dieną. Iki ilgai lauktos žvaigždžių valandos automobilis turėjo įveikti ilgą ir sudėtingą maršrutą pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Šie bandymai užtikrina, kad rinkai pristatomas visureigis atitinka aukščiausius „Porsche“ nustatytus kokybės reikalavimus.
2017-08-25

„Porsche“ pristato du naujus „Platinum Edition“ serijos visureigius

Sportinių automobilių gamintojas „Porsche“ pristatė du naujus „Platinum Edition“ serijos modelius su išskirtine komplektacija – visureigius „Cayenne S“ ir „Cayenne S Diesel“. Šie modeliai jau savo standartinėje įrangoje aprūpinti 21 colio „Sport Edition“ ratlankiais su „Platinum“ apdaila, sportinėmis GTS sėdynėmis su odos ir „Alcantara“ medžiagos elementais ir kita didesnį komfortą bei funkcionalumą užtikrinančia įranga.
2017-02-15

Prabangios vestuvės: Monake ištekėjo „Olialia“ mergaitė Agnė Staškevičiūtė

Agnė Staškevičiūtė (24) Lietuvos pramogų pasaulyje buvo žinoma kaip seksualaus merginų „Olialia“ projekto dalyvė bei artima krepšininko Jono Valančiūno draugė. Tačiau netrukus išvaizdi mergina išplaukė į platesnius vandenis ir dabar mėgaujasi pavydėtina prabanga. Šiuo metu A. Staškevičiūtė džiaugiasi ypatingu laikotarpiu – mergina Monake savo širdį ir ranką atidavė mylimajam Robertui Boravskiui. Žavi blondinė daugeliui žinoma ir kaip socialinių tinklų žvaigždė.
2016-09-06

Vitoldo Miliaus ekipažas su „Porsche“ finišavo Adatos iškyšulyje

Pirmadienio popietę žurnalistas ir keliautojas Vitoldas Milius kartu su dar dviem „The Longest Drive“ ekipažo nariais finišavo Adatos iškyšulyje net 7 valandomis pagerindami ankstesnį rekordą. Įspūdingą kelionės maršrutą iš šiauriausio Europos į piečiausią Afrikos tašką, vedusį prie 20 skirtingų valstybių teritorijų, keliautojai su visureigiu „Porsche Cayenne“ įveikė per 8 dienas 21 valandą ir 3 minutes. „Ankstesnis rekordinis laikas, kurį siekėme pagerinti, buvo itin geras.
2016-05-16

Vilniuje per avarija ant šlaito pakibo „Porsche Cayenne“

Vilniuje apie 20 valandą, susidūrė du lengvieji automobiliai, po susidūrimo vienas iš jų atsidūrė ant šlaito. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko Burbiškių gatvėje, kai „Audi“ automobilis išvažiavo iš šalutinio kelio ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio visureigio „Porsche Cayenne“. Porsche vairuotoja dar bandė išvengti susidūrimo, tačiau po avarijos perskriejo kelio atitvarus ir pakibo ant šlaito. Per eismo įvykį žmonės nenukentėjo.

Klaipėdos rajone norvego vairuojamas „Porche“ užmušė žmogų

Klaipėdos rajone, kelyje Kaunas-Klaipėda „Porsche“ vairuotojas užmušė vyrą. Policijos departamentas praneša, kad penktadienio naktį, apie 2.45 val. 221-ame kelio kilometre automobilis „Porsche Cayenne“, kurį vairavo 59-erių metų Norvegijos pilietis, partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi ėjusį vyrą. Žuvusiojo asmenybė nenustatyta, jo amžius siekia apie 55-65 metus.
Kriminalai 2015-12-26

10 Rusijos auksinio jaunimo automobilių

Rusijos verslo elito vaikai dažnai renkasi automobilius, brangesnius negu jų tėvų. Prabangios mašinos, kurių vertė viršija buto Maskvoje kainą, vežioja paauglius iš privačių mokyklų į restoranus. Leidinys „Super“ sužinojo, kuo važinėja šalies žymių ir turtingų asmenų atžalos. Jurijus Kiseliovas 17-metis muzikos prodiuserio Vladimiro Kiseliovo sūnus Jurijus laisvu nuo pasirodymų metu leidžia laiką pačiose brangiausiose užeigose Maskvoje.
2015-03-06

Kalėti nuteistas Sergejus Rachinšteinas pabėgo iš Lietuvos

Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį svarstys klausimą dėl Europos arešto orderio išdavimo vienoje sukčiavimo byloje nuteistam, o ir kitoje byloje įtarimų sulaukusiam verslininkui Sergejui Rachinšteinui. „Taip, panašu, kad to asmens nėra Lietuvoje“, - BNS trečiadienį sakė Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Elena Martinonienė. Prokuratūra taip pat aiškinasi susidariusią situaciją. „Jeigu bus pagrindas, bus ir tarnybinis tyrimas.

Vasarį į gatves išriedėjo 11 tūkst. naujų „Porsche“ automobilių

Legendinių sportinių automobilių gamintojas „Porsche“ įrodė, jog nauji „Porsche“ modeliai yra būtent tai, ko laukė šių automobilių gerbėjai. Šių metų vasarį 11 061 naujų automobilių pagaminęs „Porsche“ koncernas 6 proc. pagerino praėjusių metų vasario mėnesio rezultatus. Europoje buvo parduota 3300 „Porsche“ automobilių, ir jų populiarumas išaugo 14 proc. „Mūsų automobilių pardavimai vasario mėnesį viršijo praėjusių metų to pačio mėnesio rezultatus visame pasaulyje.
2014-03-21

Naujasis „Porsche Cayenne“: pirmos žinios

Rinkoje naujos kartos „Porsche Cayenne“ turėtų pasirodyti 2016 metų antroje pusėje ar 2017 metų pradžioje. Na o dabar jau žinoma keletas detalių apie būsimą automobilį.
2014-01-09
Į viršų