policininkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „policininkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „policininkas“.

Prisimenamas kraupus iškvietimas Vilniuje – policininkai teisme palaiko kolegą: „Jokio tikslo daryti spaudimą“

Prieš teismą stojo su peiliu ir kirstuku siautėjusią psichiškai nesveiką moterį nušovęs Vilniaus policijos pareigūnas Darius Šerpytis. Tiesa, byla nepradėta nagrinėti, mat žuvusiosios artimųjų advokatas nespėjo aptarti su nukentėjusiais, ką sieks prisiteisti iš policijos. Palaikyti kolegos į Vilniaus apygardos teismą atėjo daugiau kaip pusšimtis policininkų, pasirodė ir Vilniaus policijos vadas, teigęs, kad į bylos nagrinėjimą visi atėjo ne dėl spaudimo teismui.

Dešimtis tūkstančių eurų siekiančios kompensacijos: ekspertai įspėja – pareigūno šūviai gali brangiai atsiliepti

Per pastaruosius metus Lietuvoje pasitaikė net du atvejai, kuomet prieš nurodymus nevykdančius piliečius pareigūnams panaudojus šaunamąjį ginklą, pažeidėjai neteko gyvybės. Po atlikto ikiteisminio tyrimo, viena tokia byla nagrinėjama ir Vilniaus apygardos teisme, o žuvusios moters artimieji sieks prisiteisti kompensaciją.

Prieš teismą stojo moters nužudymu kaltinamas policininkas: palaikyti atvyko daugiau nei 50 pareigūnų

 Vilniaus apygardos teismui pirmadienį nepavyko pradėti nagrinėti Vilniaus apskrities vyriausiojo viešosios tvarkos valdybos Specialios parengties skyriaus policininko Dariaus Šerpyčio baudžiamosios bylos bylos dėl tarnybos metu nušautos agresyvios moters. Į teismą atvyko D. Šerpytis su advokatu, jo palaikyti į teismą taip pat atvyko daugiau nei 50 uniformuotų policijos pareigūnų, tarp jų – ir Vilniaus apskrities policijos viršininkas Renaldas Žekonis.

Kruvinas nusikaltimas sukrėtė Vilniaus rajoną: ekspertai išklojo, ką galvoja apie metamus kaltinimus pareigūnui

Praėjusią savaitę Vilniaus apygardos prokuratūra teismui perdavė teismui baudžiamąjį bylą, kurioje policininkas kaltinamas nužudymu, įgaliojimų viršijimu – šis atvejis susijęs su gruodžio mėnesio įvykiais, kuomet pareigūnas nušovė jį ir medikus peiliu užpuolusią moterį.

Advokatas Černiauskas stebisi policininkui pateiktais kaltinimais dėl nužudymo: „Įstatyme aiškiai pasakyta“

Advokatas Gintaras Černiauskas stebisi prokuratūros sprendimu policininkui, kuris šaunamuoju ginklu mirtinai sužeidė Vilniaus rajone jį ir medikus puolusią moterį, pateikti kaltinimus nužudymu viršijus įgaliojimus. Teisininkas pabrėžia, kad, jei asmuo nevykdo pareigūno nurodymų, yra agresyvus ar neadekvatus, pareigūnas prieš tokį asmenį tarnybinį ginklą gali panaudoti.

Vilniuje įkliuvo automobilį neblaivus vairavęs policininkas

 Šeštadienį Vilniaus apskrities policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus automobilį vairavęs kolega. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 7.30 val. sostinės Sausio 13-osos gatvėje sustabdžius automobilį „Opel Zafira“, paaiškėjo, kad jį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus Vilniaus apskrities policijos pareigūnas, gimęs 1982 metais. Pareigūnui nustatytas lengvas girtumas – 0,64 prom.

Klaipėdoje neblaivus vyras sužalojo policininką

Klaipėdoje neblaivus vyras sužalojo policininką. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, incidentas įvyko ketvirtadienio vakarą, apie 19.45 val., Kauno gatvėje, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato laikino sulaikymo patalpoje. Už viešosios tvarkos pažeidimą sulaikytas neblaivus (1,72 prom.) 72-ejų vyras  aktyviais veiksmais pasipriešino ir sužalojo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūną.
Kriminalai 2024-02-10

Policija: Gazos Ruože laikomas žuvusio Izraelio policininko kūnas

 Izraelio policija trečiadienį paskelbė apie policininko žūtį per spalio 7-osios „Hamas“ išpuolius ir pareiškė, kad smogikai laiko jo kūną Gazos Ruože. „Ranas Gvilis nebėra gyvas... jis žuvo kaudamasis su priešu Alumimo (kibuco) mūšyje spalio 7 d., – sakoma policijos pareiškime. – Jo kūnas buvo pagrobtas, jį laiko teroristinė organizacija.“ Tai reiškia, kad negyvų įkaitų, kurių kūnai laikomi palestiniečių teritorijoje, skaičius padidėjo iki 29, rodo naujienų agentūros AFP skaičiavimai.
2024-01-31

Mirtinus šūvius į moterį paleidęs policininkas kol kas įtariamų nesulaukė, tęsia darbą

Mirtinus šūvius į agresyvią moterį Vilniaus rajone pernai gruodį paleidęs policininkas jokių įtarimų kol kas nesulaukė, jis toliau eina tarnybą. „Specialiųjų tyrimų tarnyba atlieka procesinius veiksmus, šiuo metu pareikštų įtarimų nėra. Daugiau teiktinos informacijos apie tyrimą kol kas nėra“, – BNS informavo ikiteisminį tyrimą dėl įvykio atliekanti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis BNS informavo, kad pareigūnas šiuo metu tęsia tarnybą.

Daugiau detalių dėl pareigūno nušautos moters: medikai ir policija pas ją vyko ne kartą

Vilniaus rajone policininkas antradienį nušovė jį ir medikus užpuolusią agresyvią pacientę. Kaip paaiškėjo, tarnybos pas ją buvo kviestos ne kartą. Kaip BNS informavo Greitosios medicinos pagalbos Vilniaus filialo atstovai, 12.24 val. gautas iškvietimas į Baraškų kaimą Juodšilių seniūnijoje, informuota, kad apie 50-ies metų moteriai sutriko sveikata.
REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnui nušovus moterį – naujos detalės: tirs, ar policininkas teisėtai panaudojo ginklą

Dėl įvykio Vilniaus rajone, kuomet antradienį policininkas nušovė jį ir medikus užpuolusią moterį, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo ir galimo piktnaudžiavimo. Taip pat dėl įvykio bus pradėtas tarnybinis patikrinimas, BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja. „Bus tiriama, ar teisėtai buvo panaudotas tarnybinis ginklas“, – antradienio vakarą sakė policijos atstovė.

Policininko nušautos moters nesutramdė ir elektrošokas: kastuvu talžė medikų automobilį

Vilniaus rajone policininkas antradienį nušovė jį ir medikus užpuolusią agresyvią pacientę. „Pirminiais duomenimis, agresyvi moteris puolė medikus, puolė ir pareigūnus su peiliu, buvo panaudotas ginklas ir ji buvo nušauta“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Kaip BNS informavo Greitosios medicinos pagalbos Vilniaus filialo atstovai, 12.24 val. gautas iškvietimas į Baraškų kaimą Juodšilių seniūnijoje, informuota, kad apie 50-ies metų moteriai sutriko sveikata.

Kėdainiuose į iškvietimą atvykusiam policininkui įkando šuo: prireikė medikų

 Kėdainiuose į iškvietimą atvykusiam policininkui įkando šuo. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko trečiadienio vakarą, apie 18.10 val., Gudobelių gatvėje. Policijos pareigūnams atvykus į gyvenamąjį namą dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui į koją įkando namo neblaivios (2,44 prom.) 53 metų gyventojos šuo.

Policininką įžeidinėjęs ir be saugos diržo važiavęs vyras nubaustas: teks susimokėti baudą

Palangoje policijos darbuotoją iškoneveikusiam ir be saugos diržo vairavusiam vyrui skirta 25 eurų bauda. Kaip skelbia Klaipėdos apskrities policija, liepos 19 dieną Palangoje, Klaipėdos plente, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus darbuotojas mobiliuoju greičio matuokliu fiksavo leistino greičio viršijimo atvejus.
Kriminalai 2023-09-14

Utenos rajone sulaikant įtariamąjį sužalotas policijos pareigūnas

Šeštadienio naktį Utenos rajone sulaikant įtariamąjį sužalotas policijos pareigūnas, pranešė Policijos departamentas.  Apie 0.50 val. Salų viensėdyje esančioje sodyboje pareigūnams atvykus sulaikyti dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo įtariamąjį asmenį, kartu su juo buvęs 1980 metais gimęs vyras keikėsi necenzūriniais žodžiais, nevykdė teisėto pareigūno reikalavimo ir sužalojo 1992 metais gimusį Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūną.
Kriminalai 2023-06-25

JAV – unikalūs vaizdai: policininkas padėjo moteriai pagimdyti automobilyje

Floridos valstijos pareigūno kūno kamera užfiksavo unikalius vaizdus – policininkas padėjo moteriai pagimdyti automobilyje, sustojusiam greitkelyje. Iš pradžių pareigūnas dar laukė medikų, tačiau kūdikis nusprendė pasaulį išvysti tučtuojau, tad policininkui teko padėti moteriai gimdyti. Po šio įvykio paaiškėjo, kad tai – jau trečiasis kartas, kai šis policininkas padėjo moteriai pagimdyti.
2023-05-04

Apsimesti policininku ir apiplėšti paauglį nepavyko: išdavė neįprasta plaukų spalva

Rusijoje du studentai sugalvojo „genialią“ praturtėjimo schemą. Vienas jų turėjo pardavinėti el. cigaretes paaugliams, o kitas – persirengęs policininko uniforma – „bausti“ paauglius ir užsiimti reketu. Jau pirmojo tokio išpuolio metu abu jaunuoliai buvo sulaikyti, nes „policininką“ išdavė ryškiai mėlyni jo plaukai. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad du jaunuoliai iš Jaroslavlio internete skelbėsi parduodantys el. cigaretes, o į jų skelbimą atsiliepė 12-metis paauglys.
2023-04-19

Su 4,22 promilėmis „Mercedes“ vairavęs Utenos pareigūnas – nušalintas

Nuo pareigų nušalintas itin neblaivus prie vairo sulaikytas Utenos apskrities policijos Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas. „Taip, pareigūnas nušalintas nuo pareigų. Tarnybinį patikrinimą atlieka Policijos departamento Imuniteto valdybos Panevėžio apygardos skyriaus pareigūnai, kol atliekamas tarnybinis patikrinimas, įvykio aplinkybių nekomentuojame“, – BNS penktadienį sakė Utenos apskrities policijos atstovė Violeta Ginaitienė. Pareigūnas policijoje dirbo 29 metus.

Tragedija: užgeso prieš Naujuosius pašauto pareigūno gyvybė

Ligoninėje mirė prieš Naujuosius metus Šalčininkuose pašautas pareigūnas. Po tragiško įvykio vyras buvo gydomas reanimacijoje. Kaip skelbė Policijos departamentas, gruodžio 30-sios vakarą, apie 21.50 val., Keidžių kaime, kilus konfliktui, 52 metų vyras, iššovė iš teisėtai laikomo pistoleto PM ir sužalojo 48 metų vyrą.  Paskui pats šovęs į save mirtinai susižalojo. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę.

Kraupus vakaras Šalčininkų rajone: aiškėja, kokia pašauto policininko būklė

Aiškėja daugiau detalių apie prieš Naujuosius metus Šalčininkų rajone įvykusį kruviną konfliktą. Jau skelbėme, kad vienas vyras pistoletu sužalojo kitą vyrą, o paskui ginklu mirtinai susižalojo pats. Kaip skelbė Policijos departamentas, gruodžio 30-sios vakarą, apie 21.50 val., Keidžių kaime, kilus konfliktui, 52 metų vyras, iššovė iš teisėtai laikomo pistoleto PM ir sužalojo 48 metų vyrą.  Paskui pats šovęs į save mirtinai susižalojo.

Po policininkų mirčių – pasitarimas dėl sveikatos priežiūros sistemos

Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) statutinių įstaigų vadovai ir VRM Medicinos centro atstovai trečiadienį tarsis dėl pateiktų siūlymų, kaip tobulinti pareigūnų sveikatos priežiūros sistemą. Dėl pokyčių diskutuojama po anksčiau rudenį įvykusių nelaimių, kai per vieną savaitę tarnyboje mirė du Šiaulių policijos pareigūnai. Vienas jų mirė iškart po fizinio pasirengimo normatyvų laikymo, persirengimo kambaryje, kitas rastas negyvas Londono viešbutyje, kur buvo išvykęs pargabenti kaltinamojo.
Aktualijos 2022-11-09

Dar viena netektis: Alytuje mirė 22-ejų pareigūnas, Kalėjimų departamentas stabdo normatyvų laikymą

Kalėjimų departamentas, jo administracija ir visa bausmių vykdymo sistemos bendruomenė pareiškė gilią užuojautą artimiesiems dėl Alytaus pataisos namuose dirbusio Nedo Kantaravičiaus (22 m.) mirties, praneša naujienų portalas „Alytaus gidas“. „Laikinai stabdomas bausmių vykdymo sistemos pareigūnų fizinių normatyvų laikymas“, – informuoja Kalėjimų departamentas, kurio direktoriaus įsakymas buvo priimtas atsižvelgus į pastarųjų dienų skaudžias ir netikėtas policijos bei bausmių vykdymo sistemos p...

Tarnybiniu automobiliu nusikaltėlį vežiojo girtas policininkas: jis sučiuptas, kai pakliuvo į avariją

Kelmės rajone tarnybiniu automobiliu girtas policininkas pateko į auto įvykį. Ryte 8 valandą iš Šiaulių į Gargždų teismą kaltinamąjį vežęs pareigūnas įpūtė į alkotesterį daugiau nei 1 promilę. Ir nors dėl avarijos policininkas nekaltas, jam greičiausiai teks atsisveikinti su tarnyba. Ar kolega išgėrė jau įsėdęs į automobilį, ar tai vakarykštės dienos linksmybių pasekmės – policija nekomentuoja. Avarija įvyko šiandien ryte kelios minutės po 8 kelyje netoli Kelmės.

Už G. Floydo nužudymą buvusiam policininkui skirta 21 metų kalėjimo bausmė

Buvusiam Mineapolio policijos pareigūnui baltaodžiui Derekui Chauvinui, nuteistam už afroamerikiečio George'o Floydo nužudymą, ketvirtadienį buvo skirta 21 metų įkalinimo bausmė pagal federalinius kaltinimus. D. Chauvinas pernai gruodį pripažino savo kaltę dėl 46 metų G. Floydo pilietinių teisių pažeidimo 2020 metų gegužės 25-ąją policijai bandant jį areštuoti dėl įtariamo mėginimo atsiskaityti padirbta 20 dolerių kupiūra.
2022-07-08

Dėl didelio krūvio policininkai palieka pareigas: kaltos ir per mažos algos?

Praėję metai policijai nebuvo lengvi – pandemijos suvaržymai, riaušės, pabėgėlių krizė – visa tai vertė pareigūnus ištisus metus triūsti be poilsio. Policija skelbia, kad pernai registravo dešimtadaliu daugiau pranešimų apie įvykius. Generalinis policijos komisaras sako, kad dėl tokių krūvių ilgaamžiai pareigūnai palieka darbą – policijai trūksta apie pusės tūkstančio darbuotojų visoje Lietuvoje.

Vilniuje girtas dviratininkas sužalojo policininką

Vilniuje sulaikomas neblaivus dviratininkas sužalojo policininką. Incidentas įvyko ketvirtadienio vakarą, apie 20 val., Savanorių prospekte, pranešė policija. Sulaikomas neblaivus (0,68 prom.) dviračiu važiavęs 58 metų vyras aktyviais veiksmais pasipriešino ir sužalojo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 30-metį pareigūną. Nukentėjusysis į gydymo įstaigą nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijai.
Kriminalai 2022-04-08

Už George Floydo nužudymą nuteistas policininkas pripažino kaltę dėl pilietinių teisių pažeidimų

Derekas Chauvinas, baltaodis buvęs Mineapolio policininkas, nuteistas už afroamerikiečio George'o Floydo nužudymą, trečiadienį padarė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl federalinių kaltinimų pilietinių teisių pažeidimu, pranešė vietos žiniasklaida. Tai buvo pirmas kartas, kai D. Chauvinas, valstijos teismui apskundęs nuosprendį dėl kaltinimų žmogžudyste, pripažino savo kaltę dėl to, kad beveik 10 minučių keliu spaudė kaklą D. Floydui, kol šis mirė.
2021-12-15

Prekybos centre apsilankiusi vilnietė patyrė šoką: „Šiais laikais net nusičiaudėti uždrausta“

Į tv3.lt naujienų portalą kreipėsi Asta (tikrasis moters vardas ir pavardė redakcijai žinomas), kuri pasakoja apie nemalonią patirtį viename iš prekybos centrų. „Pasirodo viskas! Mes papuolėm!“, – laiške rašo moteris. „Trečiadienio vakaras. Po darbų su vyru nusprendėme nuvažiuoti į prekybos centrą apsipirkti. Praeinam patikrinimą pasų. Nuotaika gera. Vaikštom, apsipirkinėjam, juokiamės.
2021-11-15

Pareigūnų sulaikomas vyras prisistatė žinomu Lietuvos atlikėju: patikrinus tapatybę – netikėtumas

Buvęs mylimasis užsuko į svečius ir prarastos meilės beieškodamas sukėlė konfliktą. Todėl moteris kreipėsi į pareigūnus, o kartu su jais į įvykio vietą atvyko ir laidos „Farai“ operatorius. Atvykus į vietą, operatyvinės dalies pareigūnas patikslino, kad pilietis reikalus su buvusia mylimąja jau aptarė ir agresyvią veiklą ėmė tęsti daugiabučio kieme. Gyventojai savo automobilius buvo sustatę kieme, tačiau tarp jų pareigūnai nematė nė gyvos dvasios – nei chuligano, nei apdaužytų mašinų.

Anykščiuose sulaikomas jaunuolis peiliu sužalojo policininką

Anykščiuose sulaikomas jaunuolis peiliu nesunkiai sužalojo policininką. Incidentas įvyko antradienio naktį, apie 2 val. 20 min., Troškūnų gatvėje, Anykščių rajono policijos komisariato patalpose, pranešė Policijos departamentas. Atliekant už viešosios tvarkos pažeidimą sulaikyto 23 metų vyro apžiūrą, jis turėtu peiliu sužalojo pareigūną. Medikams suteikus pagalbą, policininkas tęsė tarnybą. Įtariamasis blaivumą tikrintis atsisakė. Pas jį per apžiūrą rastas šovinys.

Šeimą sukrėtė skaudi tragedija: name rado policininko ir jo sūnaus kūnus

Namie buvo rasti negyvi policininkas ir jo trejų metų sūnus, kurie neseniai buvo grįžę po šeimos atostogų. Kaimynas sakė, kad 39 metų David Louden atostogavo su žmona Samantha, sūnumi Harrison ir kitu giminaičiu, tačiau kelionė buvo nutraukta. Atrodo, kad tik tėvas ir sūnus grįžo į namus Kidderminster, Worcestershire grafystėje. Susirūpinus jų saugumu, policija penktadienį prieš 9.30 val. aptiko kūnus pastate Cairndhu Drive, rašo dailymail.co.uk.
2021-08-22

Vilniuje blaivumą atsisakęs tikrintis vyras sudavė policininkui

Vilniuje penktadienį blaivumą atsisakęs tikrintis vyras sudavė policininkui. Policijos departamento teigimu, apie 20.30 val. pareigūnai, gavę iškvietimą dėl muštinių, atvyko į butą Darželio gatvėje, tuo metu 1972 metais gimęs vyras sudavė Vilniaus apskrities pareigūnui. Įtariamasis atsisakė tikrintis blaivumą, jis buvo uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui.
Kriminalai 2021-06-19

Britų policininkas prisipažino pagrobęs ir išžaginęs dingusią moterį

Jungtinės Karalystės policijos pareigūnas antradienį prisipažino pagrobęs ir išžaginęs moterį, kurios dingimas pakeliui į namus šalyje išprovokavo pasipiktinimo bangą ir pakurstė debatus apie moterų saugumą.     48 metų Wayne'as Couzensas, dirbęs Londono policijos elitiniame diplomatinės apsaugos skyriuje, taip pat prisiėmė atsakomybę dėl Sarah Everard nužudymo.
2021-06-08

Vilniuje – pareigūnas su fotoaparatu: paaiškėjo, kokie pažeidėjai gaudomi tokiu būdu

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Reidas Vilniuje“ patalpinta policijos pareigūno su fotoaparatu nuotrauka. Internautai pradėjo diskutuoti, ką pareigūnas daro, kokius pažeidimus fiksuoja. „Vilnius, Kalvariju g. 3, prie Žaliojo tilto, policininkas fotografuoja Kalvarijų g. pravažiuojančias mašinas. Nauja taktika?! Gaudo be diržų važiuojančius? Telefonu kalbančius? Įdomiai“, – paviešintas nuotraukas aprašė jas patalpinęs internautas.

Girtas dzūkas vos išvengė mirties, bet skęsdamas nepaleido 10 eurų

Apgirtusio dzūko kelionė į parduotuvę vos nesibaigė mirtimi. 53 metų vyras trumpino kelią į kaimo parduotuvę ir patraukė per ledu aptrauktą tvenkinį. Žmogus įlūžo. Gelbėti nelaimėlio puolė ir policijos pareigūnai. Vienas, nusirengęs uniformą, nėrė į ledinį vandenį. Išgelbėjo ne tik vyro gyvybę, bet ir pinigus, kuriuos skęstantytis spaudė saujoje ir nepaleido net mirties akivaizdoje.
Aktualijos 2021-03-29

Prie vairo pagautas girtas pareigūnas: sakė, kad gėrė iš vakaro, o ryte „pataisė sveikatą“

Šiaulių rajone girtas už vairo įkliuvo policijos pareigūnas. Tiesa, patruliu dirbti prieš dešimt metų pradėjęs, pastaruosius penkerius metus 32-ejų vyras buvo vaiko priežiūros atostogose. Dėl pareigūno vardo pažeminimo vyriausiasis patrulis greičiausiai bus atleistas iš darbo. Ramioje Bubių miestelio gatvėje, Šiaulių rajone, trečiadienį apie 10 valandą ryto patruliai sustabdė vairuotoją, nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas.
Aktualijos 2021-03-04

Šiaulių rajone girtas prie vairo įkliuvo policininkas

Trečiadienį Šiaulių rajone neblaivus prie vairo įkliuvo policijos pareigūnas. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 10 val. 20 min. Bubių kaime sustabdytas automobilis „VW Passat“, jį vairavo 1988 metais gimęs Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas. Kadangi jis atsisakė tikrintis blaivumą, fiksuota, kad pareigūnas vairavo neblaivus. Jis uždarytas į areštinę. Vyras buvo ne tarnybos metu neuniformuotas.

Pareigūnas teisiamas už ryšius su nuteistuoju, o jų tarpininke tapo 76-erių močiutė

Šiauliuose teisiamas buvęs tardymo izoliatoriaus pareigūnas, kuris už kyšį į įkalinimo įstaigą įnešė mobilų telefoną ir jį perdavė nuteistajam. Kyšio davimu kaltinami sūnus ir jo motina, abu anksčiau teisti už įvairius sukčiavimus. Į teismo posėdį ėjo Egidijus Kaziulis, tardymo izoliatoriuje dirbęs apsaugos ir priežiūros skyriaus specialistu. Dabar jis teisiamas už tai, kad  paėmė kyšį už į įkalinimo įstaigą įneštą mobilų telefoną.

Vilniuje įkliuvo trys jauni ir į kvailiausių nusikaltėlių titulą pretenduojantys plėšikai

Vilniuje įkliuvo trys jaunuoliai: jie bandė apiplėšti dirbantį policijos pareigūną. Iš neuniformuoto policininko jie bandė atimti telefoną. Policija sako, kad sulaikytuosius jau pažįsta – jie ir anksčiau buvo įkliuvę dėl panašių nusikaltimų. Policija praneša, kad trys jaunuoliai Vilniuje Naujininkuose įkliuvo bandydami apiplėšti policijos pareigūną. Nors šis buvo neuniformuotas, atrodytų, kad įtariamieji pretenduoja į bukiausių nusikaltėlių titulą.
Kriminalai 2020-10-28

Vilniuje prie namo rastas policininko kūnas

Vilniuje ketvirtadienį rastas policijos pareigūno kūnas su daugybiniais sužalojimais – įtariama, kad jis galėjo iškristi per balkoną. Policijos departamento duomenimis, ketvirtadienį, 13.13 val. Vilniuje, Neužmirštuolių gatvėje esančio namo kieme, rastas neuniformuoto ne tarnybos metu Vilniaus apskrities policijos pareigūno, gimusio 1973 metais, kūnas su daugybiniais sužalojimais. Įtariama, kad pareigūnas iškrito iš savo buto balkono. Pareigūnas policijoje dirbo 25-eriu metus.

Anglijoje nušautas policijos pareigūnas

Ankstų penktadienio, rugsėjo 25 d., rytą Kroidono sulaikymo centre buvo nušautas policininkas. Pareigūną nušovė vyras, kuris buvo atgabentas į Windmill Road gatvėje esantį sulaikymo centrą. Iššovęs į policininką, vyras nukreipė ginklą ir šovė į save. Manoma, jog 23 m. įtariamasis buvo atgabentas į centrą, tačiau tinkamai neapieškotas dar iki jam išsitraukiant ginklą ir iššaunant. Tragiškas incidentas įvyko 2.15 val. vietos laiku.
2020-09-25

Šilutėje sulaikomas vyras sužalojo policininką

Šilutėje antradienį sulaikomas galbūt neblaivus vyras priešinosi pareigūnams ir sužalojo policininką. Policijos departamento teigimu, incidentas užfiksuotas šiek tiek po septintos ryto Liepų gatvėje. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikomas asmuo aktyviais veiksmais priešinosi 1994 metais gimusiam Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnui. Policininkas, suteikus medicininę pagalbą, išleistas gydytis namo.

Marijampolėje partrenktas į darbą dviračiu važiavęs policininkas

Marijampolėje antradienį partrenktas dviračiu į darbą važiavęs policininkas. Policijos departamento duomenimis, avarija Vytauto ir P. Armino gatvių sankryžoje įvyko apie 7.40 val. 1959 metais gimusio vyro vairuojamas automobilis „Toyota Auris“ kliudė ta pačia kryptimi dviračiu į darbą važiavusį Policijos departamento specialistą. Sužalotas pareigūnas paguldytas į ligoninę.
Kriminalai 2020-08-12

Kaune su vairuotoju susipykęs policininkas išdaužė jo automobilio stiklą ir papurškė dujų

Policijos departamentas informuoja, kad liepos 27 d. apie 10 val. 04 min. Kaune, Vakarinio aplinkkelio dalyje, kilo konfliktui tarp dviejų vairuotojų. Pirminiais duomenimis, 1990 m. gimęs automobilio „Toyota Prius“ vairuotojas (ne tarnybos metu neuniformuotas Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnas) išdaužė automobilio „Peugeot Boxer“ stiklą bei papurškė dujų vairuotojui (g. 1994 m.). „Peugeot Boxer“ vairuotojas apžiūrai pristatytas į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniuje su narkotikais įkliuvo policininkas

Policija praneša, kad Vilniuje buvo sulaikytas pareigūnas su, kaip įtariama, narkotinės kilmės medžiaga.  „Liepos 17 d. apie 16 val. 45 min. Vilniaus apskr. VPK Imuniteto valdybos pareigūnai, įtarę neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, sulaikė ir uždarė į areštinę Vilniaus apskr. VPK pareigūną (g. 1992 m.) bei kartu gyvenančią moterį (g. 1999 m.). Pareigūno stažas – beveik 9 metai.

Jurbarke sudegintas policininko automobilis: įtariamas padegimas

Trečiadienį vėlai vakare Jurbarke, įtariama, buvo padegtas policijos pareigūnui priklausantis automobilis.  Policijos departamento duomenimis, M. Vanačiaus gatvėje stovėjusiame automobilyje „Opel Omega“ gaisras kilo apie 23.45 valandą.  Gaisro metu apdegė automobilio padanga.  Dėl svetimo turto sunaikinimo policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2020-06-18

Kaišiadorių rajone sulaikytas policininką puolęs vyras

Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, penktadienį sulaikytas policininką sužalojęs neblaivus jaunas vyras. Policijos departamento teigimu, šiek tiek po pusės vienuoliktos vakaro, atvykus dėl pranešimo apie galimą smurtą artimoje aplinkoje, 1997 metais gimęs vyras, siekdamas išvengti sulaikymo, priešinosi bei sužalojo tarnybos metu buvusį uniformuotą Kauno apskrities policijos pareigūną. Policininką puolęs vyras buvo neblaivus – jam nustatytas 1,52 prom. girtumas.

Kaune sulaikytas girtas policijos pareigūnas – įpūtė daugiau kaip 2 promiles

Kaune šetadienį prie vairo sulaikytas neblaivus policijos pareigūnas, pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK)  Automobilis „Audi A6”, kurį ne tarnybos metu vairavo neuniformuotas, neblaivus Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnas, Juodelynės gatvėje sustabdytas 17.05 valandą. 1968 metais gimusiam vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,44 promilės.

Didžiausias išpuolis Kanados istorijoje: policininku persirengęs užpuolikas nušovė 16 žmonių

Kanadoje policininku persirengęs užpuolikas savaitgalį nušovė 16 žmonių, siautėdamas vienoje Naujosios Škotijos provincijos gyvenvietėje, kol galiausiai buvo nukautas teisėsaugos pareigūnų po 12 valandų trukusių gaudynių, sekmadienį pranešė federalinė policija. Šios šaudynės, kaip manoma, yra didžiausias tokio pobūdžio nusikaltimas per šalies istoriją.
2020-04-20

Po siaubingos girto policininko sukeltos avarijos – bandymai išsisukti

Iš policijos tarnybos atleista tyrėja Rūta Stankutė toliau mindžioja teismų slenksčius. Tokios nemalonės ji susilaukė dar dėl 2017 metų birželį nutikusios ir visos policijos sistemos reputaciją suteršusios istorijos. Būtent R. Stankutė su kitu kolega tuomet atvyko į Kėdainių rajone esantį Dotnuvos miestelį, kur buvo pranešta apie įvykusią eismo nelaimę. Paaiškėjo, kad į eismo įvykį pateko girtas kitas R. Stankutės kolega Lukas Tamošaitis.
Į viršų