pocytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pocytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pocytė“.

Dviratininkė R. Pocytė Olandijoje finišavo pagrindinėje jaunimo grupėje

Olandijos provincijoje Limburge vykstančio 79-ojo pasaulio dviračių sporto plento čempionato jaunių (17-18 metų) merginų grupinėse lenktynėse penktadienį 17-metė Lietuvos atstovė Rasa Pocytė finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė šeštąją vietą. Nugalėtojos titulą apgynė britė Liusi Garner (Lucy Garner). Ji 65 km nuvažiavo per 2 val. 11 min. 26 sek. Kartu su nugalėtoja finišavo 19-os dviratininkių grupė. Sidabras atiteko Norvegijos, o bronza - Italijos dviratininkėms.
2012-09-21

Europos dviračių treko jaunių ir jaunimo čempionate – penki Lietuvos atstovai

Liepos 3-8 dienomis Portugalijoje vyksiančiame Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus penki dviratininkai. Jaunimo varžybose lenktyniaus 21-erių metų panevėžietė Vaida Pikauskaitė, o jaunių grupėje startuos Panevėžyje besitreniruojantys 17-mečiai Airidas Videika, Mantas Petrusevičius ir Šarūnas Kuncevičius bei 16-metė vilnietė Rasa Pocytė. „Mūsų tikslas - pirmiausia patikrinti vaikinus, kurie į treką atėjo iš plento lenktynių.