platu 25

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „platu 25“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „platu 25“.

Finišavo stipraus vėjo ir sportinių iššūkių buriuotojams nepagailėjusi „Galvės taurės“ regata

Tris dienas, nuo penktadienio iki sekmadienio, Trakuose vyko intenstyvios buriuotojų kovos – prie starto linijos stojo tiek patys jauniausieji, buriuojantys vienvientėmis arba dvivietėmis jachtutėmis, tiek suaugusieji, besivaržantys 5 asmenų komandai tinkamais „Platu 25“ klasės laivais.
2023-06-05

Europos „Platu 25“ čempionate lietuviai – per plauką nuo apdovanojimų pakylos

Keturias dienas Odesoje, Europos „Platu 25“ jachtų klasės čempionate, itin stipraus vėjo ir aukštos bangos sąlygomis su dar 34 konkurentais lenktyniavusi kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama „White Whale“ įgula užėmė 4-ąją vietą ir liko vos per plauką nuo apdovanojimų pakylos.
2021-10-10

Pasaulio čempionatas baigtas, „Mojito-tv3.lt“ jachta iškelta į krantą

Šeštadienį baigėsi Sicilijoje vykęs pasaulio buriavimo Platu 25 čempionatas. Lietuvos garbę gynusi jachta „Mojito-tv3.lt“ bendrojoje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą. Paskutinę dieną plaukimai neįvyko – vėjo buvo per mažai. Taigi „Mojito-tv3.lt“ įgula liko toje pozicijoje, kurioje buvo prieš tai – 15-a. Toks rezultatas komandą tenkina. Lietuviai suprato, kad gali kaip lygūs varžytis su stipriausiais planetos buriuotojais. Kitų metų pasaulio čempionatas planuojamas Rygoje.