piziks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „piziks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „piziks“.

Lietuvos dviračių kroso meistrai įgijo naujos patirties Belgijoje

Belgijoje, Koksijde mieste, buvo surengtas dviračių kroso pasaulio taurės etapas, kuriame dalyvavo ir sportininkai iš Lietuvos. „DPA Cyclo-cross“ komandai atstovaujantis Domas Manikas amžiaus grupėje iki 23 metų finišavo 65-tas, o Žygimantas Baikštys jaunimo grupėje užėmė 60-tą vietą, teigiama pranešime spaudai.
2011-11-29

Sėkmingas Lietuvos dviračių kroso atstovų startas Europos čempionate

Europos dviračių kroso čempionato startas buvo sėkmingas Lietuvos sportininkams. Italijoje surengtose varžybose, „DPA cyclo-cross“ komandai atstovaujanti Laura Braziulytė moterų elito klasėje pateko į trečią dešimtuką ir užėmė aukštą 24 vietą. Tuo tarpu Domas Manikas jaunimo iki 23 metų grupėje finišavo 37-tas, teigiama pranešime spaudai. Komandos treneris Arvis Piziks liko patenkintas rezultatais bei teigė, jog komandos debiutas buvo sėkmingas.