pirmas blynas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pirmas blynas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pirmas blynas“.

Diana Nausėdienė ir karalienė Mathilde apsilankė socialiniame restorane: turime galvoti apie visus valstybės piliečius

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė ir Belgijos Karalienė Mathilde trečiadienį skyrė dėmesį socialinių inovacijų vystymo temai ir apsilankė Vilniuje įsikūrusiame socialiniame restorane „Pirmas blynas“. Pirmoji ponia ir karalienė Mathilde susipažino su restorano įkūrėju Timu Van Wijku ir „Pirmojo blyno“ komanda, kurią visą sudaro žmonės su negalia, taip pat bendravo su restorano partneriais ir įkūrėjo šeima. Restoranas yra įsikūręs ypatingoje sostinės vietoje – Šv.
2022-10-26
REKLAMA
Fotomenininkė Dalia Mikonytė parodos atidaryme papasakojo, kaip kuriama alternatyvi fotografija. Aurelijos Babinskienės nuotr.  Fotomenininkė Dalia Mikonytė parodos atidaryme papasakojo, kaip kuriama alternatyvi fotografija. Aurelijos Babinskienės nuotr.

Kavinėje „Pirmas blynas“ – netikėtas fotografijos formas pristatanti paroda

Kavinėje „Pirmas blynas“ iki sausio pradžios galima apžiūrėti parodą „Fotografijos alternatyvos“. Tai – negalią turinčių fotografų stovykloje gimę darbai, sukurti naudojant alternatyvias technikas.  Lietuvos neįgaliųjų draugija, jau ne pirmą dešimtmetį globojanti negalią turinčius kūrėjus, kasmet į kūrybinę stovyklą pakviečia ir fotografuoti mėgstančius žmones. Stovykloje gimę darbai vėliau pristatomi parodose. Šias iniciatyvas remia Lietuvos kultūros taryba.
2019-12-04
REKLAMA
„All invited“ administruoja ir kūrybinėms dirbtuvėms vadovauja Rūta Udraitė-Mikalauskienė. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  „All invited“ administruoja ir kūrybinėms dirbtuvėms vadovauja Rūta Udraitė-Mikalauskienė. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

„All invited“ – visi kviečiami prisidėti prie socialinio verslo idėjos sėkmės

Restorane „Pirmas blynas“ – kūrybinė atmosfera: vyksta socialinio verslo „All invited“ (liet. „Visi pakviesti“) kūrybinės dirbtuvės. Jų dalyviai, susėdę prie kelių sustumtų staliukų, piešia eskizus, kurie tekstilės spausdintuvu bus perkelti ant marškinėlių ar džemperių.  „Jau seniai „All invited“ iniciatyvas stebiu feisbuke, – pasakoja viena iš dalyvių Asta.
2019-12-03
REKLAMA
Varžybose gautu medaliu džiaugiasi Povilė, dirbanti restorane „Pirmas blynas“. Nijolės Zenkevičiūtės nuotr.  Varžybose gautu medaliu džiaugiasi Povilė, dirbanti restorane „Pirmas blynas“. Nijolės Zenkevičiūtės nuotr.

Gimnastikos klubo „Skrydis“ treneriai: „Esame pasiruošę dalyvauti tarptautinėse varžybose“

Praėjusį sekmadienį gimnastikos klubo „Skrydis“ sporto salėje tvyrojo pakili, šventiška nuotaika. Čia susirinkę tėvai, seneliai, broliukai ir sesutės stebėjo neeilines sporto varžybas – jaunieji klubo „Skrydis“ lankytojai dalyvavo pirmajame Lietuvos specialiosios olimpiados sutrikusio intelekto asmenų sportinės gimnastikos čempionate. Kartu su jais varžėsi svečiai iš Talino ir Klaipėdos.
2019-11-20
REKLAMA
 Timas van Wijkas su savo komanda paminėjo pirmąjį „Pirmo blyno“ gimtadienį. Sigitos Inčiūrienės nuotr.   Timas van Wijkas su savo komanda paminėjo pirmąjį „Pirmo blyno“ gimtadienį. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

„Pirmo blyno“ įkūrėjas Timas van Wijkas: „Net ir po metų negaliu nustoti stebėtis“

Praėjusį šeštadienį „Pirmame blyne“ vis dar sklandė šventinė nuotaika – pamerktos puokštės ir ore kabantis helio balionas išdavė, kad restoranas ką tik paminėjo vienerių metų gimtadienį. Kiekvieną įėjusį draugiškai pasitinka Edvinas ir Vaidotas – šiandien jų pamaina. Edvinas siūlo atsisėsti ir išsirinkti, ką valgysiu. Salėje lankytojų nedaug, todėl užkalbinu – klausiu, kaip restorano komanda atšventė gimtadienį.
2019-09-17
REKLAMA
VšĮ „Sopa“ direktorė Jurgita Kuprytė (dešinėje) su „Pirmame blyne“ dirbančiais Povile ir Edvinu.  (Aldonos Milieškienės nuotr.)  VšĮ „Sopa“ direktorė Jurgita Kuprytė (dešinėje) su „Pirmame blyne“ dirbančiais Povile ir Edvinu.  (Aldonos Milieškienės nuotr.)

Lietuviškasis „Oskaras“ – restoraną Vilniuje atidariusiam olandui

Restoranas „Pirmas blynas“ vakar dirbo trumpiau – norinčius pasimėgauti čia kepamais gardžiais ir sočiais blynais pasitiko skelbimas, kad restoranas dirba iki 15 valandos, nes tądien vyksta Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai, kuriuose „Pirmas blynas“ nominuotas gauti „Įveiktos kliūties“ apdovanojimą.
2019-03-29

Paskelbti gražiausi Lietuvos įmonių pavadinimai

Trečiadienį Kultūros ministerijoje Vilniuje apdovanoti gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų, specialus Valstybinės kalbos inspekcijos prizas teko bendrovei „Pirmas blynas“. Šių metų konkurso nugalėtojomis paskelbta 18 įmonių: „Pirmas blynas“, „Tylus ūžesys“, „Dovanosis“, desertinė „Atostogos“, „Takus“, „Ratuoti mėsainiai,“ „Skruzdis“, „Nesušlapk“, „Baltas varnas“, „Viskas ore“ iš Vilniaus, „Sąjungininkai“ iš Kauno, „Buvo kartą“ iš Šiaulių, „Pumpurai“ iš Panevėžio, „Darnios ribos“ iš Kėdainių,...
2019-02-20
Į viršų