pirma vieta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pirma vieta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pirma vieta“.

Šie vardai muša populiarumo rekordą: nuo kai kurių šiaušiasi oda

Vaikams duodamų vardų mados keičiasi nuolat, tačiau manoma, kad 2019 metais šie vardai bus labai populiarūs. Daugelis mamų ir tėčių rinkdami vaikui vardą kankinasi labai ilgą laiką. Kai kurie nusprendžia rinktis tradicinius variantus, o kitiems labiau patinka neįprasti bei originalūs vardai. Didžiosios Britanijos valstybinės statistikos tarnyba neseniai atskleidė TOP100 populiariausių vardų 2018 metais. Mergaitiškų vardų tarpe pirmą vietą užima Olivija, toliau rikiuojasi Amelija, Isla ir Ava.
2018-11-23

Lietuvos vardas nuskambėjo visame pasaulyje: čia geriausias „Wi-Fi“

Remiantis naujos apklausos, pagrįstos naudotojų patirtimi, duomenimis, Lietuva pirmauja visame pasaulyje pagal teikiamas viešas belaidžio interneto („Wi-Fi“) paslaugas. Estija liko antroje vietoje, rašo estonianworld.com. Baltijos šalys aplenkė tokias turtingas valstybes kaip Singapūras ir Šveicarija. „Wi-Fi“ greitis ir kokybė buvo patikrinta 184 valstybėse.
2015-12-03

10 valstybių, pirmaujančių išskirtinėse kategorijose (II)

Visada smagu galvoti, kad šalis, kurioje gyvename, kažką daro geriausiai. Turėdami tai omeny pasidomėkite įvairiomis šalimis ir įsitikinsite, kad kai kurios iš jų pirmauja labai įdomiose ir net keistose kategorijose. Toptenz.net jums siūlo paskaityti apie 10 tokių valstybių. 5. Šveicarija: kyšių nedavimas Atrodo, kad kyšininkavimas yra paplitęs visur išskyrus Šveicariją.
2013-12-12

10 valstybių, pirmaujančių išskirtinėse kategorijose (I)

Visada smagu galvoti, kad šalis, kurioje gyvename, ką nors daro geriausiai. Turėdami tai omenyje pasidomėkite įvairiomis šalimis ir įsitikinsite, kad kai kurios iš jų pirmauja labai įdomiose ir net keistose kategorijose. Toptenz.net jums siūlo paskaityti apie 10 tokių valstybių. 10. Afganistanas: narkotikai Kiekvienas, kuris matė „Rembo“ filmus, žino, kad Afganistanas yra labai nyki žemė. Tačiau ši valstybė yra viena iš pasaulio narkotikų sostinių.
2013-12-11

V. Alekna laimėjo „Deimantinės lygos“ varžybas Londone

Londone (Didžioji Britanija) surengto Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ 12–ojo etapo vyrų disko metimo varžybas šeštadienį laimėjo dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. 39–erių metų lietuvis sėkmingiausiu, ketvirtuoju, bandymu diską numetė 66 m 71 cm. V. Alekna pirmuoju bandymu diską nusviedė 63 m 35 cm, antruoju – 65 m 5 cm, o trečiasis, penktasis ir šeštasis lietuvio mėginimai nebuvo įskaityti.
2011-08-06

Kanojininkams R. Labuckui ir T. Gadeikiui – Europos čempionato auksas

Serbijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių kanojų finale 200 m distancijoje sekmadienį lietuviai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis finišavo pirmi ir iškovojo aukso medalius. Lietuvos irkluotojai distanciją įveikė per 37,416 sek. R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo penktus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.