piotras wlodarczykas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „piotras wlodarczykas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „piotras wlodarczykas“.

V. Alunderio klubas žais Lenkijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje

Trečiadienį atsakomosiose Lenkijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Vido Alunderio Lubino „Zaglębie“ klubas svečiuose 3:2 (1:1) antrą kartą įveikė Varšuvos „Polonia“ ekipą ir pateko į pusfinalį. Pirmąsias rungtynes prieš savaitę savo aikštėje „Zaglębie“ futbolininkai laimėjo 5:0 (3:0). V. Alunderis atsakomajame mače vėl nežaidė. Du įvarčius nugalėtojams trečiadienį pelnė Dawidas Plizga (59 ir 68 min.), vieną - Piotras Wlodarczykas (27 min.
2008-04-09

V. Alunderio įvartis draugiškose futbolo rungtynėse

Vidas Alunderis įmušė įvartį, o jo Lubino „Zaglębie“ vienuolikė, Lenkijos futbolo čempionatui besirengianti Portugalijoje, ketvirtadienį 2:0 (0:0) nugalėjo vieną šios šalies pirmenybių autsaiderių „FC Pacos de Ferreira“ klubą.Antrajame kėlinyje žaidęs lietuvis įmušė antrąjį susitikimo įvartį, o pirmasis Lubino komandoje pasižymėjo Piotras Wlodarczykas.
2008-02-08

M. Kižio įvartis neišgelbėjo Lodzės klubo nuo pralaimėjimo Lenkijos futbolo lygoje

Pirmąjį įvartį Lenkijos futbolo čempionate įmušė Marius Kižys, tačiau jo Lodzės LKS klubas sekmadienį XIX turo rungtynes svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Varšuvos "Legia" vienuolikei ir su 31 tašku liko ketvirtas.Nuo 73 minutės žaidęs lietuvis pasižymėjo 84 minutę, sušvelninęs skirtumą - 1:2.Nugalėtojų, kurie su 31 tašku pakilo į penktąją poziciją, gretose pasižymėjo Piotras Wlodarczykas (22 min.) ir Marcinas Smolinskis (54 min.