piotras bobras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „piotras bobras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „piotras bobras“.

Europos šachmatų čempionatą lietuviai pradėjo pergalėmis

Pergalingai Europos šachmatų pirmenybes Vokietijoje antradienį pradėjo du Lietuvos atstovai iš dešimties dalyvaujančių čempionate.Moterų varžybų pirmojo rato mače Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2462) baltosiomis figūromis 1:0 nugalėjo kroatę Mirjaną Medič (2265), o Sigitas Kalvaitis (2216) įveikė baltarusį Andrejų Kovaliovą (2532).Moterų turnyre (150 dalyvių) Deimantė Daulytė (2224) pirmojo rato mačą 0:1 pralaimėjo rumunei Corinai-Isabelai Peptan (2422), Rasa Norinkevičiūtė (2048) turėjo pr...