pilsen world cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pilsen world cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pilsen world cup“.

"Efes Pilsen" vyrų krepšinio turnyrą Stambule laimėjo Italijos rinktinė

Sekmadienį (08.24) Stambule pasibaigusio šešių komandų tarptautinio "Efes Pilsen World Cup 2" turnyro nugalėtoja tapo Italijos rinktinė, finale 76:64 įveikusi Europos vicečempionę bei varžybų šeimininkę Turkijos komandą. Trečiąja vieta tenkinosi pasaulio bei Europos čempionai Serbijos ir Juodkalnijos krepšininkai, po atkaklios kovos 92:88 įveikę Rusijos ekipą.
2003-08-25

"Efes Pilsen" vyrų krepšinio turnyre turkai atsirevanšavo serbams už pralaimėjimą Europos pirmenybėse

Šeštadienį Turkijos vyrų krepšinio rinktinė Stambule vykstančio tarptautinio "Efes Pilsen World Cup 2" turnyro pusfinalyje 90:88 (28:25, 23:18, 21:21, 18:24) įveikė Europos ir pasaulio čempionę Serbijos ir Juodkalnijos komandą ir atsirevanšavo už nesėkmę 2001 metų Europos čempionato finale. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Keremas Tunčeri (20 tšk.), Mehmetas Okuras (18 tšk.), Halukas Yildirimas (15 tšk.
2003-08-24

Tarptautiniame vyrų krepšinio turnyre Stambule

Turkijoje vykstančiame šešių vyrų krepšinio komandų "Efes Pilsen World Cup 2" turnyre Latvijos rinktinė ketvirtadienį 70:86 (19:22, 14:17, 10:19, 17:18) pralaimėjo varžybų šeimininkams. Svečiams, kurie pirmąsias artėjančių vyrų krepšinio pirmenybių Švedijoje rungtynes žais su Lietuvos komanda, 22 taškus pelnė Kasparas Kambala, 11 - Robertas Štelmaheris, 10 - Latvijos pilietybę turintis amerikietis Troy Ostleris, 8 - Ainaras Bagatskis.
2003-08-22

Stambule prasidėjo šešių vyrų krepšinio rinktinių turnyras

Trečiadienį Turkijoje prasidėjo šešių vyrų krepšinio rinktinių "Efes Pilsen World Cup 2" turnyras, kuriame dalyvau penkios Europos pirmenybėms Švedijoje besirengiančios komandos bei Naujosios Zelandijos ekipa. Pirmame varžybų etape rinktinės žaidžia dvejose grupėse. A grupės lyderiais tapo pasaulio bei Europos čempionai Serbijos ir Juodkalnijos krepšininkai, 82:74 (25:14, 20:24, 17:20, 20:16) nugalėję Italijos ekipą.