pilietybės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pilietybės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pilietybės“.

Čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis: „Gėda, kad Allison Reed vis dar neturi Lietuvos pilietybės“

Lietuvos čiuožimo federacijos (LČF) prezidentas Vytautas Jasutis kritiškai vertina tai, kad ledo šokėjai Allison Reed vis dar nėra suteikta Lietuvos pilietybė. Ši situacija, pasak jo, yra gėdinga. „Tai yra dar viena didžiulė gėda, kurios, deja, pasekmes mes matome ir dabar“, – antradienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė V. Jasutis. „Dabar mes visi džiaugiamės medaliu ir visi čia rašo, visi nori interviu, rašo, kokia puiki Allison, koks puikus Saulius.
133 2024-01-16

JT: pasaulyje yra mažiausiai 4,4 mln. žmonių be pilietybės

Pasaulyje mažiausiai 4,4 mln. žmonių yra be pilietybės, nors tikrieji skaičiai gali būti kur kas didesni dėl jų santykinio nematomumo, šeštadienį paskelbė Jungtinės Tautos (JT). JT pabėgėlių agentūra UNHCR sako, kad pilietybės neturėjimas turi pražūtingą poveikį be jos likusiems žmonėms ir paragino dėti daugiau pastangų kovojant su tokia atskirtimi. „Mažiausiai 4,4 mln. žmonių 95-iose šalyse yra nurodyti kaip be pilietybės arba nenustatytos pilietybės, – pareiškime paskelbė agentūra.
2023-11-04

Margaritai Drobiazko – Šedbaro kirtis: dėl siekio pasirodyti Sočyje siūlo atimti Lietuvos pilietybę

Nepaisydama Rusijos sukelto karo Ukrainoje garsi Lietuvos šokėjų ant ledo pora – Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko ketina dalyvauti jau antradienį Sočyje prasidėsiančiose vyksiančiuose „Gulbių ežero“ pasirodymuose. Smerkdamas šį sportininkų žingsnį Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Statys Šedbaras iškėlė M. Drobiazko pilietybės klausimą.
Į viršų