pikauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pikauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pikauskaitė“.

Dviračių treko rinktinės treneriai prognozuoja sėkmingą sezoną

Lietuvos dviračių sporto treko rinktinė aktyviai ruošiasi naujam sezonui. Rinktinės treneris Antanas Jakimavičius pažymi, kad metai bus įdomūs: rudenį prasidės atranka į 2016 m. Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, spalį laukia Europos čempionatas, kuriame, tikimasi, sėkmingai pasirodys jaunimas.
2014-03-07

Lietuvos dviratininkės pasaulio taurės varžybose liko ketvirtos

Lietuvos dviratininkės - 25-erių metų Vilija Sereikaitė, 24-erių metų Aušrinė Trebaitė ir 21-erių metų Vaida Pikauskaitė - Glazge (Didžioji Britanija) vykstančio antrojo pasaulio taurės varžybų etapo moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynėse užėmė ketvirtąją vietą. Europos čempionė Lietuvės trijulė kovoje dėl trečiosios vietos distanciją įveikė per 3 min. 27,104 sek. ir nusileido Baltarusijos dviratininkėms (3 min. 25,737 sek.
2012-11-16

Europos dviračių treko jaunių ir jaunimo čempionate – penki Lietuvos atstovai

Liepos 3-8 dienomis Portugalijoje vyksiančiame Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus penki dviratininkai. Jaunimo varžybose lenktyniaus 21-erių metų panevėžietė Vaida Pikauskaitė, o jaunių grupėje startuos Panevėžyje besitreniruojantys 17-mečiai Airidas Videika, Mantas Petrusevičius ir Šarūnas Kuncevičius bei 16-metė vilnietė Rasa Pocytė. „Mūsų tikslas - pirmiausia patikrinti vaikinus, kurie į treką atėjo iš plento lenktynių.
2012-06-29

Lietuvos dviratininkių trijulė Melburne liko vienuolikta ir nevyks į Londoną

Melburne (Australija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynėse Lietuvos dviratininkės - 25 metų Vilija Sereikaitė, 23 metų Aušrinė Trebaitė ir 21 metų Vaida Pikauskaitė - užėmė 11-ąją vietą ir nepateko į Londono olimpines žaidynes. Trenerio Antano Jakimavičiaus auklėtinės distanciją įveikė per 3 min. 25,656 sek. ir 0,812 sek. pagerino Lietuvos rekordą.
2012-04-05

Dviratininkė V. Pikauskaitė skrečo rungtyje – 14-a

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio ketvirtojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų skrečo (10 km, 40 ratų) rungtyje penktadienį Lietuvos atstovė Vaida Pikauskaitė užėmė 14-ąją vietą. Nugalėjo australė Melissa Hoskins. Varžybose dalyvavo 23 dviratininkės.
2012-02-17

Dviratininkė S. Krupeckaitė keirino reitinge pakilo į pirmąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko moterų keirino rungties reitinge po pasaulio taurės varžybų Pekine (Kinija) lietuvė Simona Krupeckaitė iš trečiosios vietos pakilo į pirmąją (750 tšk.). Antrąją vietą užima rusė Jekaterina Gnidenko (712 tšk.), o į trečiąją vietą iš pirmosios nukrito vokietė Kristina  Vogel (709 tšk.). Klasifikuota 121 dviratininkė iš 33 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją.
2012-01-20

Lietuvos dviratininkės pasaulio taurės varžybose Kinijoje – penktos

Ketvirtadienį Pekine (Kinija) prasidėjusio trečiojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose Lietuvos dviratininkės – 20-metė Vaida Pikauskaitė, 23-ejų Aušrinė Trebaitė ir 24-erių Vilija Sereikaitė užėmė penktąją vietą. Lietuvos dviratininkės distanciją įveikė per 3 min. 28,168 sek. Finale susitiks geriausiai atrankos varžybose pasirodžiusios Baltarusijos (3.24,857) ir Ukrainos (3.25,672) ekipos.
2012-01-12

Lietuvos dviratininkės pasaulio taurės varžybose Kolumbijoje liko ketvirtos

Kalyje (Kolumbija) vykstančio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynėse Lietuvos dviratininkės - 23-ejų metų Aušrinė Trebaitė, 20-metė Vaida Pikauskaitė ir 24-erių metų Vilija Sereikaitė užėmė ketvirtąją vietą. Mūsų šalies atstovės (3 min. 55,010 sek.
2011-12-02

Lietuvos dviratininkės pasaulio taurės varžybose Kolumbijoje kovos dėl bronzos

Trečiadienį Kalyje (Kolumbija) prasidėjusio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose Lietuvos dviratininkės - 20-metė Vaida Pikauskaitė, 23-ejų metų Aušrinė Trebaitė ir 24-erių metų Vilija Sereikaitė užėmė ketvirtąją vietą ir kovos „mažajame“ finale. Lietuvos dviratininkės distanciją įveikė per 3 min. 26,468 sek.
2011-12-01

Lietuvos dviratininkės Europos treko čempionate – devintos

Lietuvos dviratininkės – 20–metės Vaida Pikauskaitė ir Aleksandra Sošenko bei 23–ejų metų Aušrinė Trebaitė – penktadienį Apeldorne (Olandija) prasidėjusio antrojo Europos dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose užėmė devintąją vietą. Lietuvos trijulė distanciją įveikė per 3 min. 33,726 sek. Geriausiai pasirodė britės – 3 min. 22,414 sek. Lietuvės pranoko Ispanijos, Rusijos ir Italijos atstoves.