pijus širvys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pijus širvys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pijus širvys“.

Idealų perdavimą „mokytojui“ atlikęs Pijus Širvys – apie išmoktas pamokas ir neišnaudotas progas

Antradienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė 1:0 palaužė Gibraltaro futbolininkus ir išsaugojo vietą UEFA Tautų lygos C divizione.  Primename, kad tokiu pačiu rezultatu mūsiškiai laimėjo ir Portugalijoje, tad bendras abiejų rungtynių rezultatas buvo 2:0 Lietuvos naudai. Nors lietuviai susikūrė nemažai progų, tačiau tik vienas įvartis pasiekė tikslą. 50 minutę Fedoras Černychas sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus, o tai jam padėjo padaryti puikų perdavimą atlikęs Pijus Širvys.
2024-03-27

Paaiškėjo, kas pretenduoja tapti geriausiais Lietuvos metų futbolininkais

Praėjusią naktį finišavo pirmasis balsavimo etapas 2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimuose. Trečiadienį startuoja antrasis balsavimo etapas, čia kiekvienoje nominacijoje lieka po tris kandidatus, iš kurių po vieną bus išrinkta kiekvienos nominacijos nugalėtoju. Antrasis balsavimo etapas vyks iki sausio 23 dienos imtinai. Atiduoti savo balsus galite paspaudę čia.
2024-01-17

Lietuvos rinktinei pergalę dovanojęs Širvys – simbolinėje FIFA atrankos rinktinėje

Du įvarčius Lietuvos rinktinei pelnęs ir pergalę prieš Bulgariją išvykoje nukalti padėjęs Pijus Širvys pateko į simbolinę atrankos į Europos čempionatą septintojo turo rinktinę. Sofascore lietuvio pasirodymą įvertino 8.8 balo. Geriausiai šioje simbolinėje rinktinėje buvo įvertintas puolėjas iš Kosovo Milotas Rashica. Jis pelnė du įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama rinktinė 3:0 nugalėjo Andorą.
2023-10-15

Jankauskas po Lietuvos rinktinės pergalės: „Atsirado drąsa, branda“

Lietuvos rinktinė šeštadienio vakarą Europos čempionato atrankos rungtynėse išvykoje 2:0 nugalėjo Bulgarijos komandą ir įsirašė svarbius tris taškus. Bulgarai pirmo kėlinio pabaigoje po gautos raudonos kortelės liko mažumoje, dar iki pertraukos Pijus Širvys spėjo juos nubausti tiksliu smūgiu, o antro kėlinio pradžioje užfiksavo dublį ir taip padėjo rinktinei iškovoti itin svarbų laimėjimą.
81
2023-10-15

„Panevėžio“ klubo gretose lieka gynėjas

„Panevėžio“ futbolo klubo marškinėlius ir toliau vilkės dešiniajame gynybos krašte rungtyniaujantis Pijus Širvys. Su 24-erių dešiniojo krašto gynėju sutartis pratęsta dar vienam – trečiajam – sezonui. Praėjusiais metais P. Širvys debiutavo Lietuvos rinktinėje ir šalies čempionate sužaidė 32 mačus, per kuriuos pelnė įvartį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2023-01-23

Širvys apie „Panevėžio“ galimybes sugrįžti į pergalingas vėžias: „Užtektų vienerių gerų rungtynių, kad vėl įsibėgėtumėme“

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį sekmadienį sieks sugrįžti į pergalingas vėžes „Optibet A lygoje“ – 23-iajame ture namuose panevėžiečiai priims Gargždų „Bangą“. Tai bus trečioji komandų akistata šiame sezone: pirmame mače „Panevėžys“ savo sirgalių akivaizdoje nugalėjo 2:0, o antrose rungtynėse buvo iškovota pirmoji pergalė Gargžduose – 2:1. Turnyro lentelėje gargždiškiai žengia 8-oje vietoje – jų kraityje 21 taškas.
2022-08-21

Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lankos komandą

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą. Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus.
2018-07-11

Į Šri Lanką nuvykę Lietuvos futbolininkai neįveikė šios šalies rinktinės

Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe, sekmadienį pasibaigęs 0:0. Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau pasinaudoti dėkingomis progomis nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.
2018-07-08

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.