pietro aradori

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pietro aradori“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pietro aradori“.

„Lietkabelio“ varžovė – lietuviams artima Italijos komanda

Trečiasis Panevėžio „Lietkabelio“ Europos taurės varžovas – Italijos Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Panevėžiečiams tai – galimybė reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo Miunchene. Turi tikrą lyderį „Grissin Bon“ ir „Lietkabelio“ statistika – vienoda. Abi komandos laimėjo po rungtynes iš dviejų.
2017-10-25

Italai gruzinus nustūmė į nepavydėtiną padėtį

Italijos rinktinė užsitikrino trečiąją Europos krepšinio čempionato B grupės vietą. Italai trečiadienį po atkaklios kovos 71:69 (27:10, 11:20, 20:17, 13:22) nugalėjo gruzinus. Italai rungtynes pradėjo 16:2 (6 minutė), o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 29:10. Gruzinai, visas rungtynes besiviję varžovus, juos aplenkė paskutinę minutę (68:67). Tačiau likusį laiką sėkmingiau sužaidė italai. Pastarieji atliko 20 rezultatyvių perdavimų, gruzinai – 10. Italai blokavo penkis varžovų metimus.
2017-09-06

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Italijos vyrų krepšinio lygoje žaidę trys lietuviai pelnė 31 tašką

Ketvirtą nesėkmę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XIII turo rungtynėse patyrė, tačiau šešiolikos komandų turnyro lyderio poziciją išsaugojo šalies vicečempionas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi bei Rimantu Kaukėnu, antradienį svečiuose 70:94 (18:26, 17:21, 21:33, 14:14) pralaimėjęs šeštojoje pozicijoje esantiems Sasario „Banca di Sardegna“ (8 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkams.
2015-12-24

„Montepaschi“ klubą po šio sezono gali sudrebinti nemenkos permainos

Italų spauda praneša, jog Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas, pradeda dėlioti kito sezono planus. Skelbiama, jog į komandos sudėtį gali sugrįžti Benjaminas Eze. Šis turi Italijos pilietybę ir nori sugrįžti į italų čempionų gretas.
2012-04-01

Naudingiausias Eurolygos dešimtojo turo žaidėjas – P. Aradori

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų dešimtojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Sienos „Montepaschi“ (Italija) gynėjas Pietro Aradori, surinkęs 33 naudingumo reitingo balus. 23-ejų metų 194 cm ūgio italas per rungtynes svečiuose su Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) komanda (79:53) per 25 min. pelnė 23 taškus (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 2/3, baudos 7/10), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei po kartą suklydo ir prasižengė.