philas jones

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „philas jones“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „philas jones“.

„Manchester United“ namie nesugebėjo įveikti kėlinį mažumoje žaidusio „Bournemouth“

Šeštadienį pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynėse „Manchester United“ namuose nesugebėjo įveikti Bornmuto „Bournemouth“ – 1:1 (1:1). Svečiai visą antrąjį kėlinį turėjo vienu žaidėju mažiau. Šeimininkai per pirmąsias 10 minučių nepasinaudojo puikiomis progomis. „Manchester United“ 2-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet neįmušė Wayne’as Rooney. 5-ąją minutę vienas prieš vartininką išbėgo, bet jo neįveikė Paulis Pogba.