Philas Fodenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Philas Fodenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Philas Fodenas“.

Philo Fodeno „hat-trickas“ atnešė „Manchester City“ klubui pergalę

„Manchester City“ komanda pergalingai pasirodė pirmadienio „Premier“ lygos rungtynėse. Varžovus vytis turėjusi Pepo Guardiolos vadovaujama komanda į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. „Man City“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Brentford“. „Brentford“ rungtynėse pasižymėjo pirmieji. Klaida „City“ gynyboje leido Nealui Maupay‘ui pabėgti vienam pieš vartininką ir jis 21-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus.
2024-02-06

Kosminiai pinigai: kai kurių futbolininkų vertė paprastam žmogui gali būti sunkiai suvokiama

Kylant infliacijai, visame pasaulyje brangsta bei keičiasi vertė ne tik įvairių daiktų, tačiau ir sportininkų. Ypač tą galima pamatyti futbole, kadangi Tarptautinio sporto studijų centro (CIES) futbolo observatorijos 2024 m. sausio pradžioje sudarytame žaidėjų vertinimų sąraše iš viso buvo net penkiasdešimt vienas žaidėjas, kuris dabar vertinamas daugiau nei 100 mln. JAV dolerių. (91,2 mln.
2024-01-20

„Man City“ ir dešimtyje pratęsė pergalių seriją, o lygos debiutantai iškovojo istorinį tašką

„Manchester City“ klubas tęsia savo pergalių seriją Anglijos „Premier“ lygoje. Šeštadienį „Man City“ namuose 2:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus. Tai buvo jau šeštoji Pepo Guardiolos auklėtinių pergalė per tiek pat „Premier“ lygos rungtynių. Nuo pat rungtynių pradžios varžovus spaudę šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė septintąją minutę.