pgr tyrimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pgr tyrimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pgr tyrimas“.

Vilnietį nustebino PGR tyrimo rezultatas: kartu Naujuosius šventę draugai susirgo, o man nerodo ligos

Vilnietis Saulius pasakojo atsidūręs dviprasmiškoje situacijoje – nors jaučia koronavirusui būdingus simptomus, PGR testas to nenustatė. Tuo metu greitasis antigeno testas buvo teigiamas. Gydytojai sako, kad tokie atvejai, nors ir reti, gali pasitaikyti, ir bet kuriuo atveju įspėja laikytis izoliacijos bei kartoti testą. Nors oficialiai ligos patvirtinimo negavo, Sauliui akivaizdu, kad jis užsikrėtė koronavirusu.

Sostinės poliklinikoje PGR testo atsakymą bus galima žinoti vos po kelių valandų

Gyventojai, kuriems greitai reikalingas būtent COVID-19 PGR testas, nuo šiol tokį atlikti galės Antakalnio poliklinikoje. Pasirinkus atlikti greitąjį PGR testą, pacientai bus priimami tą pačią dieną, o atsakymai jiems pateikiami per 1–2 valandas. „Greitasis PGR testas yra toks pat efektyvus ir patikimas kaip įprastas.
2021-10-20

Gydytojas: atliekant PGR tyrimą nėra „praduriamos smegenys“, tačiau tam tikri pojūčiai turėtų versti sunerimti

Ne tik COVID-19 vakcinos, bet nemalonieji PGR tyrimai daliai gyventojų kelia daug aistrų. Ir nors iš tiesų būta atvejų, kai tyrimo metu vatos tamponėlį reikėjo traukti iš plaučių ar pradėjo tekėti smegenų skystis, gydytojas Darius Rauba ramino, kad tokie atvejai – pavieniai. O pats jis tokių komplikacijų dar nematęs. Tačiau jis pabrėžia, kad tam tikri pojūčiai turėtų versti apsilankyti pas gydytojus.

Nemalonus PGR tyrimas „iki smegenų“ – jau praeitis? SAM profilaktiškai kviečia tirtis nauju metodu

Mobiliuose punktuose profilaktiniai tyrimai dėl COVID-19 nustatymo greitaisiais antigeno testais jau gali būti atliekami naujai verifikuotu metodu – imant ėminius iš priekinės nosies landos. Ši procedūra yra daug paprastesnė, nesukelia nemalonių pojūčių, o rezultatai gaunami vos per 30 minučių. Naująjį metodą įvertino ir patvirtino Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija.
Į viršų