peytonas siva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „peytonas siva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „peytonas siva“.

ALBA tvirtu pareiškimu užbaigė sezoną Eurolygoje

Pergalę Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (12/22) komanda, kuri namuose 81:58 (24:22, 25:8, 17:16, 15:12) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/24) ekipą. Per paskutinius tris kėlinius ALBA nei karto neatsiliko ir vienu metu pirmavo 26 taškų persvara.
2021-04-08

Vokiškoje pelkėje klimpęs „Žalgiris“ palaužė ALBA

Kauno „Žalgiriui“ (10/7) antradienio vakaras Vokietijoje buvo itin vargingas. Pirmoje pusėje strigę žalgiriečiai prakuto po pertraukos ir išvykoje 74:71 (12:14, 19:23, 23:11, 20:23) palaužė Berlyno ALBA (6/10). Kauniečiai įsirašė 5-ąją iš eilės pergalę Eurolygoje ir toliau sėkmingai kabinasi į tvirtesnes pozicijas aštuntuke. Nerezultatyviose rungtynėse kauniečiai išgyveno sumažinę klaidų skaičių.
2020-12-29

Marius Grigonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš Eurolygos klubą

Marius Grigonis naudingu žaidimu padėjo Berlyno ALBA iškovoti pergalę namie – sekmadienį 81:75 (20:19, 16:12, 29:20, 16:24) įveikti Eurolygoje žaidžiančius Bambergo „Brose“ krepšininkus. Svečiai priešinosi pirmojoje rungtynių dalyje. Vėliau ALBA ėmė dominuoti. Nors ketvirtasis kėlinys prasidėjo 65:54, „Brose“ kelis kartus buvo sumažinusi deficitą iki trijų taškų (66:69, 69:72, 72:75, 74:77). Vis dėlto, Berlyno krepšininkai varžovų šturmą atlaikė.
2018-02-04

Į kovą Europos taurėje – pirmąkart su „Neptūno“ nuskriaustais krepšininkais

Vyriausiasis „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis trečiadienį vyksiančiose Europos taurės turnyro rungtynėse su Berlyno ALBA žada kovą dėl pergalės. Strategas pirmąkart turės platesnį rotacijos arsenalą, mat po sunkios traumos sveiksta Egidijus Mockevičius, o iš finansinių bėdų kamuojamo Klaipėdos „Neptūno“ perbėgo Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas. Aukštesnei pozicijai prioriteto neteikia Berlyno komanda į Vilnių atvyksta, lietuviams turėdama puikiai pažįstamų veidų.