petteris solbergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petteris solbergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petteris solbergas“.

Kasparas Navickas triumfavo Europos čempionato Belgijos etape

Sėkmingai sezoną Portugalijoje pradėjęs jaunasis ralio kroso lenktynininkas Kasparas Navickas antrame 2017-ųjų etape Belgijoje perrašė Lietuvos automobilių sporto metraščius – pirmąjį kartą šalies istorijoje tapo „FIA“ Europos ralio kroso čempionato etapo nugalėtoju.
2017-05-14

Portugalijos ralio kroso čempionato etape – sėkmingas Kasparo Navicko sezono startas

Balandžio 21–23 dienomis Portugalijos kalnų miestelyje Montalegrėje griaudėjo lenktyninių bolidų varikliai – čia vyko antrasis pasaulio ir pirmasis Europos ralio kroso čempionato „Super 1600“ klasės etapas. Jame sėkmingai sezoną pradėjo lietuvis Kasparas Navickas, kuris finale finišavo ketvirtas ir po savaitgalio bendrojoje įskaitoje užima trečią vietą.
2017-04-24

Petteris Solbergas tapo pirmuoju „FIA World Rallycross“ čempionu

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Italijoje buvo karūnuotas dar vienas čempionas automobilių sporto istorijoje. Tai – puikiai ralio fanų žinomas ir jokių vilčių savo varžovams „Monster Energy“ pristatomame „FIA World Rallycross“ čempionate nepalikęs Petteris Solbergas. Stebuklais niekas netikėjo Norvego triumfo Italijoje pažiūrėti susirinko minios žiūrovų.
2014-10-02

Naujas B. Vanago ralio bolidas – P. Solbergo vairuotas „Subaru Impreza WRC“

Šiuo metu Dakaro ralio maratone dalyvaujantis Benediktas Vanagas automobilių sporto gerbėjams paruošė naują staigmeną. Šiųmečiame Lietuvos ralio sezone sportininkas ketina startuoti su mūsų šalyje dar nematytu „Subaru Impreza S8 WRC“. Vairuodamas šį automobilį, lenktynininkas taip pat planuoja garsinti Lietuvos vardą ir užsienio varžybų startuose.
2013-01-15

Ralio talentų turnyras lietuviui nebuvo palankus

“Pirelli Star Driver” laimėjo estas ir San Marino atstovas. Finale dalyvavo 14 ekipažų iš Europos ir po vieną iš Pietų bei Centrinės Amerikos. Dar penktadienį vyko fizinių pratimų užsiėmimai bei anglų kalbos testai. Tuo tarpu šeštadienį dalyvių laukė varžybos: po tris kartus reikėjo įveikti asfaltinį (14,40 km ilgio) bei gruntinį (12,45 km) greičio ruožus.Visi konkurso dalyviai važiavo savais automobiliais.
2009-09-21

Ralio talentų konkurse varžosi ir lietuvis

Penktadienį ir šeštadienį Austrijoje vyksta tarptautinio ralio talentų konkurso „Pirelli Star Driver Shoot“ finalas.  Šio konkurso vertinimo komisijos nariais bus 2003 m. pasaulio čempionas Petteris Solbergas bei 1986 ir 1988 m. pasaulio vicečempionas Markku Alenas.    26 metų V.Švedas į finalą pateko kartu su keturiais, dvi dienas rugpjūčio mėn.
2009-09-18

Argentinoje – Sebastieno Loebo triumfas

Pasaulio automobilių ralio čempionato penktąjį etapą - Argentinos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis „Citroen C4“ automobiliu. Penkiskart pasaulio čempionas Argentinos ralį laimėjo penktus metus iš eilės. Tai buvo penktoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 52-oji karjeroje.
2009-04-27

Pasaulio ralio čempionate S. Loebas iškovojo 9-ąją sezono pergalę

Pasaulio ralio čempionato (WRC) 12-ajame etape Ispanijoje ketvirtąją pergalę iš eilės bei devintąją šį sezoną iškovojo prancūzas Sebastienas Loebas iš „Citroen“ komandos. Keturiskart pasaulio čempionas pirmavo nuo pat pirmosios ralio dienos. Antrąją vietą užėmė kitas „Citroen“ ekipos lenktynininkas ispanas Danielis Sordo. Jis nugalėtojui pralaimėjo 25 sek. Trečioji vieta atiteko suomiui Mikko Hirvonenui, vairuojančiam „Ford“ komandos automobilį.
2008-10-05

S. Loebas pasiekė aštuntąją sezono pergalę

Sekmadienį pasibaigusį vienuoliktąjį pasaulio ralio čempionato (WRC) etapą Naujojoje Zelandijoje laimėjo pirmenybių lyderis prancūzas Sebastienas Loebas. Tai buvo jau aštuntoji „Citroen“ komandos lenktynininko pergalė šį sezoną. Keturiskart pasaulio čempionas varžybų lyderiu tapo tik paskutiniąją dieną, kai dėl techninių problemų aukščiausias pozicijas privalėjo apleisti „Ford“ ekipos atstovai. Visgi netikėtumų neišvengė ir pats S. Loebas.
2008-08-31

Suomis M. Hirvonenas – pasaulio ralio čempionato lyderis

Naujoje Zelandijoje prasidėjo 11-asis pasaulio ralio čempionato (WRC) etapas, kur po pirmosios dienos pirmauja suomis Mikko Hirvonenas. „Ford“ komandos lenktynininkas pasinaudojo pagrindinio varžovo Prancūzijos atstovo Sebastieno Loebo nesėkme ir bendroje įskaitoje įgijo beveik 30 sekundžių persvarą. Keturiskart pasaulio čempionas S.Loebas keletą minučių nesugebėjo užvesti „Citroen C4“ automobilio ir, pavėlavęs į startą, pusės minutės baudą. Ji po pirmosios ralio dienos žengia antras.