petteris northugas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petteris northugas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petteris northugas“.

Prisivirė košės: olimpinis čempionas iš Novergijos siunčiamas už grotų

Dukart olimpinis slidinėjimo čempionas norvegas Petteris Northugas stojo prieš teismą dėl šūsnio pažeidimų. Vasaros pabaigoje 34 metų P. Northugas buvo sustabdytas kelyje, kai su automobiliu ryškiai viršijo leistiną greitį. Jo automobilis lėkė net 168 km/val. greičiu. Sulaikymo metu policininkams kilo įtarimas, kad norvegas gali būti apsvaigęs nuo narkotikų. Vėliau šie įtarimai pasitvirtino – P .Northugo kraujyje rasta kokaino pėdsakų.
2020-12-21

Pasaulio slidinėjimo čempionato vyrų komandinėje sprinto rungtyje lietuviai buvo dvidešimti

Planetos slidinėjimo pirmenybėse Švedijoje vyrų komandinio sprinto (6 po 1,4 km laisvuoju stiliumi) rungtyje sekmadienį 20-ą vietą tarp 28 ekipų užėmė Lietuvos slidininkų duetas. Į rungties finalą nepatekę Modestas Vaičiulis ir Stepanas Terentjevas, pasikeisdami pusfinalyje, distanciją įveikė per 16 minučių 57,96 sekundės.
2015-02-22

Olimpinis čempionas P. Northug neblaivus pateko į avariją

„Pakėlei taurelę – nesėsk prie vairo“, - atrodo šios taisyklės nusprendęs nesilaikyti norvegų slidininkas Petteris Northugas gavo rimtą pamoką. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį neblaivus 28 metų sportininkas automobiliu trenkėsi į kelio apsaugas Trondheime, rašo bild.de. „Labai gailiuosi to, kas nutiko. Esu nelaimingas ir nusivylęs pats savimi“, - spaudos konferencijoje komentavo dukart 2010 metų Vankuverio žiemos olimpiados čempionas.
2014-05-05

Norvegas P. Northugas apgynė pasaulio čempiono titulą

Norvegijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo čempionato vyrų 30 km persekiojimo lenktynes (15 km klasikinius stiliumi ir 15 km laisvuoju stiliumi) sekmadienį laimėjo dukart olimpinis čempionas norvegas Petteris Northugas. 25-erių metų Norvegijos slidininkas distanciją įveikė per 1 val. 14 min. 10,4 sek. ir apgynė planetos čempiono titulą. Tai jau antrasis P. Northugo medalis šių metų pasaulio čempionate. Jis pelnė sidabro apdovanojimą sprinto lenktynėse laisvuoju stiliumi.
2011-02-27

Norvegijos slidininkai apgynė čempionų titulą estafetėje

Planetos slidinėjimo pirmenybėse Japonijoje čempionų titulą estafetėje (4 po 10 km) apgynė bei aukso medalius penktadienį iškovojo norvegai.Petteris Northugas, Eldaras Ronningas, Oddas-Bjornas Hjelmesetas bei Larsas Bergeris distanciją įveikė per 1 valandą 30 minučių bei 49,2 sekundės.Tai buvo jau aštuntoji Norvegijos slidininkų pergalė estafetės rungtyje per devynerius pastaruosius pasaulio čempionatus.