Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petrošiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petrošiūtė“.

Olandijoje ir Lietuvoje koncertuojanti E. Petrošiūtė kviečia į netradicinį pasirodymą Molėtuose

Eglė Petrošiūtė – viena iš jaunosios kartos Lietuvos džiazo atlikėjų. Šiuo metu ji studijuoja džiazo tradicijomis garsėjančioje Olandijoje, Karališkojoje Hagos konservatorijoje, tačiau vasarą leidžia Lietuvoje. Šį šeštadienį, rugpjūčio 23 d. įvyks neįprastas atlikėjos pasirodymas – ji žengs į Molėtų rajone esančio Lietuvos Etnokosmologijos muziejaus sceną. Tai bus jau šeštasis koncertas iš ciklo „Dangaus šviesuliai“, skirto jauniesiems Lietuvos atlikėjams.
2014-08-19

Lietuvos šokėjams – Europos jaunimo čempionato sidabras

Europos jaunimo (iki 19 metų) klasikinių sportinių šokių čempionate Kišiniove (Moldova) šeštadienį Lietuvos čempionai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa“) iškovojo sidabro medalius. Nugalėjo rusai Jevgenijus Nikitinas ir Dana Spycina. Bronzos medaliai atiteko Moldovos atstovams Aleksandrui Birkei (Alexandru Birca) ir Karina Neginska (Karyna Neginska). Finale dar šoko Lenkijos, Latvijos ir Italijos poros.
2012-04-29

Lietuvos šokėjams – Europos jaunimo čempionato bronza

Europos jaunimo (iki 19 metų) dešimties sportinių šokių čempionate Maskvoje (Rusija) šeštadienį Lietuvos atstovai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa“) pelnė bronzos medalius. Nugalėjo rusai Vladimiras Vasilevičius ir Uljana Maksimkina. Antrąją vietą užėmė ukrainiečiai Andrejus Nikičenka ir Zlata Prichodko. Finale dar šoko Moldovos, Italijos ir Estijos atstovai. Šokėjus vertino Lietuvos teisėjas Imantas Brikmanis. Varžybose dalyvavo 24 poros iš tiek pat šalių.
2012-03-18

Lietuvos šokėjai Europos čempionate – ketvirti

Austrijoje, Welso mieste vykusiame Europos standartinių šokių jaunimo čempionate Lietuvos atstovai, Vilniaus sšk „Dileksa“ sportininkai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė iškovojo 4-ąją vietą. Panevėžio sšk „Rumba“ šokėjai Žymantas Kučikas ir Agnė Pečeliūnaitė užėmė 25-ąją vietą. Čempionatą laimėjo Rusijos sportininkai Artem Bronnikov ir Daria Grishko. Iš viso čempionate dalyvavo 55 šokėjų poros.