petrochemos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petrochemos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petrochemos“.

Marijampoliečių puolimą supančiojusi „Petrochema“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Pergalę antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai namuose - 73:66 (12:21, 19:11, 15:16, 27:18) įveikę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipą.  Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1. Trečiosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos antradienį Marijampolėje.
2015-03-28

Paskutiniuoju „Petrochemos“ naujoku tapo Tomas Zdanavičius

Jonavos „Petrochemos“ ekipa prieš pat Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) paskirtą žaidėjų registracijos laiko pabaigą pasirašė sutartį su 204 cm ūgio 18-mečiu Tomu Zdanavičiumi. „Tomas yra ateities žaidėjas, kuris jau dabar, tikimės, savo žaidimu prisidės prie komandos rezultatų. Šiandien krepšininkas kartu su kitu naujoku V.Pikalavičiumi tikrai pasirodys mače su „Trakų“ ekipa“, - apie krepšininko prisijungimą kalbėjo „Petrochemos“ vyriausiasis treneris Kęstutis Naruševičius.
2015-02-20

Per kėlinį didžiulį deficitą panaikinusiai „Petrochemai“ nepavyko pratęsti pergalių serijos

Pralaimėjimą po penkių iš eilės pergalių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai namuose po dramatiškos kovos – 69:72 (19:22, 17:24, 10:14, 23:12) nusileido Kauno „JAZZ-Diremtos“ ekipai. Susitikime namuose Jonavos klubas vertėsi be žaisti negalėjusio rezultatyviausio šio sezono komandos krepšininko Tada Sebežiovo.