petra mandula

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petra mandula“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petra mandula“.

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Amerikietė Venus Williams priversta pasitraukti iš "French Open"

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato (“French Open”), kurio prizų fondas - 14,2 mln. JAV dolerių, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį 18 metų rusė Vera Zvonareva (22-oji turnyro raketė) netikėtai įveikė 22 metų amerikietę Venus Williams (Vynes Viljams, 3) 2:6, 6:2, 6:4. Mačas truko 1 val. 58 min. V. Williams žaidė paskutiniųjų keturių "Grand Slam" serijos turnyrų finaluose. Juos visus Venus pralaimėjo savo jaunesnei seseriai Serenai.
2003-06-02

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato antrajame rate

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose trečiadienį tęsėsi atvirojo Prancūzijos teniso čempionato (French Open) antrojo rato susitikimai. Vyrų varžybose šių metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtojas antrąjį reitingą turintis amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis) tik po penkių setų kovos 5:7, 1:6, 6:4, 6:2, 7:5 įveikė kroatą Mario Ančičių ir pateko į trečiąjį ratą.