pertraukėlės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pertraukėlės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pertraukėlės“.

Ko negirdi žiūrovai. Kaip minutės pertraukėlių metu žaidėjus auklėja Dainius Adomaitis?

Jono Kazlausko Lietuvos rinktinės treniravimo metu minutės pertraukėlių įrašai buvo tai, ką mėgdavo pasiklausyti kiekvienas lietuvis. Įsimintiniausios panevėžiečio frazės buvo šios: „Kiaušius parodykit!" , „Tai jūs vyrai ar ne vyrai?!“, Jono Valančiūno muštras „Tai, ką mes sakėme tau daryti, tu nedarai?!“. Riebiai nusikeikti ir žaidėjus įvairiais epitetais mėgdavusį subarti krepšinio autoritetą šiemet prie rinktinės vairo pakeitė daug santūresnio būdo Dainius Adomaitis.
2017-09-08

Tai, kas liko už kadro! Jono Kazlausko minutės pertraukėlės be cenzūros

Kol kas pirmoji dvikovos Lietuva – Australija pusė nieko gero mūsiškiams nežada. Varžovai demonstruoja įspūdingą puolimą ir po dviejų kėlinių pirmauja 48:30. Itin karšta per šias rungtynes ne tik aikštelėje, bet ir per minutės pertraukėles. Jose nevengiama ir riebesnių žodžių. Ir iš tikrųjų, svarbiausia, kad lietuviai patikėtų, jog gali atsitiesti bei nugalėti australus.
2016-08-17

Tai, kas liko už kadro! Emocingos Jono Kazlausko minutės pertraukėlės: „Klausot!!!“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Rio de Žaneiro olimpiadoje iškovojo antrą pergalę. Tiesa, laukto lengvo pasivaikščiojimo rungtynėse su Nigerija sirgaliai nepamatė. Beveik du su puse kėlinio varžovai kaip lygus su lygiais grūmėsi su lietuviai. Tačiau sėkminga žaidimo atkarpa leido mūsiškiams susikurti persvarą, kurią pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.
2016-08-10

Tai, kas liko už kadro! Karštos Jono Kazlausko minutės pertraukėlės

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė puikiai kovoja olimpiados atidarymo rungtynėse. Po dviejų kėlinių mūsiškiai triuškina Brazilją įtikinamu skirtumu. Po dviejų kėlinių – 58:29 pirmauja lietuviai. Nors lietuviams atidarymo rungtynės atrodo tarsi lengvas pasivaikščiojimas, tačiau tai nėra priežastis nusiraminti. Tą geriausiai žino rinktinės treneris Jonas Kazlausko, kurio minutės pertraukėles galite pamatyti vaizdo įraše.
2016-08-07

Istorinis įvykis: pirmieji Sabonio taškai už Lietuvos rinktinę oficialiose varžybose

Rungtynių Lietuva-Belgija antrajame kėlinyje į aikštelę žengė krepšinio legendos Arvydo Sabonio sūnus Domantas. Ir jam iškart pavyko įspūdingu stiliumi pelnyti du taškus su pražanga.
2015-09-07

Tai, kas liko už kadro: išgirskite, kaip Jonas Kazlauskas duoda pylos per minutės pertraukėles

tv3.lt savo skaitytojams suteikia unikalią galimybe pamatyti bei išgirsti, kas vyksta per Lietuvos-Ukrainos dvikovos minutės pertraukėles. Išgirskite, ką Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas pasakė per minutės pertraukėles:...
2015-09-05

10 patarimų, kaip efektyviai valdyti laiką darbe

Stengiatės būti produktyvūs? Lakstote nuo užduoties prie užduoties, nuolat tikrinate elektroninį paštą, kažką organizuojate, kalbate telefonu, darote pavedimus ir dar milijoną darbų? Žmonės dažnai galvoja, jog būti užimtam reiškia labai daug dirbti. Kartais jie yra teisūs, bet dažniausiai tai reiškia produktyvumo stoką. Jei vienu metu koncentruojamasi į vieną darbą, darbai padaromi keliskart greičiau. CVbankas.
2015-01-28

4 išeitys, kaip darbe netapti pamišėliu

Nedarykite kelių darbų vienu metu Pažvelkite į savo kompiuterio ekraną ir suskaičiuokite, kiek naršyklių arba skirtingų interneto puslapių esate atsidarę. Taip, dauguma iš mūsų „šokinėjam“ nuo elektroninio pašto į „Facebook‘ą“, atsakinėjam į skambučius, dar su kažkuo kalbamės akis į akį. Ir visada galvojame, kad taip mūsų darbas tampa efektyvesnis. Tačiau tai tik saviapgaulė – iš tikrųjų mes tokiu būdu iššvaistome daugybę laiko ir energijos.
2014-02-21

„Facebook“ naršymas padidina darbuotojų produktyvumą

Kai kurios bendrovės draudžia darbuotojams naudotis „Facebook“ darbo metu, tačiau panašu, kad joms būtų pravartu pergalvoti vidinę įmonės politiką, rašo CNBC. 10 minučių pertraukėlė praleista socialiniame tinklalapyje padeda atsipalaiduoti, pailsėti ir padidina darbuotojų produktyvumą, teigiama naujausiame Vadybos akademijos atliktame tyrime. Tyrimo metu darbuotojai buvo padalinti į tris grupes. Vieni darbo metu neturėjo jokių pertraukėlių.