pernille blume

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pernille blume“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pernille blume“.

Du lietuviai pateko į finalus, Rūta Meilutytė pagerino rekordą

Europos čempionato plaukimo rungčių finaluose – Andrius Šidlauskas ir Rūta Meilutytė. Pastaroji pagerino Lietuvos rekordą. R. Meilutytė prasibrovė į 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą. 21-erių kaunietės laikas – 25,07 sekundės. Taip greitai niekada nėra plaukusi plaukusi nė viena lietuvė. Rūta 0,06 sekundės pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą, kuris gyvavo penkerius metus. R. Meilutytė į finalą pateko aštuntu rezultatu. Plaukimas dėl medalių vyks šeštadienį.
2018-08-03

Rūta Meilutytė ir vėl liko toli nuo finalo, Deividas Margevičius ir Danas Rapšys kovos dėl medalių

Pirmadienį keturi Lietuvos plaukikai startavo Stokholme vykstančių „Swim Open Stockholm 2017“ varžybų atrankos plaukimuose. Į vakare vyksiančius finalus pateko Danas Rapšys ir Deividas Margevičius, o Rūta Meilutytė ir vėl liko už borto. 50 metrų laisvuoju stiliumi atrankoje R. Meilutytė distanciją įveikė per 26,61 sek. ir bendroje įskaitoje liko 22-oje pozicijoje. Rungtyje dominavo vietos sirgalių numylėtinė švedė Sara Sjostrom (24,01 sek.